Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tył

pierwsze zdjęcie przód , drugie tył



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-06 07:55 przez nineczka85.

Ciężko powiedzieć przydało by się żebyś ją ubrać i zrobić fotki bo mam mieszane odczucia 50% na taki 50% na nie. Nie wiem czy ta długość jest oki wydaje sie bardzo krotka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-06 08:14 przez losmichal.

mnie się podoba, uważam, że jest ok

Bardzo ładna :) i nie ważne ile masz lat najwazniejsze żebyś się w niej dobrze czuła:)
U mnie też kilka ładnych sukieneczek :) zapraszam :) może coś ci się spodoba :)

jeśli długość jest ok, to mi się podoba. ubrałabym, jestem w podobnym wieku

Niestety nie zrobie zdjecia na sobie bo dopiero ja kupiłam i ,,idzie do mnie,, z allegro . Zapłaciłam za nią 38 zł z pr
zesyłką . Kupiłam ją od sprzedawcy od którego juz kupowałam rzeczy więc wiem że jakosciowo napewno będzie świetna . Tylko nie wiem czy nie jest mało elegancka jak na wesele ,pozatym te gołe plecy ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-06 08:37 przez nineczka85.

Bardzo fajna sukienka i moim zdaniem pasuje.

Sukienka jest bardzo ładna. A gołymi plecami się nie przejmuj. Sama bym taką założyła na wesele.

Moim zdaniem fajna, byle nie za krótka. Samymi wyciętymi plecami bym się nie przejmowała, najwyżej do kościoła zarzucisz coś lekkiego na ramiona :)

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 3/5

Mi się podoba, też jestem w podobnym wieku i bym taką założyła, a do kościoła lekki żakiet, żeby zakryć plecy.

sukienka jest bardzo efektowna! :) .... co do gołych pleców,to bym się na twoim miejscu nie przejmowała,bo dodaje jej to tylko uroku,poza tym mamy lato sun a do kościoła założysz najwyżej jakąś marynarkę super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-06 18:40 przez pomylona91.

sukienka śliczna !! :) najlepiej poproszę o zdjęcia na osobie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy JAKA TOREBKA na wesele ??