Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

24 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:25:07

Dziewczyny moje drogie,zastanawiam sie nad makijazem permamentnym brwi,myslicie,ze jest mi potrzebny,jezeli tak to jaki kolor?
z góry dzieki:D

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:28:04

Według mnie nie jest Ci potrzebny, masz ładne brwi. W ogóle jesteś śliczna :)

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:28:54

Nie. I tak masz (za) bardzo wyraziste brwi wg mnie.

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:30:23

Cytat
vixen89
Według mnie nie jest Ci potrzebny, masz ładne brwi. W ogóle jesteś śliczna :)

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:31:19

nie rob makijaz permamenty brwi wyglada sztucznie i tanio,twoje sa bardzo ladne i naturalne,i dobrze ze nie tak bardzo wyskubane:d

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:32:20

przy tak grubych brwiach to Ty pewnie z podwójna albo potrójnącene zapłącisz, ja bym wolała siedziec co miesioac na regulacji u kosmetyczki

niezweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 1/5

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:34:26

nie rob!!! masz super wyraziste brwi i ogolnie bardzo ladna z Ciebie dziewczyna,sliczne usta:) naturalne je masz,czy troszke wypelnialas?

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:35:14

Cytat
vixen89
Według mnie nie jest Ci potrzebny, masz ładne brwi. W ogóle jesteś śliczna :)

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:35:50

lepiej rob sobie henne/ regulacje ;) masz wyraziste, duze brwi. a jak Ci ktos taki makijaz spierdzieli to juz kaplica.. ;)

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:37:00

Cytat
avalershop
lepiej rob sobie henne/ regulacje ;) masz wyraziste, duze brwi. a jak Ci ktos taki makijaz spierdzieli to juz kaplica.. ;)


wlasnie tego boje sie najbardziej,ze bedzie to wygladac zle:/ moze faktycznie macie racje:D

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:38:32

jak mozna sie na własne zyczenie ooszpecic makijazem par,to ja sie dziwie ,przeciesz to z bliska tak ohydnie wyglada ,widac ze tatuaz ,łyse bez włoskow itd ,masakra ,jak narysowane ,dziewczyny w nim wygladaja jak postacie z kreskowki groteskowe ,masakra ohydztwo i bez wyjatku

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:39:46

przecież masz wyraźne brwi.. wystarczy ładnie wyregulować , zrobić hennę u kosmetyczki .. ja mam z natury jasne i jak urodzę to zamierzam zrobić permanentny , bo nie chce mi się ich codziennie podkreślać kredką :P

i jeśli taki makijaż jest profesjonalnie zrobiony to wcale nie wygląda tandetnie i tanio jak tu ktoś napisał :P

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:41:16

Cytat
MAXXXXXX
jak mozna sie na własne zyczenie ooszpecic makijazem par,to ja sie dziwie ,przeciesz to z bliska tak ohydnie wyglada ,widac ze tatuaz ,łyse bez włoskow itd ,masakra ,jak narysowane ,dziewczyny w nim wygladaja jak postacie z kreskowki groteskowe ,masakra ohydztwo i bez wyjatku[/quote


wiesz mi chodzilo o taki makijaz ktory jest narysowany na wlasnych brwiach tak jakby domalowane wloski

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:42:47

ja jestem przeciwniczką permanentnego, więc odradzam;)

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:42:49

nie rób, masz ładne brwi

Sąsiadka sobie zrobiła, bo wygodniej, bo nie musi robić henny, regulować, bo jej Siostra też ma... Moim zdaniem zrobiła sobie ale krzywdę... Tandetnie w tym wygląda, niestety, choć śliczna z niej dziewczyna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzwonek na telefon