Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suche poplątane włosy Pomocy!!:(

14 maj 2015 - 12:58:45

Hej dziewczyny!
Prosze was o pomoc mianowicie mój problem polega na tym ze strasznie platają i łąmią mi sie włosy:( Szukam po necie jakich szamponów odzywek,masek no ale cóz jest ich tak duzy wybór ze nie wiek który wybrac... Moze któres z was ma jakis sprawdzony szampon odzywę , chciała bym miec gładkie włosy, dodam jeszcze ze strasznie mi sie łamią mam włosy bląd i sa bardzo słabe, jak sie czeszę na podłodze miliony kawałeczków :(:( pliss pomóznie cos na to , uzywam olejku arganowego ale itak to zbyt mało jak dla moich siankowych włosow...buu

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Suche poplątane włosy Pomocy!!:(

30 maj 2015 - 15:39:08

A czy Twoje blond włosy są naturalne czy farbowane? Może farba je tak zniszczyła? Zresztą nieważne, jesli próbowałaś już różnych szamponów, odżywek i masek, to może przydałoby się Twoim włosom odżywienie od środka? Wybierz się do apteki po jakiś suplement. Ja brałam np. Bio silicę max, bo ma w składzie dużo skrzypu polnego, który służy włosom.

Suche poplątane włosy Pomocy!!:(

30 maj 2015 - 16:32:52

kup sobie maseczkę :
kallos zielona z proteinami mlecznymi tania i dobra, lub w naturze, maska naturvita z aloesem ok20zł też bardzo dobra.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Suche poplątane włosy Pomocy!!:(

04 cze 2015 - 20:09:11

Jak suche siano to trzeba ciąć i tyle.

Suche poplątane włosy Pomocy!!:(

08 cze 2015 - 14:38:34

Odżywka koniecznie

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Suche poplątane włosy Pomocy!!:(

08 cze 2015 - 15:18:23

podcięcie nie zaszkodzi, ja pije pokrzywę i używam kosmetyków z green pharmacery, jestem zadowolona z efektów.

zweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

Suche poplątane włosy Pomocy!!:(

08 cze 2015 - 17:11:48

Podetnij końcówki, no i polecam maskę keratynową Kallos Keratin, ok. 10zł na allegro. Włosy po tej masce są kompletnie inne, lśniące, łatwe w układaniu i miękkie.

Suche poplątane włosy Pomocy!!:(

08 cze 2015 - 18:01:05

Ja polecam maskę Serical - Crema al Latte. W SuperPharmie za jakies 10-12zł za litr. Jest świetna, bardzo dobrze odżywia i od razu widać efekty. Ja do tego używam drewnianej szczotki (albo możesz użyć tangle teezer'a), bo jest duża różnica w rozczesywaniu i mniej się niszczą. Do tego też używam olejku arganowego. Staraj się nie suszyć i prostować bo to bardzo wpływa. Możesz też czasem zrobić sobie maskę z olejków. Tu jest blog gdzie możesz znaleźć dużo przydatnych porad : http://www.alinarose.pl/2012/08/wieczor-pielegnacji-wosow-maseczka.html

Suche poplątane włosy Pomocy!!:(

11 cze 2015 - 13:08:43

Tez mialam suche i poplatane wlosy, musialam je sciac bo robily mi sie koltuny! cos strasznego. Polecam picie naparu z pokrzywy majowej. Sprawdzony sposob :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mozna tak polaczyc koszule z bluza i butami?