Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SPODNIE - proszę o pomoc.

06 sty 2014 - 13:29:16

Cześć. Piszę z problemem pozornie błahym, ale dla mnie dość sporym. Zawsze miałam problem z pełnymi udami i szerokimi biodrami, które szczególnie widać poprzez niski wzrost (160 cm). Rok temu mocno schudłam i nareszcie zaczęłam podobać się sobie w spodniach (nie mogę zaprzeczyć, iż najbardziej podobają mi się bardzo szczupłe nogi...). Niestety byłam zmuszona przytyć. Moje nogi coraz mniej zaczęły mi się podobać, dlatego też zaczęłam chodzić tylko w spódniczkach i sukienkach. Na ostatnich zakupach w sobotę postanowiłam jednak przymierzyć parę par spodni, ponieważ stwierdziłam, że może warto by się było do nich przekonać. Kupiłam jedną parę, w której wydawało mi się, że wyglądam okej - kosztowały aż 150 zł. Po przyjściu do domu stwierdziłam jednak, że moje uda są w nich obrzydliwe. Nie potrafię się przekonać do spodni. Zastanawiam się, czy to tylko moja fanaberia, czy naprawdę lepiej chodzić tylko w spódniczkach? Dodam, że mam trochę tego dość i zaczęłam wykonywać ćwiczenia na uda. Mam nadzieję, że trochę zeszczupleją, jednak wtedy spodnie chyba pasować nie będą.

Zwrócić te spodnie?

- spodnie
- spódniczki

ps. PO KLIKNIĘCIU WIDAĆ ZDJĘCIA



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 13:34 przez julkusiova.

SPODNIE - proszę o pomoc.

06 sty 2014 - 13:34:55

ojj tam przesadzasz ! nie jedna dziewczyna by chciała miec takie nogi jak Ty :) dobrze wygladasz !

SPODNIE - proszę o pomoc.

06 sty 2014 - 13:37:32

masz piękne nogi dziewczyno!ogarnij się z takim głupim myśleniem!

SPODNIE - proszę o pomoc.

06 sty 2014 - 13:37:32

masz piękne nogi dziewczyno!ogarnij się z takim głupim myśleniem!

SPODNIE - proszę o pomoc.

06 sty 2014 - 13:38:15

to zart? chude to takie,a o takie rzeczy sie pyta..

SPODNIE - proszę o pomoc.

06 sty 2014 - 13:38:29

Chyba nie widziałaś masywnych ud!:)Wyglądasz bardzo dobrze a to co piszesz jest tylko w twojej głowie:)Niejedna dziewczyna chciałaby mieć takie uda;)Lepiej popracuj nad samooceną:)

SPODNIE - proszę o pomoc.

06 sty 2014 - 13:45:30

Wyglądasz dobrze :) Jednak doskonale Cie rozumiem, bo mam ten sam problem. Przy każdych zakupach przymierzam mnóstwo spodni, a kończę i tak na sukience albo spódnicy... Chociaż czasami mam ich już dość ;)

zweryfikowana
Posty: 644
Ostrzeżenia: 1/5

SPODNIE - proszę o pomoc.

06 sty 2014 - 13:46:22

Nie wiem o co Ci chodzi. Wygladasz normalnie w spdniach. Wcale nie masz gróbych nóg. Wydaje się tylko dość krótkie i jakby krzywe, ale też takie mam i się nie przejmuje. Noś spodnie. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zara groszki