Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

SPONSORING

21.06 o 11:53

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Aktywne użytkowniczki

Kurtki zimowe opłaca się?

06 lis 2012 - 19:57:24

Witam! Pisze z prosba o porade. Mam w planach kupic nowa kurtke zimowa i zastanawiam sie czy opłaca sie kupic kurtkę o wypełnieniu puchowym? Nie mialam jeszcze takiej kurtki, sa stosunkowo drogie (upodobalam sobie jedna z mojej ukochanej zarowni i licza sobie za nia niecałe 400) ale nie wiem, czy opłaca się wydać więcej kasy oraz czy faktycznie są one "taaaakie" ciepłe? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź. Pozdrawiam



Kurtki zimowe opłaca się?

06 lis 2012 - 20:02:01

Polecam!!! Ja przez caly czas uzywam jednej takiej kurtki na zimę w sumie nie jest miejska tylko typowa na narty, i jest cienka, lekka a bardzo grzeje!! Nie raz w mrozy też uzywalam jej do spacerow i było super!!! Tez planuje teraz Zare na zimę:)

Kurtki zimowe opłaca się?

06 lis 2012 - 20:05:48

Ja mam taką tylko beżową i bez paska i z kapturem, kupiłam za 240zł( moja nie jest zary ale identyczna jak te zary tylko dodatkowo ma odpinany kaptur-dlatego kupiłam tą bo miała kaptur, a zary niema) jest lekka, ciepła, zgrabna nie napompowana jak te wszytskie inne

Kurtki zimowe opłaca się?

06 lis 2012 - 20:06:16

opłaca sie bo w takiej kurtce nie zmarzniesz nawet w największe mrozy i to nie jest zakup tylko na jeden sezon, jeśli wybierzesz prosty klasyczny fason posłuży Ci przez kilka lat

Kurtki zimowe opłaca się?

06 lis 2012 - 20:07:15

szkoda że dłuższe kurtki są po ok 500 zł lub więcej:/

Cytat
onozis82
Ja mam taką tylko beżową i bez paska i z kapturem, kupiłam za 240zł( moja nie jest zary ale identyczna jak te zary tylko dodatkowo ma odpinany kaptur-dlatego kupiłam tą bo miała kaptur, a zary niema) jest lekka, ciepła, zgrabna nie napompowana jak te wszytskie inne

a gdzie kupiłaś? jak szukam na all to ciężko znaleźć coś identycznego, piszą że z zary z nowej kolekcji a na stronie ich nie ma



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-06 20:10 przez tysia707.

Kurtki zimowe opłaca się?

06 lis 2012 - 20:10:04

No własnie to jest taka "tansza" opcja ktora maja do zaproponowania. Ja jestem starszym zmarzluchem wiec byłoby dobrze gdyby "grzala" ;)

Kurtki zimowe opłaca się?

06 lis 2012 - 20:14:55

u mnie w sklepach też są te kurtki tak od 160zł do 190zł jest metka ,ZARA, tylko lekko wycięta. też się zastanawiam nad zakupem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-06 20:19 przez PaulaZwo.

Kurtki zimowe opłaca się?

06 lis 2012 - 20:15:31

ja od dwóch lat preferuje kurtki narciarskie :) są lekkie, cieńkie, ale za to bardzo ciepłe i nie ma mowy o przemakaniu :) do tego po praniu nie mam problemu z rozbiciem tego puchu ;) co do kurtek puchowych, polecam, ale te z naturalnym pierzem, nie ma problemu z praniem, puch na swoim miejscu, ciepłe i mi taka kiedyś służyła kilka lat

Kurtki zimowe opłaca się?

06 lis 2012 - 20:18:33

polecam, ja mam plaszczyk i kurtke z puchowym wsadem(puch z szarej kaczki)...i jestem szczerze zadowolona...są lekkie i naprawdę nieźle grzeją w mrozy(i nie piszę tu o 0* lecz -10-15;) jedna z zary, jedna z mango...

Kurtki zimowe opłaca się?

06 lis 2012 - 20:18:38

ja mam kurtkę z gęsim puchem, kupiłam w zeszłym roku w stradivariusie za 400zł, nie żałuję bo kurtka jest lekka, bardzo ciepła i wygodna. Z czystym sercem mogę powiedzieć że warto zainwestować, szczególnie w klasyczny fason który zawsze będzie modny, więc nie jest to zakup na 1 sezon

Kurtki zimowe opłaca się?

06 lis 2012 - 20:32:22

Mam taką kurtkę, tylko trochę dłuższą z Zary, idealnie sprawdza się w zimie, szczególnie w mega mrozy ;)

Kurtki zimowe opłaca się?

08 kwi 2013 - 13:34:10

Dziewczyny, ostatnio trafiłam na takie kurtki zimowe damskie i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Zara jest dla mnie trochę za droga, a w tych kurtkach można śmiało chodzić i po mieście, i śmigać na stokach ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spódnica