Obecnie rozmawiamy o:

grzejniki sklep

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kilka minut temu złożyłam zamówienie w e-shopie Bershki. Zamówiłam dostawę do najbliższego sklepu. Nie jestem pełnoletnia, aczkolwiek mam konto i to ja jestem uwzględniona jako kupujący. Płaciłam kartą mamy. Do sklepu wybieram się sama(najbliższa Bershka jest ok 70 km od mojego miasta).

Czy przy odbiorze muszę okazać dowód tożsamości właściciela karty czy wystarczy mi moja legitymacja szkolna, czy w ogóle muszę pokazywać jakiś dokument?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

nie mam pojęcia jak to jest, ale nie lepiej dla Ciebie jak by Ci do domu wysłali? Bo 70km to jest trochę jechać po paczuszkę

ja nie musialam nic pokazywac ale to bylo pare lat temu

W Diversie pokazywałam dowód, nie wiem jak to jest jeśli ktoś jest niepełnoletni

zależy na kogo jest zamowienie.chodzi o dokument tożsamosci. jesli na Ciebie proponuje paszport, w ostatecznosci legitymacje szkolna.

niby tak, tylko dostawa do domu to koszt 23,90, a dostawa do sklepu darmowa. za bilet w obie strony zapłacę ok 13 zł, więc wolę się przejechać :) Kurczę, do kitu zrobili z tą przesyłką, bo w zeszłe wakacje specjalnie zamówienie do stówy dobijalam, żeby mieć darmową wysyłkę. :/

Ja jak zamawiałam w różnych sklepach w wysyłką do sklepu, to nigdy nie musiałam okazywać dokumentu.

najczęsciej proszą o numer zamowienia i dowod ale to zalezy od sprzedawcy oczywsicie ze legitka jes ok, przecież w regulaminie sklepu on-line nie ma wzmianki ze zakupy moze robic tylko osoba pelnoletnia wiec nie martw sie a jak masz watpliwosci to zadzwon do sklepu i zapytaj :)

ZADZWOŃ DO SKLEPU

Mi stradivariusie kazali pokazać dowód osobisty w celu weryfikacji danych, ale to sprawdziła tylko dane z dowodu z tymi z paczki i tyle.

mam w aplikacji gmaila wiadomości dotyczące zamówienia, więc chyba będę mogła się jeszcze tym ewentualnie poratować.
dziękuję za pomoc :))

zweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

podaj adres internetowy sklepu ;)

Cytat
okruszek89
podaj adres internetowy sklepu ;)

wyszukiwarka internetowa to naprawdę skomplikowana sprawa!

ja jak ostatnio zamawiałam w pull & bear (to chyba ta sama sieć LPP), to sprzedawca prosił mnie o jakiś dowód tożsamości- musi być chyba to samo imię i nazwisko co na zamówieniu, jeśli zamawiałaś na swoje dane, to nie będzie problemu z odbiorem ;)

Ja ostatnio musiałam pokazac dowod osobisty

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spodnie dresowe eleganckie