Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 20:30:45

8 lutego mam studniówkę, zostałam zaproszona jako osoba towarzysząca !

Nie chciałam nie wiadomo jak eleganckiej sukienki, tym bardziej właśnie, że to nie moja stud. ;-)

Zwykła prosta + czarne klasyczne szpilki wystarczy i właśnie myśle nad takim zestawem.
Nie podobają mi się takie eleganckie jak to niektóre mówią balowe - jak dla mnie są przereklamowane.
Poszukuję właśnie takiej zwykłej, prostej ( takiej którą będę mogła nawet założyć do rodziny na np. wigilię :D)


Tylko nie wiem czy taka sukienka odpowiada ? co myślicie ?
buciki platformy czarne, ale bez kokardek.:)
Co do rajstop to chyba najlepiej cieliste ?:D

Ewentualnie jakiś cieniutki paseczek i jakie dodatki ?:D

Myślałam, żeby maznać dla akcentu na czerwono usta - ale nie wiem czy się odważe :D
a co do włosów to duższe blond - rozpuszczone i na bok ;-) + różyczka ?

PS. dodałam wpis na bloga, który został usunięty więc zwracam się z problemem tutaj.



studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 20:52:05

Jak ja szłam na studniówkę jako osoba towarzysząca to nie wyglądałam jak sierotka Marysia. Nie wiem czemu niektórzy są przekonani, że osoby towarzyszące powinny wyglądać skromnie i nie powinny się stroić, bo to nie ich studniówka.
Sukienka ze Stradivariusa, bo podobną kupiłam w tym sklepie? Na studniówkę NOT - w takiej chodzi się na co dzień ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-06 20:53 przez duchess93.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 20:54:21

Cytat
duchess93
Jak ja szłam na studniówkę jako osoba towarzysząca to nie wyglądałam jak sierotka Marysia. Nie wiem czemu niektórzy są przekonani, że osoby towarzyszące powinny wyglądać skromnie i nie powinny się stroić, bo to nie ich studniówka.
Sukienka ze Stradivariusa, bo podobną kupiłam w tym sklepie? Na studniówkę NOT - w takiej chodzi się na co dzień ;)

akurat sukienka z H&M.
Własnie o to chodzi, nie chcę jakiejś super eleganckiej :D
Chcę zwykłą, normalna sukienkę, którą będę mogła założyć wielokrotnie.
PS. wiem, że dużo dziewczyn się zaopatrzyło w takie sukieneczki :D

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 20:54:27

moim zdaniem ta sukienka nadaje się na codzienne wyjścia a nie na studniówkę..

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 20:54:37

jak dla mnie zestaw bardzo okej + możesz jakiś czarny pasek na tali mieć lub jakąś wstążkę z kokardką :)

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 20:56:05

Cytat
aagusiaa
moim zdaniem ta sukienka nadaje się na codzienne wyjścia a nie na studniówkę..

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 20:56:47

Cytat
skradzionaa
jak dla mnie zestaw bardzo okej + możesz jakiś czarny pasek na tali mieć lub jakąś wstążkę z kokardką :)

właśnie myślałam nad czarnym cieniutkim paseczkiem na talii :D
tylko nie mam pojęcia jakie dalsze dodatki.

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 20:57:22

jak dla mnie sukienka jest na codzień lub na imprezę do clubu..napewno nie na studniówkę. I zgadzam się z opinią poprzedniczek, nie wiem co wszyscy maja z tym, że os.towarzyszące mają być jak szare myszy ;/ skoro facet Cię zaprasza to chce żebyś była jego wizytówka tam ;)

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 20:58:18

Cytat
aagusiaa
moim zdaniem ta sukienka nadaje się na codzienne wyjścia a nie na studniówkę..

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 20:58:43

chcesz isc ubrana jak uboga krewna?

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 20:59:51

Okej, rozumiem :D

Nie chodzi mi o to, że osoby towarzyszące mają wyglądać skromniej, bo niby czemu ? Każdy zakłada to co chce :D

Ale nie chcę takiej eleganckiej, typowej sukienki ...
Nie podobają mi sie takie, większość z tych sukienek jest tandetna.

Chciałam zwykłą prostą, tego typu sukienkę.
Gdzie będę mogła ją wielokrotnie załozyć.

A pomyślcie dziewczyny, ze jak założę czarne platformy, pasek cieniutki na talie, włosy dlugie rozpuszczone + moze mazne te usta na czerwono + jakieś dodatki. To będzie wyglądało źle ? nie sadze :D

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 21:00:06

wg mnie not. Teraz dziewczyny mają jakieś dziwne tendencje do ubierania się na 100dniowki w proste sukienki jak na urodziny do kolezanki, albo dla odmiany wychodzą półnagie. Dziwna ta moda ;p

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 21:00:14

Poza tym sukienka jest uszyta z grubszej bawełny lub wiskozy, ma długi rękaw i nie będzie Ci w niej wygodnie ;) Ugotujesz się podczas tańca.

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 21:01:58

Sukienka ładna, ale ja w takich na codzień chodzę. Na studniówkę wypadałoby się ubrać jednak elegancko.

niezweryfikowana
Posty: 286
Ostrzeżenia: 1/5

studniówkowy problem !

06 sty 2013 - 21:02:12

Cytat
duchess93
Jak ja szłam na studniówkę jako osoba towarzysząca to nie wyglądałam jak sierotka Marysia. Nie wiem czemu niektórzy są przekonani, że osoby towarzyszące powinny wyglądać skromnie i nie powinny się stroić, bo to nie ich studniówka.
Sukienka ze Stradivariusa, bo podobną kupiłam w tym sklepie? Na studniówkę NOT - w takiej chodzi się na co dzień ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odpowiednie spodnie (leginsy)