Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:11:40

Witam Was Wszystkie;)
Mówi się, że nie szata zdobi człowieka, jednak nie zgodzę się z tym.
Nawet najprzystojniejszy facet fatalnie ubrany chyba traci trochę w naszych oczach.
Myślę, że dobrze ubrany imponuje kobietom. Chodzi o zwyczajną prostotę, ale taką ze smakiem i wyczuciem.
Mieszkam w niedużym mieście i faceci w przedziale od 22 do 27 nie prezentują się zbyt dobrze (starszych nie biorę pod uwagę). Za to zauważyłam u młodszych 18-21 zainteresowanie się modą. Chętniej eksperymentują i odcinają się od standardów typu źle dobrane spodnie jeansowe, czarne buty, za duża kurtka, dresy, tandetne bluzy itd. itp.

A jak jest w Waszych miastach?


PS. Aczkolwiek oprócz ubioru najważniejszy jest charakter i jak dla mnie poczucie humoru.

O to styl jaki ja lubię, nie proszę o komentowanie mojego gustu, pytam jak to wygląda u Was w miastach :>





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-21 10:07 przez daniolek999.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:13:24

na tym zdjęciu facet jest ubrany ładnie, chociaż ja osobiście gustuje w chłopakach ubierających się na sportowo


tu masz przykłady faceta naprawdę dobrze ubranego
link
link2
link3





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-15 11:19 przez blackchocolate.

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:14:16

ja również zwracam uwagę na to jak faceci są dobrze ubrani ; )
szczególnie uwielbiam mężczyzn w koszulach serce

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:18:01

ten mały :D jest super modny

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:18:26

ja nie wiem czemu, ale kiedyś patrzyłam na buty jaki ma facet :P bo często spotykałam dość fajnie ubranych a buty albo przechodzone i mocno zniszczone albo eleganckie do sportowego ubrania :P lubię facetów, którzy ubierają się raz na sportowo raz elegancko :)

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:18:45

mmm na tym zdjęciu gdzie jest facet i chłopiec, nie powiedziałabym, że jest dobrze ubrany... raczej tak nie wiem śmiesznie trochę :D ale cóz o gustach się nie dyskutuje.

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:19:09

to może ja jestem dziwna ale uwielbiam mojego jak chodzi w dopasowanej koszulce i bawełnianych szarych dresach...

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:21:33

blackchocolate
a mi sienie podoba, poniewaz zatracil gdzies swoje proporcje i wyglada jak kaczuszka :) ale kazdy ma inny gust :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-15 11:22 przez daniolek999.

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:23:34

fakt faktem, ze mlodsze pokolenie 15-18 lat eksperymentuje z moda, nie tak jak np moj facet w weiku 26 lat. ale wydaje mi sie ze to tez zalezy od dorastania. Nie bylo takich ubran gdy oni mieli po 16 lat czy 15 lat, wtedy byl calkiem inny styl, i w sumie nie przywiazywalo sie az tak uwagi kto co ma na sobie. liczyla sie dobra szalona zabawa :D :D

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:24:08

Cytat
daniolek999
blackchocolate
a mi sienie podoba, poniewaz zatracil gdzies swoje proporcje i wyglada jak kaczuszka :) ale kazdy ma inny gust :)

dałam lepsze propozycje w linkach ;) bo akurat to co dodałam jest faktycznie średnie

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:24:37

ja lubię dobrze ubranego , zadbanego faceta - mój na szczęście taki jest :)

ale nie lubię facetów , którzy na siłę odmładzają się ciuchami :P

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:25:11

Cytat
Smutny_czlowiek
Dobra prowokacja Daniolek999 moje nauki nie ida na marne, zyskalas 150 pkt do naszej lozy, a w organizacji otrzymujesz status Trollowica.

wiesz co :) jestem tylko kobietą i nie bardzo rozumiem :)

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:25:43

Myślę,że każdy zwraca uwagę na wygląd tylko nie każdy umie się do tego przyznać ;]
Wiadomo wygląd też jest ważny,ale nie decydujący.

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:27:07

Cytat
blackchocolate
Cytat
daniolek999
blackchocolate
a mi sienie podoba, poniewaz zatracil gdzies swoje proporcje i wyglada jak kaczuszka :) ale kazdy ma inny gust :)

dałam lepsze propozycje w linkach ;) bo akurat to co dodałam jest faktycznie średnie

ojjj faktycznie, obłędni :) szczegolnie 3 przystojny i mega ubrany. Pozwoliłam sobie dodac jego zdjecie do watku:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-15 11:31 przez daniolek999.

Chcę takiego faceta.

15 mar 2013 - 11:28:02

ja myślałam że ogólnie faceci w naszym kraju źle wyglądają dopóki nie pojechałam do Londynu i Rzymu to dopiero katastrofa noszą koszmarne sportowe brudne buty powyciągane i skosmacone swetry nie mówiąc o tym że włosi to specyficzny naród i cieplejszy klimat co za tym idzie jest gorąco i faceci zwyczajnie śmierdzą , więc wcale nie jest źle z naszymi rodakami a jeśli nam się coś nie podoba to zawsze delikatnymi krokami możemy zmienić swojego faceta tak jak ja uczyniłam to z moim mężem ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy stylizacja na wesele morelowa sukienka jakie buty ??