Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

2 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:25:07

Dziewczyny moje drogie,zastanawiam sie nad makijazem permamentnym brwi,myslicie,ze jest mi potrzebny,jezeli tak to jaki kolor?
z góry dzieki:D

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:28:04

Według mnie nie jest Ci potrzebny, masz ładne brwi. W ogóle jesteś śliczna :)

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:28:54

Nie. I tak masz (za) bardzo wyraziste brwi wg mnie.

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:30:23

Cytat
vixen89
Według mnie nie jest Ci potrzebny, masz ładne brwi. W ogóle jesteś śliczna :)

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:31:19

nie rob makijaz permamenty brwi wyglada sztucznie i tanio,twoje sa bardzo ladne i naturalne,i dobrze ze nie tak bardzo wyskubane:d

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:32:20

przy tak grubych brwiach to Ty pewnie z podwójna albo potrójnącene zapłącisz, ja bym wolała siedziec co miesioac na regulacji u kosmetyczki

niezweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 1/5

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:34:26

nie rob!!! masz super wyraziste brwi i ogolnie bardzo ladna z Ciebie dziewczyna,sliczne usta:) naturalne je masz,czy troszke wypelnialas?

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:35:14

Cytat
vixen89
Według mnie nie jest Ci potrzebny, masz ładne brwi. W ogóle jesteś śliczna :)

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:35:50

lepiej rob sobie henne/ regulacje ;) masz wyraziste, duze brwi. a jak Ci ktos taki makijaz spierdzieli to juz kaplica.. ;)

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:37:00

Cytat
avalershop
lepiej rob sobie henne/ regulacje ;) masz wyraziste, duze brwi. a jak Ci ktos taki makijaz spierdzieli to juz kaplica.. ;)


wlasnie tego boje sie najbardziej,ze bedzie to wygladac zle:/ moze faktycznie macie racje:D

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:38:32

jak mozna sie na własne zyczenie ooszpecic makijazem par,to ja sie dziwie ,przeciesz to z bliska tak ohydnie wyglada ,widac ze tatuaz ,łyse bez włoskow itd ,masakra ,jak narysowane ,dziewczyny w nim wygladaja jak postacie z kreskowki groteskowe ,masakra ohydztwo i bez wyjatku

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:39:46

przecież masz wyraźne brwi.. wystarczy ładnie wyregulować , zrobić hennę u kosmetyczki .. ja mam z natury jasne i jak urodzę to zamierzam zrobić permanentny , bo nie chce mi się ich codziennie podkreślać kredką :P

i jeśli taki makijaż jest profesjonalnie zrobiony to wcale nie wygląda tandetnie i tanio jak tu ktoś napisał :P

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:41:16

Cytat
MAXXXXXX
jak mozna sie na własne zyczenie ooszpecic makijazem par,to ja sie dziwie ,przeciesz to z bliska tak ohydnie wyglada ,widac ze tatuaz ,łyse bez włoskow itd ,masakra ,jak narysowane ,dziewczyny w nim wygladaja jak postacie z kreskowki groteskowe ,masakra ohydztwo i bez wyjatku[/quote


wiesz mi chodzilo o taki makijaz ktory jest narysowany na wlasnych brwiach tak jakby domalowane wloski

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:42:47

ja jestem przeciwniczką permanentnego, więc odradzam;)

makijaz permamentny brwi

12 mar 2013 - 13:42:49

nie rób, masz ładne brwi

Sąsiadka sobie zrobiła, bo wygodniej, bo nie musi robić henny, regulować, bo jej Siostra też ma... Moim zdaniem zrobiła sobie ale krzywdę... Tandetnie w tym wygląda, niestety, choć śliczna z niej dziewczyna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzwonek na telefon