Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:03:27

Nogi ekstra :D wcale nie jesteś taka gruba, ale popracuj nad brzuszkiem, bo faktycznie tam się troszkę tłuszczyku zebrało :)

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:05:45

Treść posta została usunięta automatycznie

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:07:32

Jesteś przesłodka, ładnie dobierasz kolory, nie jesteś gruba to raz. ;)

Dwa, jeżeli chcesz schudnąć to polecam dietę, gdzie jesz do 10% węglowodanów.
Działa idealnie i superszybko, i nie jest takie niezdrowe (jesz mięso, nabiał itd).

Treningi też są bardzo dobre. Jak chcesz to napisz na priva to Ci dam kontakt do moich trenerów
u których ćwiczę parkoura, każdy z nich ma idealne ciało ( :O poważnie, aż sama w to nie wierzę )
a treningi, z racji że "męskie" bardzo dużo mi dają. Mam teraz 3 miesiące przerwy z powodu kłopotów zdrowotnych i nagle utyłam i nie mogę dobiec do autobusu nawet :/ Ale na szczęście wracam do formy i będę zaraz kontynuować sport.

Kolejna sprawa, no do mnie też, tak jak do koleżanki powyżej nie przemawiają spodenki i rajstopy, ale to może mój osobisty gust. Bardzo dobrze natomiast że się nie chowasz w worki które jeszcze gorzej pogrubiają, co z tego że nie widać dosłownych fałd brzydko mówiąc. No i + że nie nosisz wzorków, tylko gładkie kolory, bo to wyszczupla ;)

Z tego co widzę to Twoim problemem jest głównie brzuch - może spodnie z wysokim stanem? One baaaaardzo wyszczuplają.

Reasumując, ty się masz bardzo dobrze jak na moje oko. Jest milion osób którym naprawdę by się coś przydało a tylko siedzą i się cieszą jak głupi do sera i nic im w głowie żeby się o rady prosić.

Pozdrawiam:)

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:10:18

Powiem tak, moim zdaniem nie jesteś gruba, lecz zakładając obciślejsze ubrania wyglada jakbys była, jak dobierzesz sweterki itp itd, typu oversize, a spodnie z ciemniejszych fasonów dobrze Ci zrobi, a czy wyglądasz ładnie? Samą buźke masz śliczną, resztę właśnie aby uwydatnić ubiorem !

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:10:50

uśmiechnięta, piękna dziewczyna. Jeśli źle Ci ze swoją wagą... ułóż sobie dietę, dieta to nie tylko katowanie się.. i nic nie jedzenie, czasem wystarczy jeść regularnie, mniejsze porcje..poczytaj w google. Co do ubrania nie ma się co wypowiadać, nie szata zdobi człowieka, ale jak kobieta ma na sobie cos ekstra to od razu jej lepiej na sercu :)

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:11:36

jestes sliczna :-) ale mysle ze w luznych bluzkach wygladalabys korzystniej tak szczuplej :-)

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:21:08

śliczna, sympatyczna buźka, ładny uśmiech, dopasowana fryzurka,zgrabne nogi. brzuszek -to nad nim popracuj. co do stroju-spodenki są ok, ale te rajstopy niekoniecznie, lepiej wyglądałby całkiem kryjące.

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:21:42

wystarczy że nie będziesz jadła 2,3 godziny przed snem. a wszystko z Toba ok, minimalnie ale to minimalnie widac brzuszek ale nie przejmuj sie bo masz super buzie i nozki. sama nie mam chudych , koscistych nog ( mozesz zobaczyc na zdj w mojej szafie) ale i tak lubie siebie, podobam sie wielu facetom i czuje sie sexy, lepiej tak niz miec patyki !:) Ja tam nie chce i nie bede chudnac. ty tez barzo sie nie katuj, moze brzuszki i juz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-27 23:26 przez ziza91.

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:25:34

Masz bardzo ładne nogi, więc dobrze,że je eksponujesz w połączeniu spodenek z rajstopami. Co do góry-myślę,że jeśli Tobie nie przeszkadza, to jest ok.
Jeśli chodzi o dietę, polecam zacząć zdrowo się odżywiać. Nie będziesz musiała chodzić głodna, kilogramy spadną,a i samopoczucie się poprawi.
Najważniejsze to czuć się dobrze samą ze sobą, nie słuchać komentarzy innych.
Ale taka fajna energia bije z Twojej twarzy :)

zweryfikowana
Posty: 103
Ostrzeżenia: 3/5

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:28:17

na prawde masz bardzo ładna buzie i gdyby te 10kg mniej to byłabys śliczna, jeśli masz silna wole to spróbuj diety dukana, albo jakas inna tak zebys jadła 1200 kalorii dziennie i ćwiczenia oczywiście i może zostaw takie sweterki i spróbuj jakis eleganckich bluzeczek i żakietów, na elegancko zawsze sie lepiej wygląda i w wysokich obcasach ;) powodzenia w chudnięciu

P.S bardzo ładna buzia i włoski

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:28:38

przede wszystkim naprawde jestes urocza i ten usmiech :) ale jak dla mnie no coz szczupla nie jestes ale tez i nie gruba w zadnym wypadku. Wiele osob mi mowi ze jestem szczupla i moge jesc co chce a prawda jest inna schudlam 10 kg i duzo mnie kosztuje utrzymanie figury a i tak idelna nie jest. Sprobuj z silownia mnie tak wkrecila ze teraz sport to cale moje zycie :)

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:29:54

według mnie bluzka powinna być luźniejsza. Jesteś śliczną dziewczyną :)

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:34:27

Buźkę masz bardzo ładną i sympatyczną :) A co do figrury to gruba nie jesteś, jeśli już tak bardzo chcesz to myślę, jak któraś z dziewcząt powyżej, że 6 kg byłoby okej :)
Pozdrawiam

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:35:28

śliczna buźka :)
co do wagi nie jest źle, trochę brzuszków i będzie super!

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:37:26

masz śliczną buzię, naprawdę! taka dziewczęca, urocza:) jeśli chodzi o tuszę - nie jest wcale tak źle, parę kg wystarczy zrzucić, z brzuszka:) stroju nie będę oceniać, bo wyjątkowo nie lubię połączenia krótkie spodenki + rajstopy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzień adaptacyjny na uczelni