Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAZE SENTENCJE

07 kwi 2012 - 00:29:53

Cytat
candy_junkie
takie wątki są żałosne..
Jak nie masz pomysłu na tatuaż to go nie rób.. -.-
mam pomysl na swoj tatuaz, on ma znaczyc cos dla mnie,ale chcialam poznac inne sentencje i pomysly innych dziewczyn,kazdeu sie podoba co innego ;] a popisac na ten temat mozna.Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub
Cytat
bigos2806
Ja zastanawiam się nad sentecją... chciałam wybrać miejsce, w którym skóra tak szybko się nie starzeje i któremu trudno o przytycie :)
Albo nadgarstek, albo miejsce pod karkiem. Chciałam coś w stylu "dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".
tez wlasnie zastanawialam sie ostatnio nad ta sentencja, na stopie ;]Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-07 00:31 przez KejjttTaLanca.

TATUAZE SENTENCJE

07 kwi 2012 - 11:26:12

Bezsensu, musisz znalezć sentencję swoją wewnątrz siebie a nie kopiować.

TATUAZE SENTENCJE

07 kwi 2012 - 11:28:54

ja niebawem będę mieć dum spiro spero ,tylko głowie się czy mam w to wkomponować pióro czy nie

TATUAZE SENTENCJE

07 kwi 2012 - 11:33:24

Ja mam na nadgarstku po łacinie ''Vide cul fide'', czyli ''patrz komu ufasz'', słyszałam opinie,że to ''więzienna sentencja'', ale mam to gdzieś, te słowa nie bez powodu znalazly się na moim ciele i mi się podoba.

TATUAZE SENTENCJE

07 kwi 2012 - 11:38:16

"Do more than exist"- niedługo zawita na moim nadgarstku :)

TATUAZE SENTENCJE

07 kwi 2012 - 11:38:59

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 294
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAZE SENTENCJE

07 kwi 2012 - 11:41:07

Mi się podoba to:
* Jeśli chcesz mieć w życiu coś, czego jeszcze nie miałeś, musisz zrobić coś czego jeszcze nie zrobiłeś....
* Żeby zmieniło się nasze życie, musimy najpierw zmienić samych siebie!
*Kiedy pierwszy raz Cię zobaczyłam, nie pomyślałam, że mogłabym Cię kochać. ;)
Pozdrawiam i wesołych świąt życzę! ;):*

TATUAZE SENTENCJE

07 kwi 2012 - 11:47:19

Cytat
ana1019
veni vidi vici :p hahahah
a tak serio to taki napis chyba szybko się nudzi

Nie, jeśli odzwierciedla nas samych lub jest związany z jakimś ważnym dla nas przeżyciem. Oczywiście mowa o szczerych słowach, bo ogólnie słowne tatuaże zrobiły się modne [łącznie z jaskółkami czy piórami/ptakami/dmuchawcami], jak niegdyś gwiazdki smoki czy tygrysy, więc mało kto tatuuje je szczerze prosto z serca.

TATUAZE SENTENCJE

07 kwi 2012 - 11:54:19

Ja chcę sobie zrobić mały napis w widocznym tylko dla mnie miejscu.

"You never know how strong you are until being strong is the only choice you have"
/ Nigdy nie wiesz jak silny jesteś dopóki bycie silnym jest jedynym wyborem jaki masz /

Nie znudzi mi się ten napis, uważam że jest ponadczasowy. I dużo dla mnie znaczy, osobiście wole taki napis niż jakiś głupi bezsensowny obrazek;)

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAZE SENTENCJE

07 kwi 2012 - 12:49:29

Cytat
dakota_aa
Ja mam na nadgarstku po łacinie ''Vide cul fide'', czyli ''patrz komu ufasz'', słyszałam opinie,że to ''więzienna sentencja'', ale mam to gdzieś, te słowa nie bez powodu znalazly się na moim ciele i mi się podoba.
Sentencja zajebista,nie sadze ze wiezienna, moj facet tez ma na rece, dobre znaczenie ma ten tatuaz :)Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

TATUAZE SENTENCJE

07 kwi 2012 - 12:56:21

Cytat
jonasz71
,,,,USA,,,,czytaj ,,,,URODZIŁAM SIE ANIOŁEM,,,czytaj od koŃca ,,,A SZATANEM UMRĘ


taką mam minę: O_O

TATUAZE SENTENCJE

08 kwi 2012 - 15:25:23

Sentencje nieeee, są straszne.
Ale napisy jak najbardziej, w czwartek idę dorobić sobie cytat do tatuażu: "Existence is random. Has no pattern save what we imagine after staring at it for too long. No meaning save what we choose to impose. This rudderless world is not shaped by vague metaphysical forces."

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dodatki do koronkowej sukienki