Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:41:30

dokładnie, jakiś aerobik, czy cuś, w grupie raźniej! a na początek, na poprawę humoru, może kup sobie majtki wyszczuplające? :) sama mam brzusio, i czuję się w nich świetnie, gdy zakładam obcisłą sukienkę, a tam nigdzie nic nie wystaje i nie odstaje :)))

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:41:47

ładnie wygladasz.zreszta co ja bede sie wypowieadac na temat Twojej wagi jak sama odkąd jestem w uk kilogram przytylam. ale jutro sauna, a potem basen i koniec z chipsami i slodyczami- wiecej jogutrów.

jak zrzucil ze 3 kilo to poczujesz sie lepiej. ja tak samo;)

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:42:27

Bardzo dobrze wyglądasz i masz ładny uśmiech ;)

Popracuj trochę nad brzuchem, może zacznij biegać, albo chodzić na aerobik? ;))

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:42:31

haha ale ci słodzą az żal:/

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:45:58

Cytat
PastwaLosu
haha ale ci słodzą az żal:/
masz jakieś kompleksy????

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:46:07

ładna buzia, i fajnie wyglądasz w takim stroju :) wez sie w garsc i zmien jadlospis, wiecej owocow warzyw. + cwiczenia, moze zapisz sie na jakis kurs tanca albo aerobik i schudniesz : )

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:46:32

Cytat
PastwaLosu
haha ale ci słodzą az żal:/
słodzą? a co naprawdę jest mega tłusta i wygląda jak świnia?
bez przesady, oceniamy obiektywnie to co widzimy, a widzimy że jedyny mankament to większy brzuch.

masz lepsze rady - podziel się nimi.

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:47:34

Właśnie myślałam o tańcu, bo fajnie by też było przy okazji się nauczyć ;) dziekuje dziewczyny naprawdę :)

zweryfikowana
Posty: 834
Ostrzeżenia: 4/5

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:48:07

Podobaja mi sie spodenki i do tego te czarne rajstopki. Co do figury,to rzeczywiscie jak pisza dziewczyny masz troszke brzuszka, ale to nic. Zawsze mozesz zmienic swoje zycie i popracowac troszke nad soba. Mialam takie same obawy jak ty. Nie boj sie, po prostu poczuj ten dzien w ktorym chcesz zaczac.
Mialam taki sam problem jak ty, ladna buzia,ale figura?zostawiala wiele do zyczenia- szczegolnie nogi.Dzis juz zrzucilam 5kg w miesiac. Jesli moglabym ci sluzyc swoja porada. Przede wszystkim wprowadz w swoja diete zmiany. Policz swoje zapotrzebowanie kaloryczne (takie kalkulatory sa w necie), nastepnie wydrukuj sobie tabelke kalorycznosci poszczegolnych produktow i komponuj posilki adekwatnie do liczby kalorii jaka ci wyszla. Sama komponuj posilki gotujac je na parze :) przy zdrowej diecie dobrze jesc duzo warzyw, owocow i... miesa, bo zawiera duza bialka a prawie w ogole wegolowodanow. Jesli jestes w stanie ogranicz produkty bogate w wegolowodany, czyli wszelkie produkty maczne-chleb , makaron ect. No i ruch! Nie wiem czy lubisz np fitness? Ja zapisalam sie na fitness i znlazlam sposob nie tylko na to by schudnac, ale i sie troszke poruszac i rozciagnac.

Trzymam mocno kciuki, jesli masz ochote napisz na prv wesprzemy sie obie!

pozdrawiam

M.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-27 22:53 przez martaa2000.

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:48:25

Jestes bardzo ładna, nie załamuj się idź do lekarza powiedz jaka jest sprawa niech da Ci skierowanie na jakieś wyniki dietę albo coś

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:51:56

pewnie, wyglądasz że wyglądasz ładnie =) ładny zestaw i świetny uśmiech =) trzymam kciuki że znajdziesz w sobie siłę i determinację i spróbujesz osiągnąć swój cel !! powodzenia =)

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:53:00

masz bardzo ładną pogodną twarz ;) co do tuszy to wybierałabym jakieś luźniejsze lekko rzeczy (typu tuniki itd.) zamiast wkładania obcisłych bluzek w spodnie które uwydatniają co nieco. za to nogi na +. tak poza tym naprawdę miłe wrażenie ;)

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:53:43

Najciężej jest zacząć, ale jak już zaczniesz systematycznie ćwiczyć to potem już sama z siebie chcesz :) Zapisz się na siłownię na której jest trener on ci też podpowie jakie ćwiczenia możesz robić na daną partię ciała. Także bierz koleżankę, chłopaka albo i sama i śmigaj ;p

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:58:36

Dokładnie tak jak dziewczyny mówią. ;)
Postaraj się tylko nie zakładać obcisłych bluzek. Skup się bardziej na podkreśleniu nóg i zatuszowaniu góry (tuniki, luźne bluzki, kardigany, oversizy). ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-27 23:00 przez karna95.

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 23:02:22

Moim zdaniem przesadziłaś z samooceną na swoją niekorzyść. Dobrze dobrane ciuszki wiele zdziałają ;) A jeżeli lepiej się poczujesz bez kilku kilogramów, nie myśl o katowaniu się restrykcyjnymi dietami. Mniej słodyczy, dużo spacerów, może jakieś brzuszki? Więcej wiary w siebie ! Najważniejsze, to czuć się dobrze ze sobą ;))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzień adaptacyjny na uczelni