Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

Drukarnia

24 minut temu

Samochód.

42 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rainbow loom - bransoletki z gumek

17 wrz 2014 - 10:39:06

Hej

dziewczyny jest ogromny szał na te bransoletki. możecie tu wklejać zdjęcia bransoletek i nazwy ich wzorów bo znam tylko trzy a chętnie bym popatrzyła jak się robi różne inne wzory.
ostatnio córka wróciła z przedszkola i mówiła, że dzieci mają bransoletki z gumek. na początku nie wiedziałam o co chodzi a potem kupiłam zestaw podstawowy i tak mnie to wciągnęło, że robię cały czas te bransoletki.

jeszcze się zastanawiam czy byłby ktoś chętny na zakup gotowych bransoletek itp.? zastanawiam się czy wystawić na allegro po parę złoty i czy byliby chętni na zakup.


jaka jest nazwa tych wzorów ze zdjęcia :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-17 10:43 przez paulinka__k.

rainbow loom - bransoletki z gumek

17 wrz 2014 - 11:17:23

Też mnie zaciekawiło robienie tych bransoletek z gumek i właśnie oglądam różne filmy na YouTube jak się to wykonuje. Widzę że jest to pracochłonne ale efekty są super :)
Tutaj mam kilka filmów które zobaczyłam:
















rainbow loom - bransoletki z gumek

17 wrz 2014 - 11:26:33

Ja bym kupila juz gotowe.

rainbow loom - bransoletki z gumek

17 wrz 2014 - 11:27:28

mój 7 letni sąsiad takie robi :D

rainbow loom - bransoletki z gumek

17 wrz 2014 - 11:29:21

Te bransoletki były modne już kilka lat temu też ;) w gimnazjum z koleżankami robiłyśmy takie na potęgę ;) Widać moda powraca :)

rainbow loom - bransoletki z gumek

17 wrz 2014 - 11:36:36

My z córką robimy z tutoriali na youtube, wczoraj prawie udało mi się zrobić sówkę. Bo bransoletki już się dziecku znudziły ;)
To pierwsze na 1 zdjęciu to fishtail, drugie nie wiem. Poszukaj sobie na youtube. Acha, i to są loom bands, rainbow loom to chyba nazwa wzoru tęczowego (przynajmniej tak by wynikało z nazwy).
Gotową kupiłam dwa razy, jak dochód szedł na Gazę, inaczej bym nie kupiła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-17 11:37 przez incognito85.

rainbow loom - bransoletki z gumek

17 wrz 2014 - 11:47:08

paulinka__k tutaj masz film jak się robi tą szerszą bransoletkę






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-17 11:48 przez iwcia991.

rainbow loom - bransoletki z gumek

17 wrz 2014 - 11:54:44

Mój jedenastoletni syn też takie robi:)))
Ogólnie to szaleństwo z tymi bransoletkami...
Potrafi siedzieć po 2-3 godziny i szydełkować.
On sprzedaje w szkole po 2 zł. Ale dzieciaki wolą bardziej się wymieniać niż kupować.
Sama nie wiem czy to opłaci się,policz ile gumek zużywasz na wykonanie jednej bransoletki.Gumki też nie są takie tanie:)

rainbow loom - bransoletki z gumek

03 paź 2014 - 22:21:48

Te gumki są rakotwórcze..

rainbow loom - bransoletki z gumek

03 paź 2014 - 22:27:51

Nie podobają mi się. A po drugie warto poczytać na temat tych gumek. Są rakotwórcze.

rainbow loom - bransoletki z gumek

03 paź 2014 - 22:31:21

Cytat
wiolaa_92
Te gumki są rakotwórcze..

Właśnie wczoraj w wiadomościach było o tych gumkach, że mają je badać w Polsce czy są rakotwórcze.

Ale ładne, to jest.
Pamięam jak w podatawówce, robiło się coś podobnego z muliny albo żyłki.

rainbow loom - bransoletki z gumek

03 paź 2014 - 22:34:46

Cytat
wiolaa_92
Te gumki są rakotwórcze..

oh tak jak dezodoranty w kulce i telefony komórkowe. Ale czymże by było życie bez odrobiny ryzyka:D

w gimnazjum robiłam bransoletki ale z takich długich gumowych sznurków:D

rainbow loom - bransoletki z gumek

03 paź 2014 - 22:35:08

w mediach jest o nich glosno, podobno maja negatywne dzialanie na zdrowie, poczytajcie co dajecie dzieciom...

rainbow loom - bransoletki z gumek

03 paź 2014 - 23:25:04

Ja robię z 6-letnią córką. Świetna zabawa dla nas obu, dla niej super ćwiczenie koncentracji i motoryki a dla mnie dobry relaks. Mam tylko te 3 wzory uwiecznione, ale robiłam już o wiele więcej, córka sporo porozdawała w przedszkolu a reszty po prostu nie cykałam :P

Aha, i nie mam pojęcia jak się nazywają wzory, ja po prostu wchodzę na kanał Rainbow Loom na YT i trzepię po kolei z playlisty dla zaawansowanych. Teraz kupiłyśmy też taki zestaw Monster Tail i zamierzamy robić :)


rainbow loom - bransoletki z gumek

03 paź 2014 - 23:25:15

Ja wczoraj słyszałam w informacjach ze niektóre zawierają substancje które mogą mieć wpływ na bezpłodność, nie wiem ile w tym prawdy ale lepiej dmuchać na zimne dając dzieciom te gumki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAKIE DODATKI, JAKI KOLOR DO TEJ SUKIENKI