Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

SPONSORING

21.06 o 11:53

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 437
Ostrzeżenia: 1/5

Witajcie dziewczyny,
na ślub i wesele bliskiej koleżanki kupiłam sobie taką sukienkę. Buty planuję mieć takie jak na zdjęciu, chyba że uważacie, żeby pójść raczej w kolor albo cieliste/nude? Jaki żakiet? Nie chcę, żeby wyszło nudno, ale też nie pstrokato :) No i biżuteria... Może macie jakieś propozycje wśród tego, co aktualnie mogę znaleźć w sieciówkach?
I co sądzicie o samej sukience?


Kompletnie się na tym nie znam, dlatego proszę Was o pomoc :)

ja miałam mieć taka ale zrezygnowałam :)
Jakby ktoras byla zainteresowana to mam na sprzedaż :)



Dla mnie buty nie pasują, dobrałabym w odcieniu cielistym i na szyje jakiś bogaty naszyjnik.

Z dodatkami poszłabym na Twoim miejscu w biel (może jakieś białe perełki na szyję lub jaśniejszy naszyjnik?) - to rozjaśni i urozmaici kreację. A buty dobierz pod ten sam kolor co dodatki - wg mnie nude odpada..

Buty w kolorze nude , te do mnie nie przemawiają.... naszyjnik bogaty w kolorze starego srebra lub złoto ...
http://onlymyfashionstyle.blogspot.com/2014/08/sukienka-w-kolorze-fuksji.html?showComment=1409083614875
Na tym zdjęciu ładnie wyglądają czarne buty..;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-29 13:58 przez paulinakowal8.

zdecydowanie jakiś duuży naszyjnik, bo wygląda trochę tak pusto. Żakiet w jasnym kolorze :)

buty cieliste, te są za "ciężkie", żakiet też coś w ten deseń ;)

zweryfikowana
Posty: 437
Ostrzeżenia: 1/5

Dzięki za rady dziewczyny :)
Co myślicie o tego typu butach?


ogólnie mi się podobają, ale optycznie skracają nogi...te paski na kostce ;-) chyba że ktoś ma nogi dłuugie do nieba..to wtedy jak najbardziej :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-29 15:53 przez truskawka_84.

dokładnie wybierz takie tylko bez paska na kostce bo na prawdę skracają nogi, sama mam krótkie nóżki i unikam tego typu butów, ale bez tego paska są ogólnie świetne:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka na roczek