Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 22:12:09

Moja szafa to zadne cudo, ale strach myslec gdybym jej nie miala :-) Wisza w niej ubrania, ktore musza (koszule, kurtki, zakiety i kilka ubran chlopaka ) a i tak juz miejsca brak :-( Pod drazkiem na ubrania jest polka, mam tam dresy, ktore sie nie mieszcza do komody, kopertowki, bo nie mam jak ich powiesic :-) nizej sa polki na buty (mam ich ok 60 par), wiec ciezko bylo sie zmiescic :-) a na drzwiach, od wewnatrz wisza torebki, czesc paskow, kominy, chustki :-)

Sorry za odwrocone zdjecia, ale nie mam dostepu chwilowo do kompa a z tel nie chca sie inaczej dodac :-( jutro poprawie





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-27 22:21 przez konfrontacja18.

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 22:16:35

ja mam garderobę zrobioną na jednym rogu pokoju i nie chciałybyście widzieć jak to wygląda....:P
Rzeczy, których używam są w jednym wielkim nieładzie :D A zawsze jak ogarnę tak jak autorka tematu, to utrzymuje się to u mnie zaledwie chwilę :P

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 22:18:01

U mnie to upchane,ze masakra a to tylko polowa szafy,w drugim pokoju mam w polkach pelno bluzek-niestety większa częśc poskladana bo wieszaki by się może i znalazly ale miejsca brak. Pozdrawiam . Zakupoholiczka


Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 22:21:40

Nie ma co pokazywać :P Mam zwykłą dużą szafę, bluzki ostatnio pochowałam do wielkich szuflad, bo mi się nie mieściły i urwał mi się wieszak z półeczkami. Buty też poupychane w kartonach...
Nie mam miejsca na to i nie mam nawet jak poprzestawiać wszystkiego, żeby je znaleźć.
Będę musiała ostro się nad tym zastanowić :)

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 22:24:41

ja mam stanowczo za małe szafy

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 22:28:41

Ja też jak widac ;-) za dużo ale co zrobic-moje ulubione i nie sprzedam za skarby świata

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 22:43:37

Autorko Ty naprawdę masz pokaźną szafę. Widzę tam co najmniej kilka białych koszul, pewnie niewiele się różnią. Ja staram się nie dublować ubrań, jak mam już białą koszulą w szafie to następnym razem kupuję niebieską. Ogólnie non stop czyszczę szafę i rzeczy w których nie chodzę już kilka miesięcy sprzedaję, wymieniam czy oddaję. Dość szybko mi się rzeczy nudzą, nie lubię mieć tak obładowanej szafy, bo kluczowa poranna decyzja co dzisiaj ubrać zajmuję zbyt dużo czasu.

Nasze szafy- real foto

28 sty 2013 - 13:07:06

ja dziś robię PORZĄDEK w szafie, wypieprzam wszystko czego nie nosiłam od roku, nie ma litości! ;)

Nasze szafy- real foto

30 sty 2013 - 20:31:54

Cytat
pauli05
najgorsze jest to, że niedawno zamiast pozbyć się ciuchów, to dokupiłam nową szafkę

Rozbroiłaś mnie kupnem tej szafki:)

Emiily fajnie to wygląda, tylko gdzie to trzymasz, w pokoju?
Zawsze mnie zastanawiały takie szafy 'poza'. Nie wiem, czy bym chciała mieć ciuchy na widoku.
A i piękna kolekcja butów!

MuchaKolorowa zrób zdjęcie:)

j_ulka pokaż koniecznie po przebudowie:). już jest fajnie, a ciekawa jestem jak będzie po zmianach!
I powodzenia przy porządkach:).

konfrontacja18 bardzo podoba mi się rozwiązanie z torebkami na haczykach. I buty równiutko:).

danossa gdybyś pozbyła się połowy, byłoby idealnie, bo widzę, że poukładane i do tego kolorami, tylko faktycznie biedne pościskane:).

MajkaaaxDxD białe koszule sprawdzają mi się do pracy. Poza tym są 2 mgiełki, 2 z krótkim i jedna klasyczna. Ale masz rację- mam ich sporo, a do tego żadna nie jest jakaś super, gdybym kupiła jedną- idealną to te bym z czystym sumieniem wywaliła.

Nasze szafy- real foto

09 lut 2013 - 17:57:46

Cytat
marieis
a wiecie ile ja mam par butów ? 5 :)

Ja też :) Może kiedyś wrzucę tu zdjęcia mojej szafy a jest czym się chwalić, bo jest czterodrzwiowa i są tam wielkie szuflady na biżu (wypchane u mnie po brzegi), półeczki na pudełka, chustki itp. ;)

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 2/5

Nasze szafy- real foto

10 lut 2013 - 11:04:44

uwielbiam takie wątki dziewczyny dodajcie zdjęcia
mój mały kącik później dodam więcej
julka - super szafa:)



Nasze szafy- real foto

10 lut 2013 - 11:35:19

fajne macie szafy mi się kiedyś marzy garderoba - bardzo przydatne to jest
jak zrobię w moich szafach porządek zrobię foty ja szafki mam sezonowe to co się nosi zima wiosną i latem jesienią tak segreguje resztę chowam we wory i worki na moje "zaplecze"
tak samo buty nie trzymam wszystkich naraz

Nasze szafy- real foto

10 lut 2013 - 11:57:24

a to moja Szafa:-)



Nasze szafy- real foto

11 lut 2013 - 14:02:34

Sylvia_w fajnie to wygląda:), a jak z ubraniami?

monicaaa imponująca szafa:). Była robiona na zamówienie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

która sukienka lepsza na studniówkę?