Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

34 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie robicie zakupy?

07 sty 2016 - 09:56:11

na pewno w internecie coś znajdziesz, poleciłabym Ci stronkę która może kojarzyć się z gadżetami dla dorosłych ale faktycznie to możesz tam kupić różne fajne ciuchy od sukienek po spodnie różnego rodzaju.

Ja się zastanawiam nad jedną kiecką stamtąd na panieński. Mają tam też kategorię z kurtkami i są dość fajne esexy.pl się stronka nazywa dość jednoznacznie ale faktycznie gadżetów tam nie znajdziesz ;p

Gdzie robicie zakupy?

07 sty 2016 - 11:58:27

ups z tym to ostrożnie ściana

Gdzie robicie zakupy?

07 sty 2016 - 12:30:56

Dlaczego ostrożnie? ;p Ja tę stronkę też znam z polecenia i w sumie koleżanki, które polecały to zamawiały i były zadowolone

Gdzie robicie zakupy?

08 sty 2016 - 10:23:49

Hej weszłam na Esexy.pl i te kurtki calkiem calkiem o cos takiego mi chodzi, tylko pytanie: czy one sa na zime cieple? Bo wygladaja naprawde spoko i kupilabym taki kroj, ale tam to chyba bardziej niz na kurtki stawiaja na sukienki i inne czesci garderoby, choc nie powiem wygladaja calkiem gustownie. Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie robicie zakupy?

04 lut 2016 - 19:13:28

Chyba większość z nas tak robi, że kupuje przez internet to naprawdę dobre rozwiązanie dla nas leniwych lub zapracowanych-nie mających czasu. Obecnie jestem na etapie przygotowywania szafy na wiosnę i w Lily White kupiłam sobie świetną krótką, beżową spódniczkę od Bunny The Star, teraz jeszcze buty, bo bluzek mam bezliku. Może polecicie mi jakieś sklepy z fajnymi butami.

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie robicie zakupy?

08 lut 2016 - 16:18:02

Ja ostatnio raczej kupuje buty i torebki w internecie. Teraz online można kupić wszystko szpilki, mokasyny buty zimowe. Nie zawsze to są jakieś znane sieciówki. Szukam i sprawdzam.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie robicie zakupy?

15 lut 2016 - 10:34:30

ja przez internet kupuje buty i torebki, jednak buty zawsze wczesniej mierze w jakims sklepie zeby nie wymieniac rozmiaru a torebki na torbyitorebki24, na razie kupilam 3 + 1 dla mamy i wszystkie sa dobrej jakosci

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie robicie zakupy?

22 lut 2016 - 11:15:50

Przez internet najczęściej kupuję buty i ciuchy, zawsze zamawiam ze sprawdzonego szybciej źródła. Ostatnio właśnie kupiłam sobie botki <moderacja, spam>. z poleconej hurtowni, gdzie indywidualny klient może kupić po jednej sztuce. Przesyłka szybko doszła, buty pasowały i były zgodne z opisem. I już następnego dnia mogłam się cieszyć swoim nowym nabytkiem ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-03 22:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie robicie zakupy?

01 mar 2016 - 13:50:24

A to ja ostatnio polubiłam botki w Wojasie. I w tk maxx udało mi się nawet kupić sukienkę.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie robicie zakupy?

07 mar 2016 - 10:50:18

Jeżeli chodzi o koszule to znalazłam fajny sklep www.modana.com.pl
Ja kupiłam sobie narzutkę (sweterek) pudrowy róż i koszulę miętową. Narzutka świetna, koszula ma fajny kolor, ale nie przyzwyczajona jestem do koszul zakończonych na dole gumką.



niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie robicie zakupy?

29 mar 2016 - 09:57:52

Rozumiem, ze chodzi o zapupy ciuchowe? Jeśli o mnie chodzi, to kupuje w różnych miejscach, w stacjonarnych sklepach: lubię Zarę i Mohito. W internecie najcześciej <moderacja, spam> szukam wyprzedaży na Zalando, Domodi, Allani[/url]. A le nie stronię od ciuchów z Lidla czy innych dyskontów. Mam stamtąd kilka fajnych ciuszków.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-04 16:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie robicie zakupy?

31 mar 2016 - 09:30:23

Różnie... Zależy od czasu i funduszy ;) Głównie w Zara, H&M, czasami też Bershka albo COS. Często też zamawiam rzeczy z Vinted. Z internetowych sklepów, to wybieram zazwyczaj Asosa, a jak mam więcej pieniędzy, to American Apparel ;)

Gdzie robicie zakupy?

04 kwi 2016 - 08:35:02

Ja również głównie Zara i h&m oraz sklepy internetowe. Często mają dużo tańsze i lepsze gatunkowo produkty niż stacjonarne sieciówki.super

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie robicie zakupy?

20 kwi 2016 - 21:31:07

Sklepów internetowych jest mnóstwo! Ja ostatnio ciuchy i buty kupuję właśnie głównie w ten sposób, bo po prostu szkoda mi czasu na chodzenie po zwykłych sklepach :) Zakupy przez internet mają też taką przewagę, że często można trafić na fajne promocje (np. tu <moderacja, spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-04 16:10 przez moderator.

Gdzie robicie zakupy?

20 kwi 2016 - 22:23:18

A moze u mnie w szafie znajdziecie cos co przypadnie wam do gustu haha :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolor butów do sukienki