Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak jest u Was z noszeniem okularów przeciwsłonecznych? Często nosicie? Lubicie? Jeśli tak, to jaki macie model? ;) Ja np. bardzo lubię je nosić, nie wyobrażam sobie bez. Moja koleżanka np. nie nośi w ogóle zawsze się jej dziwiłam bo czasem tak raźi słoneczko, że nie da się wytrzymać, a ona nie potrzebuje. A u Was jak jest z tym? ;) zapraszam do dyskusji

lubię, nie noszę tak często jak bym chciała bo noszę korekcyjne, a za soczewkami nie przepadam. odkąd kupiłam oryginalne armaniego zobaczyłam róznicę miedzy takimi zwykłymi za 25 zł lub podróbkami:)

Ja nie noszę bo mam wadę wzroku i noszę zwykłe okulary. Ale może kiedyś zaopatrzę się w soczewki i będę nosić przeciwsłoneczne :)

pilotki - wiosna lato jesień i najbardziej w zime bo mi śnieg swieci po oczach i strasznie łzawią :P

ja noszę i mam okulary przeciwsłoneczne korekcyjne
takie jak na zdjęciu (jedyne które mi pasowały kształtem i kolorem)


Cytat
teczowo
Ja nie noszę bo mam wadę wzroku i noszę zwykłe okulary. Ale może kiedyś zaopatrzę się w soczewki i będę nosić przeciwsłoneczne :)
też tak kiedys myślałam, ale u optyka zrobią Ci okulary przeciwsłoneczne korekcyjne :) masz szkła normalnie barwione odpowiednie dla Ciebie :) ja jestem mega zadowolona.... :) szczególnie jeżdżąc autem



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 13:13 przez dariak2.

juz noszę, aściągne je kolo września. kiedys miałam te z polaroidem, teraz mam zwykłe bazarówki i nie widzę większej różnicy w użytkowaniu, z tym że te drugie są trwalsze :D
mam aviatorki z h&m i akie duże, brązowe, zabudowane. chciałabym tego lata dokupić sobie panterkowe :)

Noszę okulary przeciwsłoneczne :)
Nie tylko latem , zimą, gdy słońce odbija się od śniegu również :D

Mam wadę wzroku, ale nosze soczewki, więc nie ma żadnego problemu.

Okulary przeciwsłoneczne, kupuję TYLKO i wyłącznie u optyka z porządnymi filtrami.

Takie zwykłe nie chronią przed słońcem a nawet wręcz przeciwnie. Ciemne szkła powodują rozszerzenie źrenic, przez które wpada jeszcze więcej szkodliwych promieni UV, w przypadku gdy nie mają filtra ochronnego szkodzimy sobie bardziej niż w przypadku gdybyśmy chodzili bez okularów :)

Cytat
sheeep890
Noszę okulary przeciwsłoneczne :)
Nie tylko latem , zimą, gdy słońce odbija się od śniegu również :D

Mam wadę wzroku, ale nosze soczewki, więc nie ma żadnego problemu.

Okulary przeciwsłoneczne, kupuję TYLKO i wyłącznie u optyka z porządnymi filtrami.

Takie zwykłe nie chronią przed słońcem a nawet wręcz przeciwnie. Ciemne szkła powodują rozszerzenie źrenic, przez które wpada jeszcze więcej szkodliwych promieni UV, w przypadku gdy nie mają filtra ochronnego szkodzimy sobie bardziej niż w przypadku gdybyśmy chodzili bez okularów :)
zgadzam się z Tobą, porządne okulary u optyka niestety trochę kosztują :(
ja mam dodatkowo zrobione ze szkłami korekcyjnymi.
Przynajmniej jest pewność, że się oczom nie zaszkodzi.

Kupuję bo to dla mnie fajny gadżet,ale wolę nosić "u góry" na głowie albo na koszulce zawieszone :D a to dlatego,że mi żadne nie pasują i głupio się czuję nosząc je normalnie,mam wrażenie że wszyscy się podśmiechują ze mnie :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 13:23 przez Mee1990.

zweryfikowana
Posty: 161
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mam swoje RayBany na które odkładałam z pół roku.

Posiadam wzór najbardziej klasyczny w czarnym kolorze.
Bardzo dobrze się je nosi i zawsze do wszystkiego pasują serce

Cytat
dariak2
zgadzam się z Tobą, porządne okulary u optyka niestety trochę kosztują :(
ja mam dodatkowo zrobione ze szkłami korekcyjnymi.
Przynajmniej jest pewność, że się oczom nie zaszkodzi.

Niestety... Ale na zdrowiu nie ma co oszczędzać, szczególnie na oczach :)
Poza sezonem, pod koniec lata albo w zimie, w większości optyków są duże zniżki i można kupić taniej, nawet o połowę ceny :D

Cytat
sheeep890

Niestety... Ale na zdrowiu nie ma co oszczędzać, szczególnie na oczach :)
Poza sezonem, pod koniec lata albo w zimie, w większości optyków są duże zniżki i można kupić taniej, nawet o połowę ceny :D

Ja właśnie kupowałam w listopadzie w zeszłym roku. Udało mi się kupić same oprawki za 250zł (ale dodatkowo 200 za szkła korekcyjne barwione :( )
Ale to była jedyna para, która była przeceniona.
Ale warto było :)

Nie cierpię mieć na nosie okularów, przeszkadzają mi, a gdy je zdejmuję nie mogę przyzwyczaić się do kolorów. Przez szkła wszystko ma jakąś taką ładniejszą barwę ;)

posiadam pilotki,nosze czasem bo fajnie w nich wygladam,ale nie jest mi wygodnie zbyt:|

Nie noszę, bo mam korekcyjne, więc podczas jazdy autem muszę je nosić, bo się policja doczepi. Zbieram na fotochromy, no ale trochę kosztują.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak lepiej?