Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

skuteczna dieta

11 minut temu

informacje o żywieniu

29 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 68
Ostrzeżenia: 1/5

tunele, rozpychacze - dobre rady

10 lut 2013 - 20:01:13

nie mam tuneli, ale planuję mieć
nie duże, jakieś 5-6mm.
Macie jakieś dobre rady na początek i w ogóle?

tunele, rozpychacze - dobre rady

10 lut 2013 - 23:57:14

Szukasz porady na szafie zamiast na forum modyfikacji ciała, gratuluje rozsądku.
forum.bodymodifications pl tutaj przynajmniej większość porad będzie fachowa, a nie "ble fuj"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-10 23:58 przez sarkastyczna.

tunele, rozpychacze - dobre rady

11 lut 2013 - 00:02:33

bez przesady, są tu osoby, które tunele mają więc mogą coś podpowiedzieć.

rozpuchaj baardzo powli i smaruj dziurki wzaelina, tłustym kremem.

zweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

tunele, rozpychacze - dobre rady

11 lut 2013 - 00:02:36

Czy ja wiem, tutaj tez moze spytac. Ja mialm 18, ale popelnilam najwiekszy blad - pchalam na sile, w 1,5 tygodnia mialam pierwsza 18 [musialam po roku zejsc do 16 zeby zniknelo mi sloneczko]. Tak wiec ja osobiscie polecam na poczatek tappery takie do 4 mysle, a dalej modelina :) powolutku, bez pospiechu, ja w sumie na granice bolu rozpychalam pierwsze ucho, natomiast drugie juz delikatnie. Jesli masz juz przeklute uszy to idealnie, jesli nie to polecam ci isc do studia a nie robic na wlasna reke i musza byc koniecznie wygojone. Kremik + wazelina i wsio.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-11 00:03 przez xKundleshow.

tunele, rozpychacze - dobre rady

11 lut 2013 - 00:07:14

1,5 tyg 18!!!, dziewczyno, masz szczescie, ze ci ucho nie peklo. Przeciez to grozilo nawet martwica, Olaboga, az nie chce mi sie nawet wyobrazac stanu w jakim bylo ucho ; -), do uzytkownika, poczytaj FAQ na profesjonalnych forach : ), masz wypunktowane doslownie wszystko dla swiezakow, polecam rozciagac powoli, po bozemu, a bedzie pieknie! : )

zweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

tunele, rozpychacze - dobre rady

11 lut 2013 - 00:10:53

Ja mam pojecie o tym ze mam szczescie ;) i ze moglo sie cos stac ale coz... Na cale szczescie ze nic sie nie stalo, ucho nie bylo w zlym stanie, zrobilo mi sie po roku sloneczko ale juz ladnie zeszlo :) i mam pieknie wygojone, co prawda wala jak nie powiem co, ale cos za cos.

tunele, rozpychacze - dobre rady

11 lut 2013 - 00:16:55

Ja mam radę: nie robić. To najbrzydsza ozdoba na ciele jaką kiedykolwiek ktokolwiek wymyślił.Po prostu coś skrajnie odpychającego.
Zastanów się dobrze, czy chcesz się tak oszpecać. Ale to oczywiście zdanie tylko moje i 98% społeczeństwa.

tunele, rozpychacze - dobre rady

11 lut 2013 - 00:19:14

rozpychaj POWOLI - to najważniejsze, nie spiesz się - lepiej nie nabawić się komplikacji

po fachowe porady odsyłam do forum o modyfikacji ciała :)

tunele, rozpychacze - dobre rady

11 lut 2013 - 00:23:55

małe tunele jeszcze mogą być, bardzo mi się nie podobają duże. jeszcze gdzieś widziałam jak laska sobie wyjęła już taki duży tunel i na tym zwisłym uchu sobie powiesiła kolczyk. to było smutne :)

tunele, rozpychacze - dobre rady

11 lut 2013 - 00:36:30

Cytat
venezia123
Ja mam radę: nie robić. To najbrzydsza ozdoba na ciele jaką kiedykolwiek ktokolwiek wymyślił.Po prostu coś skrajnie odpychającego.
Zastanów się dobrze, czy chcesz się tak oszpecać. Ale to oczywiście zdanie tylko moje i 98% społeczeństwa.

A wiesz co statystyki mowia o procentowej ilosci polmozgow?

tunele, rozpychacze - dobre rady

11 lut 2013 - 00:51:23

Wiedziałam, że znajdzie się ktoś kto stwierdzi, że tunele są okropne. Ciekawi mnie po co ludzie wchodzą w takie wątki, skoro nie są zainteresowani tematem.
I tak jak koleżanki wyżej, rozpychaj powoli, nie śpiesz się ;D
Mam 6 mm w drugiej dziurce i jest absolutnie słodki :D takie wdzięczne maleństwo.
Zaczęłam rozpychac taperem 2 mm a potem co jakis czas oklejałam go kolejną warstwą tasmy teflonowej

Cytat
maupisko
małe tunele jeszcze mogą być, bardzo mi się nie podobają duże. jeszcze gdzieś widziałam jak laska sobie wyjęła już taki duży tunel i na tym zwisłym uchu sobie powiesiła kolczyk. to było smutne :)
Hahah też widziałam, blondynę bardzo w stylu barbie, która wsadzała w nie jakieś cyrkoniowe wiszące kolczyki.
Widok przekomiczny :D

Chociaż widok papierosa przeciągniętego przez tunel też niczego sobie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-11 00:55 przez Eede.

tunele, rozpychacze - dobre rady

11 lut 2013 - 00:58:12

Cytat
venezia123
Ja mam radę: nie robić. To najbrzydsza ozdoba na ciele jaką kiedykolwiek ktokolwiek wymyślił.Po prostu coś skrajnie odpychającego.
Zastanów się dobrze, czy chcesz się tak oszpecać. Ale to oczywiście zdanie tylko moje i 98% społeczeństwa.

A ja mam inną radę: idź wygłaszać swoje morale gdzieś, gdzie one kogokolwiek interesują.

Przede wszystkim - rozpychaj powoli. Rozpychanie to nauka cierpliwości, a bez niej nie osiągniesz ładnie rozciągniętego ucha. Im wolniej tym lepiej. Nie rób nic na siłę.

Zacznij najpierw od grubszego kolczyka - kup sobie np. jakieś 1,6 mm, potem 2mm (np. do języka kolczyk) i potrzymaj z tydzień. Masuj przy okazji ucho, możesz je też smarować wazeliną. To uelastycznia skórę. Potem możesz włożyć 3mm i potrzymać np. dwa tygodnie, to też zależy jak rozciągliwą masz tkankę, ale to musisz sama ocenić, czy możesz wcześniej rozszerzyć. Ja bym Ci proponowała te 6mm zrobić nie szybciej niż w 3-4 miesiące. Spróbuj to sobie rozłożyć. I pamiętaj o zachowaniu higieny, nie bierz używanych.

tunele, rozpychacze - dobre rady

11 lut 2013 - 01:02:54

Mam 8 mm i nie wybrażam sobie siebie bez nich:)!
Są malutkie i słodkie, kiedyś miałam 10 mm, ale postanowiłam zmniejszyć.
Od kiedy je zrobiłam zmienił mi się kompletnie styl ubierania - 'spokorniałam', że tak to ujmę:), ale myślę, że nadal mi pasują i za Chiny ich nie wyjmę..:) Gdy mam rozpuszczone włosy, nawet dość trudno je zauważyć;)


Jak Wam się podoba?:))



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-11 01:10 przez mario7358.

tunele, rozpychacze - dobre rady

11 lut 2013 - 01:05:17

Ja miałam 7mm, ale w końcu zrezygnowałam i wyjęłam, teraz mam coś koło 3mm, ale się ściągnęło i nie widać, z czego akurat się cieszę :P

Chciałabym mieć tunele na stałe, ale boję się, że będę miała przez to problemy w późniejszej pracy (co nie przeszkodziło mi w zrobieniu sobie tatuażu na całe ramię i udo, ale ok :P).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-11 01:05 przez edwardzie.

tunele, rozpychacze - dobre rady

14 lut 2013 - 18:30:01

również mam 8mm, rozpychałam rozsądnie. to nie prawda,że 1 mm na miesiąc ... to zalezy od ucha czy szybko sie goi ;) naprawde polecam są naprawde swietne!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AIR MAXY