Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:24:53

Jeśli umieściłam temat w złym wątku proszę o przeniesienie.

Hej. Wczoraj zgłaszałam problem z pewną szafowiczką do administracji:

Piszę tutaj ponieważ przytrafiła mi się nie przyjemna sytuacja. Otóż wczoraj wieczorem kupiłam u pewnej szafowiczki marynarkę. Cena była podana 5zł + przesyłka. Sprawdziłam wymiary,a że mi odpowiadały to wcisnęłam "kup teraz". Dziś dostałam od tej pani wiadomość że mam wpłacić na konto 50zł + przesyłka. Oczywiście napisałam jej że wpłacę tyle ile było podane po zakupie. A ona napisała że nie sprzeda mi za grosze marynarki i że mam jej przelać na konto 50gr. To jej napisałam,że sprawę zgłaszam do administracji i tak też zrobiłam. Po kilku minutach patrzę a mam na saldzie minus. Okazało się że ta sama szafowiczka specjalnie wcisnęła u mnie na 2 droższych ubraniach "kup teraz" i została mi pobrana prowizja, oczywiście nie zapłaci mi za zakupione towary;/
Zgłosiłam to do administracjj, ale nie wiem czy mi zwrócą prowizję i czy zablokują jej konto.



A dziś miła niespodzianka, dostałam wiadomość, że szafowiczka dostanie blokadę konta na 24 dni za oszukiwanie kupującego oraz unikanie prowizji. A do tego jeszcze 30 dni za to że zakupiła u mnie towar i nie chciała za niego zapłacić bo kliknęła specjalnie :kup teraz".
Cieszę się bo została mi zwrócona prowizja i wystawie tej wrednej babie negatywy:)
Także warto walczyć o swoje i dzięki za pomoc:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-09 15:11 przez rmarinaaa91.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:27:47

pisz do administracji do skutku. Powinni ci pomóc, to w ich interesie by regulamin był przestrzegany

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:26:55

niektóre laski to mają nasrane w głowach ;/;/

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:27:01

Nienawidzę takich osób jak ta cwaniara :/ poproszę o nick.

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:27:58

No co za bezczelna typiara mogla napisac przed kupnem skontaktuj sie ze mną chyba ze tak juz miala a ty wcislas i teraz problem

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:28:27

Cytat
myszkins
niektóre laski to mają nasrane w głowach ;/;/

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:29:20

Cytat
Mee1990
Nienawidzę takich osób jak ta cwaniara :/ poproszę o nick.

wysłałam

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:29:39

Cytat
wrednaczarna2
No co za bezczelna typiara mogla napisac przed kupnem skontaktuj sie ze mną chyba ze tak juz miala a ty wcislas i teraz problem

Co za różnica? Liczy się cena jaka jest podana w aukcji,a nie jakieś kontaktowanie się wcześniej.

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:30:37

podaj nick tej dziewczyny

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:32:12

"Zaufany profil" :D powinni bardziej uważać komu nadają takie tytuły ;)

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:33:14

Cytat
Mee1990
Cytat
wrednaczarna2
No co za bezczelna typiara mogla napisac przed kupnem skontaktuj sie ze mną chyba ze tak juz miala a ty wcislas i teraz problem

Co za różnica? Liczy się cena jaka jest podana w aukcji,a nie jakieś kontaktowanie się wcześniej.
Nie wiem ale ja zawsze pytam nie chce potem nieporozumień.

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:32:16

Tak się właśnie kończą kombinacje,kiedy chce się ominąć prowizję. Pisz do skutku do administracji.
Poproszę o nick.

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:33:59

Cytat
wrednaczarna2
No co za bezczelna typiara mogla napisac przed kupnem skontaktuj sie ze mną chyba ze tak juz miala a ty wcislas i teraz problem

Nie miała żadnej informacji aby kontaktować się przed zakupem, ale to nie oznacza że może sobie omijać prowizję, bo chyba każdej z nas jest ona pobierana po sprzedaniu towaru.

zweryfikowana
Posty: 275
Ostrzeżenia: 1/5

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:35:11

prosze o nick tej osoby

Kłopot z szafowiczką;/

08 paź 2013 - 15:36:22

podaj nick na priv

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka Mohito