Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

8 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:18:35

Zrobiłam już gruntowne porządki, wyrzuciłam naprawdę mnóstwo ubrań, ale ciągle jest ich za dużo.
Aby moja szafa wyglądała tak, jak bym chciała musiałabym się pozbyć przynajmniej jeszcze połowy tego, co zostało.
Mam swój sposób segregacji ubrań, ale ciekawa jestem też Waszych.
Więcej o tym i więcej zdjęć na moim blogu: http://drobneagd.blogspot.com/
(drogie Moderatorki- owszem to jest reklama, ale zgodna z tematyką portalu i nie reklamuję swoich produktów, a swoje hobby. Mam więc nadzieję, że nie usuniecie tego wpisu).
Oczywiście mam nadzieję, że tu podzielicie się zdjęciami i sposobami na porządek.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 20:48 przez viosna.

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:20:20

Ja mam małą szafę i wszystko w niej,oprócz paru rzeczy które muszą być na wieszakach :) a marzy mi się taka wielka szafa żeby wszystkie rzeczy były na wieszakach :))

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:22:05

jesli to wszystkie twoje rzeczy to wcale nie jest ich za duzo - w oczy rzucil mi sie nie wiem czy nadmiar ale biale bluzki

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:23:56

ja tez mam wszystko na wiekszakach , bluzki , spodnie , koszule, swetry , spodnice , sukienki , wszystko ;D
poza tym jestem straszna pedantka jesli chodzi o moja szafe i wszystko musi wisiec na swim miejscu :)

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:24:05

jak dla mnie to wcale nie jest dużo :D

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:26:55

ja razem z mężem mamy garderobę, gdzie jedna strona należy do mnei a druga do niego :D
po mojej stronie mam 2 drążki na ubrania i półki... tak to wygląda...

mieści sie tu bardzo dużo ubrań, ale i tak większość musiałam schować do pudeł... które też są w szafie xD

też wszystko jest w miare poukladane... wszystkie swetry, bluzki, koszule, sukienki, kurtki plaszczeitp wisza na wieszakach a na polkach mam spodnie, spodniczki, spodenki, itp. jedna polke przeznaczylam na bizuterie :D




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 20:32 przez kukficzek.

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:29:03

oo viosenka powrocila w wielkim wydaniu i to mnie cieszy . ja mam w swojej szafie kolorami ciuchy ulozone :) i teraz tez o polowe musze odchudzic swoja szafe :)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:33:48

Z czasów mojego dzieciństwa pamiętam szafę 3 drzwiową. Szafa był solidna drewniana, dość głęboka, a w moim domu mogła być od ok. 50 lat.
Mieściła się w niej odzież całej rodziny. Obecnie mam do swojej dyspozycji 2 szafy i nie ma w niej luzów :)

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:35:34

aż tak wyposażonej szafy nie mam :)



Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:36:33

Ee, w mojej szafie wszystko lata póki się nie wkurzę i nie posprzątam. Robię to byle jak, bo zaraz znowu trzeba będzie układać od nowa.

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:37:10

Wcale nie masz tak dużo ciuchów. Jeżeli to co pokazałaś to wszystko co masz to ja mam dwa razy wiecej , co prawda w 1/3 nie chodze wcale albo rzadko ale się strasznie przywiązuje do ubrań :(
Nie mam jakiś wielkich problemów z przechowywaniem ubrań za to z butami tak! Mam 68 par butów i ciągle w nich bałagan. Nie mam gdzie ich trzymać .
A wy jak przechowujecie swoje buty? Ile par macie ?

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:39:51

Cytat
emm200
Wcale nie masz tak dużo ciuchów. Jeżeli to co pokazałaś to wszystko co masz to ja mam dwa razy wiecej , co prawda w 1/3 nie chodze wcale albo rzadko ale się strasznie przywiązuje do ubrań :(
Nie mam jakiś wielkich problemów z przechowywaniem ubrań za to z butami tak! Mam 68 par butów i ciągle w nich bałagan. Nie mam gdzie ich trzymać .
A wy jak przechowujecie swoje buty? Ile par macie ?

hahah ja z 12 xp ...

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:41:44

Cytat
emm200
Wcale nie masz tak dużo ciuchów. Jeżeli to co pokazałaś to wszystko co masz to ja mam dwa razy wiecej , co prawda w 1/3 nie chodze wcale albo rzadko ale się strasznie przywiązuje do ubrań :(
Nie mam jakiś wielkich problemów z przechowywaniem ubrań za to z butami tak! Mam 68 par butów i ciągle w nich bałagan. Nie mam gdzie ich trzymać .
A wy jak przechowujecie swoje buty? Ile par macie ?

ja wieksozść w piwnicy niestey... i sobie przekładam z piwnicy do domu w zależności od pogody :D a butow tez sporo... i przekonalam sie o tym dopiero w czasie przeprowadzki gdy moj maz musial zniesc do swojego auta z mojego rodzinnego domu 5 ogromnych worow z butami... ale nie liczylam, bo ciagle sobie na jakies nowe pozwalam.. a gdybym policzyla to maz mialby wyrzuty ze za duzo ich :D

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:41:54

tez mam osonbo poukladane, bluzki bluzy spodnie zdj nei chce mi sie robic:D na wieszakach sukienki, marynarki, sweterki, koszule na zamykaniu na dzwiach szafy wiszą paski, buty w pudelkach bo nie mam gdzie trzymac;p
zauwazylam ze masz stonowane kolory ja mam mega kolorowe w paski bluzki koszule w krate :D

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 20:43:01

nie masz za dużo ciszków. sposób układania ciuszków mam taki sam;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ktoś ma?