Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Marka to marka i ktoś kto lubi się "dobrze" ubrac zawsze będzie zachwycął się taką markową torebką niż taką zwykła za 50 zł, tutaj nie ma co tłumaczyć.

A w niej akurat urok to prostota.

Tak to już jest... Marka na siebie zarabia, choćby była paskudna - zawsze ktoś kupi, bo to Michael Kors. A torebki LV kosztujące 20 tys? Niektóre modele bez rewelacji. Trochę poznałam ten Świat i choć zwyczajnie tego nie rozumiem, bo mi byłoby szkoda wydać swoje pieniądze np na sukienkę od Versace, którą ubiorę raz blisko 6,5 tys... Usłyszałam kiedyś "kto bogatemu zabroni?" Chwilę później facet kupił sofę do salonu za 180 tys euro! Ludzie mają pieniądze, w głowie się nie mieści jakie... Dlatego są rzeczy tańsze i droższe - w końcu muszą się czymś lansować :)

niezweryfikowana
Posty: 290
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka:/ a jakie ma cieniutkie uchwyty ;o chocby mialy sie zaraz zerwać;)

Sorry ale czasem mam wrażenie że przez wątki tego typu po prostu przemawia zazdrość, bo kogoś stać na torbę MK a kogoś nie. Mnie osobiście torba bardzo się podoba- prosta, klasyczna, elegancka. Cena może i wysoka ale czasem lepiej kupić jedną porządną niż 15 tandetnych, no ale ktoś kto nigdy nie miał porządnej torby chyba tego nie zrozumie.

zweryfikowana
Posty: 1.608
Ostrzeżenia: 1/5

No ale JEST ta zawieszka i JEST ten symbol Korsa, gdyby tego nie było pewnie kosztowałaby te 50 zł ;)

Teraz mnóstwo dziewczyn je ma, z tym, że PODRÓBKI ;) widziałam nawet na Szafie ten model nawet za 200zł

Cytat
domestos_king
No ale JEST ta zawieszka i JEST ten symbol Korsa, gdyby tego nie było pewnie kosztowałaby te 50 zł ;)
s
skórzana torba? O.o

Cytat
domestos_king
No ale JEST ta zawieszka i JEST ten symbol Korsa, gdyby tego nie było pewnie kosztowałaby te 50 zł ;)

Znajdź mi torebkę z takich materiałów i tak wykonaną za 50zł, proszę. :)
Śmieszne jest myślenie, że to tylko znaczek kosztuje.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

no no widzę, że ta torba sławna, takie zainteresowanie

zwykła torba, a jaka dyskusja

Ten model akurat średnio mi się podoba ( chociaż jest na tyle uniwersalna ,że do wszystkiego pasuje ) , ale mam dwa inne od Michaela Korsa i jestem bardzo zadowolona . Torebki są starannie wykonane , wytrzymałe z wysokiej jakości skóry naturalnej .. dlatego cena taka a nie inna .

Cytat
Blair_89
Sorry ale czasem mam wrażenie że przez wątki tego typu po prostu przemawia zazdrość, bo kogoś stać na torbę MK a kogoś nie. Mnie osobiście torba bardzo się podoba- prosta, klasyczna, elegancka. Cena może i wysoka ale czasem lepiej kupić jedną porządną niż 15 tandetnych, no ale ktoś kto nigdy nie miał porządnej torby chyba tego nie zrozumie.

zgadzam się w 100 %



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 14:10 przez magness86.

Cytat
Sex_On_The_Beach
Tak to już jest... Marka na siebie zarabia, choćby była paskudna - zawsze ktoś kupi, bo to Michael Kors. A torebki LV kosztujące 20 tys? Niektóre modele bez rewelacji. Trochę poznałam ten Świat i choć zwyczajnie tego nie rozumiem, bo mi byłoby szkoda wydać swoje pieniądze np na sukienkę od Versace, którą ubiorę raz blisko 6,5 tys... Usłyszałam kiedyś "kto bogatemu zabroni?" Chwilę później facet kupił sofę do salonu za 180 tys euro! Ludzie mają pieniądze, w głowie się nie mieści jakie... Dlatego są rzeczy tańsze i droższe - w końcu muszą się czymś lansować :)
spotkałam sięz czyms takim że osoba mniej zamożna kupiła torebkę MK a jak się nią lansiła :P mi się wydaje że osoby które serio stać na takie rzeczy nie obnoszą się tym tak

bo to klasyk. po prostu.

Ludzie biedna nie jestem. Nie, nie zazdroszczę, że mnie nie stać. Po prostu byłam ciekawa waszych opini, więc nie najeżdżajcie tak. Zobaczcie to nissiax83.blogspot.com/2013/04/czy-warto-kupic-torebke-hamilton.html Historia pewnej torebki MK

myslałam, że bedzie brzydsza:D ale nie jest zła, chcociaz taka jakaś licha.

Cytat
laleczka08
Cytat
domestos_king
No ale JEST ta zawieszka i JEST ten symbol Korsa, gdyby tego nie było pewnie kosztowałaby te 50 zł ;)
s
skórzana torba? O.o

no skórzana byłaby droga... ale skóropodobna za 50 spokojnie:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 14:16 przez truskawka_ang.

ładna ale w życiu bym tyle za nią nie dała

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuję ! butki hm