Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie dodatki??

18 mar 2012 - 15:40:07

http://papilot3.mykmyk.pl/img/660/0/94929507.png
mam tą brązową kurteczkę...i rude włosy, pomóżcie w jakich kolorkach dobrać jakieś wiosenne dodatki:)

jakie dodatki??

18 mar 2012 - 15:43:01

na pewno biżuteria w kolorze miedzi, złota będzie idealna. do tego jakaś jasna np kremowa chusta będzie ładnie kontrastować. I buty pod kolor kurtki najlepiej się sprawdzają :) Powodzenia ! :)

jakie dodatki??

18 mar 2012 - 15:46:09

Moda modą, ale takie gniecenia materialu, w ogóle mi się nie podobaja... wygląda to jak krowie z gardła wyciągnięte... Jesli ktoś mnie pyta o dodatki ma na myśli; biżuterie, pasek ewentualnie buty i torebka... myślę ze powinnaś powiedzieć jakie byś chciała spodnie, bluzke, czy coś innege bo trudno żebyśmy ci doradziły na podstawie kurtki brązowy pasek skoro ty byś chciaął ubrać zielone bądz rożowe spodnie i czerwony t-shirt... Mam nadzieje że ozumiesz mnie o co mi chodzi:). Pozdrawiam

jakie dodatki??

18 mar 2012 - 15:46:19

tylko czy nie będzie za dużo brązów i beżów...

jakie dodatki??

18 mar 2012 - 15:46:55

Zieleń (ale taki dość jaskrawy) i chabrowy! Koniecznie takie kolorki, żeby kontrastowały.... Bo ta kurteczka troszkę może Ci się zlać z włosami.... Więc koniecznie mocne kolorki do tego :))

jakie dodatki??

18 mar 2012 - 15:50:46

Cytat
KlaudiaKazimierczy
Moda modą, ale takie gniecenia materialu, w ogóle mi się nie podobaja... wygląda to jak krowie z gardła wyciągnięte... Jesli ktoś mnie pyta o dodatki ma na myśli; biżuterie, pasek ewentualnie buty i torebka... myślę ze powinnaś powiedzieć jakie byś chciała spodnie, bluzke, czy coś innege bo trudno żebyśmy ci doradziły na podstawie kurtki brązowy pasek skoro ty byś chciaął ubrać zielone bądz rożowe spodnie i czerwony t-shirt... Mam nadzieje że ozumiesz mnie o co mi chodzi:). Pozdrawiam


Rozumiem, chodzi mi głównie o szalik czy apaszkę, buty...
z kolorami spodni nie lubię eksperymentować,wszystkie mam czarne albo jeansy.
A kurtka tutaj wygląda na zmiętą ale w rzeczywistości nie jest:)

jakie dodatki??

18 mar 2012 - 17:58:01

Nie pije akurat do tej , tylko tak powiedzialam w ogóle bardzo szerokim, bo widziałam takie i szczerze powiedziawszy mojego serca sobie nie zaskarbiły;) sądze że buty torebka i pasek w podobnych odcieniach,natomiast spodnie faktycznie musza mieć inny odcien, np, białe, czarne, badz ciemny jeans... podobaja mi sie dziewczyny które tak chodza ubrane;)

jakie dodatki??

20 mar 2012 - 12:56:06

rude dziewczyny wyglądają bajecznie w ciemnych zieleniach i granatach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Martensy 35