Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 16:44:05

Cytat
aga_roxi4
przypomniały mi się moje pierwsze legginsy z podstawówki - w Pocahontas :P

Ja miałam w Dalmatyńczyki :D

Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 16:46:14

Pamiętam ten szał na leginsy i spódniczki jeans XD Masakra. A przy spodniach te paski z wielkimi, wykładanymi kryształkami paskami... Sama miałam taki różowy z motylkim XD

Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 17:34:28

Świetne zdjęcia i super pomysł na wątek :P
Ta moda dawnych lat była tragiczna, sama mam mnóstwo licznych wtop modowych, zdjęć nie mam za bardzo z tamtego okresu, może i dobrze :D

-legginsy 3/4+spódniczka
-bransoletek na rękach i wszystkiego po 'łokcie' jak choinka wszystko z innej parafii
-diadem na dyskoteki i nie tylko xD
-paski na bluzce do spódniczek
-i największy przypał życia sprzed kilku lat :
LEGGINSY W PANTERKĘ, KOZAKI, A'LA SKÓRZANY TOP Z PIÓRKAMI CZARNY I CZARNA SKÓRZANA MINI -> jak jakaś kobita z pod latarni xD Masakra...

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 17:44:54

A ja do większości ubrań zakładałam takie klapki.



Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 17:46:22

Aaa niech będzie , dorzucę cieplutkie jeszcze zdjęcie , z ubiegłych wakacji. Trochę mnie poniosło z tymi portkami :D





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-09 18:04 przez Valentynka.

Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 17:54:17

ja miałam świecące białe adidasy :D

Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 18:09:48

Cytat
sandra1441
To ja was teraz powale na kolana :D tak wyglądał mój strój do pracy jakiś rok temu :D Pot po d... cieknie mi do dzisiaj jak sobie przypomne jak gorąco było mi w tym futrze :P i jeszcze jedno zdjęcie jak bawiłam sie w "emo" porażka :PP[/quote

Ja widziałam właśnie jak dziewczyny były poubierane w te różowe futro w sklepie. współczułam, bo bylo to chyba nawet w lato;o

Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 18:12:42

taka znajoma- mam nadzieje ze nigdy nie odwiedzi tego wątku bo by mnie zmiażdzyła za to...


Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 18:12:47

Cytat
juhhu
dlaczego ja bym miała nie wrzucić? ;d żałuję, że tyle zdjęć usunęłam, bo miałam zacne wtopy ;d
Japonki i skarpetyyy, to jest to! :)

Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 18:17:03

Moim hitem są rażące pomarańczowe dzwony, ale muszę znalezc zdjecie i zeskanowac bo przeciez nie te czasy zeby zdjecia miec w komputerze :D

Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 18:17:26

Cytat
juhhu
dlaczego ja bym miała nie wrzucić? ;d żałuję, że tyle zdjęć usunęłam, bo miałam zacne wtopy ;d

Rozwaliłaś mnie stopami hahahahahahaha :D

Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 18:17:30

Ubrałam się tak na komunię :O szkoda, że butów nie widać całych :D zielono-niebiesko-biało-różowo-żółte




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-09 18:18 przez Zgubilam_10_Groszy.

Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 18:19:19

hehehe śmieszą mnie te zdjęcia,czy nie zauważyłyście ze moda leci jak wiatr ubrania z przed dwóch lat są nie modne i widząc je w szafie zastanawiamy się jak mogłyśmy to założyć.W tym co chodzimy teraz i uważamy za super za rok będzie nadawało się do śmietnika.czasami uda nam sie coś gdzieś kupić w czym pochodzimy ze dwa lata i będzie nadal modne.modne. Przykład prosty jeszcze rok temu zabiliśmy się o wszystko co w ćwiekach,dzisiaj jeśli mamy to chodzimy,ale kupować to już tego nie chcemy.

Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 18:28:01

kilka zdjęć fajne a reszta cóż.... dla osób które znają ten styl uznają to za coś naturalnego ale ja osobiście nie zwróciła bym uwagi gdyby ktoś tak szedł ubrany bo zwyczajnie nie interesuje mnie czy masz bluzkę z najnowszej kolekcji hm czy taką firmy krzak sprzed 10 lat - masz być schludna i nie śmierdzieć i to moje wymaganie jeśli chodzi o wygląd - dla mnie liczy się człowiek a nie ubiór

teraz królują kolony i to mnie bardziej śmieszy niż to co było - indywidualizm ( szkoda że tak go mało teraz... )


sama noszę różne rzeczy od sportowych spodni, przez adidasy, glany, jeansy czy tuniki bo je lubię i dobrze się w tym czuje i nikt nie zmusi mnie do założenia jakiejś śmiesznej kiecki z płetwami ( ups.. przepraszam - baskinki )bo niby to modne.. nie mój styl i tyle.

Jak mogłam się tak ubrac :)

09 lut 2014 - 18:32:23

o tak!! świetny wątek:)
n szczęście z tamtych czasów mam więcej zdjęć tych normalnych na papierze nie w komputerze bo wtedy nie było to tak dostępne i te zdjęcia ukrywam głęboko w szafie:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

potrzebna kreatywnosc