Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niedługo idę na 2dniowe wesele na tą okazję są te dwie krótkie sukienki: miętowa i oliwkowa. Cytrynowa maxi jest na poprawiny mojego wesela ;) Nie wiem jakie dodatki i buty dobrać do nich. Posiadam takie nude sandałki myślałam o nich do tej miętowej, ewentualnie żółtej. Do oliwkowej myślałam o czarnych. Proszę Was dziewczyny o pomoc bo nie mam żadnych pomysłów.



żeby jedne dodatki pasowały do wszytskiego to chyba w kolorze czarnym jakieś

ja bym postawiła na beż jasny

czarne dodatki sa zbyt ciężkie

Może chabrowe/kobaltowe? Będą pasować i do żółtego i do 'miętowej'.

1 wygląda na dość pastelową żółć - może właśnie w żółć się wkomponuje? myślę, że nie ma co kombinować - kanarkowe, wściekle żółte dodatki sprawią że kiecka ożyje:P 2 ma śliczne delikatne kryształkowe wykończenie, może tym się zasugeruj. Dobierz jakieś duże błyszczące tęczowe kolczyki i kolorową bransoletkę np ze szkiełek i myślę, że będzie bardzo ładnie. 3 jest moim zdaniem najgorsza - totalne nude, jeszcze ten prosty niewyszukany krój, aż chce się ziewnąć... bez obrazy, o gustach się nie dyskutuje:P pomyślałam że może nie ma co psuć tego stonowanego efektu. Sprawę załatwią ciemnozielone lakierowane dodatki,a jednocześnie nie zepsują tego pastelowego wrażenia. To tyle jak dla mnie - ma nadzieję, że ci pomogłam:)

do miętowej te sandałki które pokazałaś i naszyjnik w tym stylu:

będzie pięknie :)
do reszty niestety nie mam pomysłów

julk77 ja lubię prostotę :)

Przede wszystkim: sliczne kiecki :) A buty są całkiem ok, skromne bo skromne, ale wiesz, możesz zaszaleć z dodatkami: jakaś superancka biżu (koleżanka wyżej wrzuciła fotę fajnego naszyjnika)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

chrzciny