Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny z okolic Torunia/Bydgoszczy... wiecie czy te koturny są już dostępne w sklepie H&M? Od miesiąca (może nawet dłużej) są widoczne na oficjalnej stronie sklepu natomiast jeszcze nigdzie ich nie spotkałam. Nie wiem czy po prostu już zostały wykupione czy jeszcze nie zostały wystawione.

Z góry dziękuję za pomoc.


wczoraj byłam i ich nie widziałam :p z resztą w Toruniu to nic nie ma :d

Uważam że bez koturny były by o wiele lepsze :)

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

a jaka ich cena:)?

u siebie nie widziałam.

a widział ktos w ktoryms h&m czerwone kalosze? byly 2 tygodnie temu na stronie, teraz ich nie ma, a w sklepie pojawily sie podobne czarne..?

ależ paskudne buty, nie wiem czy sa wystawione

Cytat
cookies11
u siebie nie widziałam.

a widział ktos w ktoryms h&m czerwone kalosze? byly 2 tygodnie temu na stronie, teraz ich nie ma, a w sklepie pojawily sie podobne czarne..?
ja widziałam w którejś z sieciówek (Rzeszów) czarne i czerwone kalosze, ale nie pamiętam czy to był HM, musiałabym zobaczyć ich zdjęcie to sobie przypomne czy takie;)

Cytat
Miika
Cytat
cookies11
u siebie nie widziałam.

a widział ktos w ktoryms h&m czerwone kalosze? byly 2 tygodnie temu na stronie, teraz ich nie ma, a w sklepie pojawily sie podobne czarne..?
ja widziałam w którejś z sieciówek (Rzeszów) czarne i czerwone kalosze, ale nie pamiętam czy to był HM, musiałabym zobaczyć ich zdjęcie to sobie przypomne czy takie;)


krótkie z wstążką z przodu :)

Cytat
cookies11
Cytat
Miika
Cytat
cookies11
u siebie nie widziałam.

a widział ktos w ktoryms h&m czerwone kalosze? byly 2 tygodnie temu na stronie, teraz ich nie ma, a w sklepie pojawily sie podobne czarne..?
ja widziałam w którejś z sieciówek (Rzeszów) czarne i czerwone kalosze, ale nie pamiętam czy to był HM, musiałabym zobaczyć ich zdjęcie to sobie przypomne czy takie;)

[attachment 781736 hm100.png]

krótkie z wstążką z przodu :)

Tak! to były te, przez tą wstążkę rzuciły mi się w oczy:)

Cytat
Miika
Cytat
cookies11
Cytat
Miika
Cytat
cookies11
u siebie nie widziałam.

a widział ktos w ktoryms h&m czerwone kalosze? byly 2 tygodnie temu na stronie, teraz ich nie ma, a w sklepie pojawily sie podobne czarne..?
ja widziałam w którejś z sieciówek (Rzeszów) czarne i czerwone kalosze, ale nie pamiętam czy to był HM, musiałabym zobaczyć ich zdjęcie to sobie przypomne czy takie;)

[attachment 781736 hm100.png]

krótkie z wstążką z przodu :)

Tak! to były te, przez tą wstążkę rzuciły mi się w oczy:)
to super, dziekuje slicznie :) wyrusze na poszukiwania jak wiem, ze gdzies sa :)

ten koturn skośny sprawia,że pozornie ładne buty stają się brzydkie. Jak dla mnie ten kształt nie przejdzie;P

ładne, ale nie widziałam ;)

o cholercia, te ala martensy są śliczne serce nie widziałam, ale dam znać w poniedziałek czy są w kato ;)

Byłam wczoraj w hm w focusie i jeszcze ich nie było. W Grudziądzu mogę tylko o nich pomarzyć bo dają same chłamy na sklep, w Toruniu nie wiem, ale jak nie było w Bydgoszczy to i tam wątpię czy będą. Niektóre pozycje pojawiają się w tylko wybranych sklepach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-15 13:06 przez alpina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obiecane zdjęcia :)