Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

dzisiaj o 19:33

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Gastroskopia

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:18:03

Część z Was zapewne już mnie kojarzy, część dopiero będzie, dzisiaj chciałam zaprezentować kilka swoich tworów i spytać o opinie. Ubrania ze zdjęć są zaprojektowane i stworzone przeze mnie, małymi kroczkami idę w stronę tworzenia własnej marki. W tej chwili robię stroje podchodzące pod classic/gothic lolita, ale zamierzam robić też bardziej codzienne rzeczy, z małą inspiracją stylem ;) Co Wam się podoba w tych ubraniach, a co nie? Co założyłybyście, gdybyście miały taką możliwość? Co według Was jest do kitu?

Więcej moich rzeczy można znaleźć pod tagiem Lady Sariel, zapraszam ^^

Spódniczka i gorset zrobione przeze mnie:



spódniczki:




sukienki:





Nowości:








Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-17 18:59 przez sariel.

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:23:03

Mi się ogólnie ten styl nie podoba, ale widać, że znasz się na rzeczy i dobrze Ci to wychodzi. Powodzenia :)

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:27:50

nie mój styl ale mi się podoba:)

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:28:35

Ode mnie same ochy i achy, jesteś prze-zdolna i życzę powodzenia :D

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:29:04

a ja powiem tak
same fasony super ale material i te odcienie
brzydko mowiac Chu..... moze zacznij szukac jakis
materiałow chociaz ten z ksiazkami super

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:30:24

Granatowa sukienka z koronką jest piękna serce

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:31:08

bardzo mi się podoba, choć bym nie założyła, bo to nie mój styl, ale gratuluje, bo bardzo fajnie to wygląda :)

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:31:36

hmm jak dla mnie cudowne choć sama raczej bym nie założyła :)

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:34:05

super nie mój styl ale widać robota koronkowa. gratuluje talentu;) ja dopiero zaczynam " szyć" ale tylko dla siebie;)

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:36:08

nieźle :)
sama bym pewnie nie ubrała ale cieszy me oko :)

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:38:27

a czemu same byście nie założyły? boicie się reakcji ludzi? czy po prostu dziwnie byście się czuły?

zycienakredycie, myślisz o tych jednokolorowych czy kwiatki niefajne?;D książkowy materiał jest ładny, ale drogi był i jakość kijowa, więc póki co daję spokój z nimi ;/

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:39:19

wow, mimo że kompletnie nie mój styl, jestem pod wrażeniem wykonania.

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:39:51

Cytat
sariel
a czemu same byście nie założyły? boicie się reakcji ludzi? czy po prostu dziwnie byście się czuły?

zycienakredycie, myślisz o tych jednokolorowych czy kwiatki niefajne?;D książkowy materiał jest ładny, ale drogi był i jakość kijowa, więc póki co daję spokój z nimi ;/

nie miałabym gdzie tego założyć, a na zwykłe wyjście na miacho to średnio pasuje, albo ja się nie znam ;]

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:44:28

Nie mój styl ale jestem pod wrażeniem :) Chociaż tą czarną spódnicę i niebieską sukienkę z wielką chęcią bym chociaż przymierzyła :D

Klasyczne twory Lady Sariel

07 cze 2013 - 21:45:24

Nie moja bajka (lubię sportowe ciuchy) Ale stylizacja z tą torebką-skrzypcami i sukienką w książki jest super. Ta pierwsza czarna najbardziej mi się podoba. Wolała bym bardziej "współczesne" sukienki bo te wzory są takie babcine-może to tak ma być ja się nie znam ;p Nie znam się to się wypowiem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to jest,że tak zapytam ?