Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie dodatki do sukienki i żakietu?

17 kwi 2015 - 10:51:48

Witam serdecznie.
W maju mam komunię córki, skompletowałam taki zestaw.
Bardzo proszę o poradę w doborze dodatków, chodzi mi dokładnie o torebkę i bransoletkę.
Chciałabym jakoś ożywić ten zestaw, nie chcę brać czarnej torebki, żeby nie było ponuro, zaś większość czasu będę prawdopodobnie bez żakietu, on raczej tylko do kościoła.
Dodam, że sukienka jest nieco ciemniejsza niż na zdjęciu i raczej taka beżowa, niż różowa, cielista..
Żakiet będę mieć rozpięty.
Buty mam czarne.

:)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-20 06:55 przez nikolaska1232.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie dodatki do sukienki i żakietu?

27 kwi 2015 - 23:08:21

To dość elegancki zestaw wiec jakieś stonowane dodatki. Myślę, że najlepiej prezentowałaby się prosta srebrna biżuteria i jakaś kopertówka. Polecam http://www.decobazaar.com/torebki.html jest tu dużo niepowtarzalnych i naprawdę ładnych torebek, które będą pasowac do tej stylizacji

Jakie dodatki do sukienki i żakietu?

27 kwi 2015 - 23:53:27

Złota biżuteria będzie pięknie pasować do tego koloru sukienki, torebkę możesz dobrać w kolorze.

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie dodatki do sukienki i żakietu?

27 cze 2015 - 05:22:36

Jeżeli chodzi o żakiet to ja bym postawiła na jakiś szalony wzór np. tego typu - http://www.kodymody.com/pl/zakiety Jak będziesz mieć czarne buty torebka też powinna być czarna albo w kolorze sukienki, tylko jako dodatek, jednak powinna się wyróżniać. Ja bym dołożyła jeszcze bransoletki;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić, by zmienić wygląd??