Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zastanawiam się nad kupnem takiego płaszcza na wiosnę

i zastanawiam się, czy oprócz szarości jeszcze jakie dodatki w innych kolorach będą pasować? Czerń? Beż? Znalazłam świetne botki na wiosnę, ale nie jestem pewna czy dobrze się zgrają z tym płaszczem... Poza tym nęka mnie jeszcze jedna kwestia: mój typ urody to prawdziwa zima. I pytanie: będzie mi taki w ogóle pasował? Dość mam już ubrań w swojej szafie, 3/4 rzeczy to czarne i smutne ciuchy...

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-30 10:37 przez krukolak.

beżowy kolor będzie pasował ale czy się to nie zleje ? nie będzie wyglądać mdle ?? ja bym połączyła pudrowy róż z kolorem czarnym to tak na 100% później jakiś grafit i granat bo do innych kolorów mi osobiście nie pasuje ale to zalezy jak Ty się bedziesz w tym czuła :)

Właśnie chciałabym coś w innym kolorze niż czerń... Potrzebuję odmiany !

Cytat
krukolak
Właśnie chciałabym coś w innym kolorze niż czerń... Potrzebuję odmiany !

pastelowy błękit, granaty, oliwka pastelowa, brąz ale nie b.ciemny /raczej koniakowy/,popiel i grafit.

oprócz szarego pasuje ecru, śmietankowy, błękitny pastelowy, pastelowy żółty (budyniowy), ja bym poszukała botków także pudrowych pod płaszczyk bo te mi się nie widzą, faktycznie są smutne, lepsze były by typowo jasno bezowe w odcieniu wpadającym w piaskowy...... a look ożywiała pastelowymi ciuszkami, kolor płaszcza można "złamać" chustą/kominem oraz torebką w pasujących kolorach

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

ja bym postawiła na granat

A mi się bardzo podoba jak dziewczyna o ciemnych włosach nosi takie róże :). Jak dla mnie wiele kolorów pasuje: bordowy, szary, granatowy, ciemna zieleń...

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

Plaszczyk sliczny gdzie mozna taki kupić?

Znalazłam taką stylizację gdzieś w internecie

Wygląda bosko ! Jeżeli chodzi o buty to chyba jednak kupię czarne lity :D

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Mam taki pudrowy nowy xs,s, priv



Dobry pomysł, chyba też muszę na wiosnę kupić jasny płaszczyk bo w mojej szafie też szarości, czerń, granat...
ps czarne lity? Nie lepsze będą klasyczne botki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-30 23:23 przez Zuzanna25.

Klasyczne już mam. Chciałabym coś, co będzie się nieco wyróżniać i doda pazura całemu look'owi ;>

Takie botki lepsze niż beżowe albo lity ? A torebka? Która lepsza?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-04 11:30 przez krukolak.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stylizacja na studniówkę