Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

41 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Czytajcie i poradźcie.Laski ja mam kilka takich szortów w których chodzę a są mocno wycięte,czy są takie jeszcze modne i hot?Mojemu chłopakowi się bardzo to podoba i mówi,że jest dumny jak inni się gapia.Wiem,jest jeszcze zima ale lato niebawem,a często też wyjeżdżam w ciepłe kraje.Owszem,nie zawsze je wszędzie zakładam bo nie wypada ale czasami noszę,zresztą często też widzę jak dziewczyny tak chodzą a już nie wspomnę o klubach dyskotekowych.Do takich szortów uwielbiam zakładać klapki japonki,koniecznie na koturnie lub szpilce.Co Wy o tym sądzicie??

szorty powinny być jak najbardziej short więc jest dobrze

nie wiem gdzie tu jest pytanie:I czy takie sa modne? zalezy jakie masz nogi : D jak grube to not



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 00:53 przez oryginal.

Nie mam grubych nóg ale tez nie chude jak modelki na wybiegu,po zatym jestem bardzo wysoka,bo ponad 180 cm wzrostu

do zgrabnych, opalonych nog z ladnymi jedrnymi udami to pewnie ze HOT... tylko tez zalezy jak bardzo sa one wyciete? jak tak ze az poslad widac to nieee :D moze daj jakies przykladowe foto?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 00:58 przez soso.

Cytat
oryginal
nie wiem gdzie tu jest pytanie

No widać pośladki ale ja takie lubię i czuje się dobrze :))
No nie mam żadnych fotek,chociaż mój facet ostatnio się wygłupiał,swoje stare spodnie przerobił na takie szorty jak ja nosze,założył i zrobił fotkę-powiedziałam,że jest to obleśne,bo nie wygląda jak Brad Pitt



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 01:04 przez SexiMonia.

Cytat
SexiMonia
No widać pośladki ale ja takie lubię i czuje się dobrze :))


To po co Ci szorty? Stringi nie wystarczą?

HOT HOT Jak masz dobre nogi. ;p

oj nie sorry... to w takich co widac posladki to troche wiocha wyjsc,nie wazne jak boskie sie ma nogi, trzeba miec klase, a swiecenie posladem raczej nie pokazuje ze kobieta ma klase. (równie dobrze mogła byś nałozyc miniowke tak krótka, ze az wygladaja spod niej posladki)
No chyba ze zalozyc je na spacer po plaży w ostatecznosci :P Bo inaczej to jak ktos juz napisal, chcesz swiecic zadkiem to po co Ci w ogole spodenki? zaloz stringi i pomykaj na miasto :D
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lsa2bgTcxO1qdzhvfo1_500.jpg
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lsa3jwyFMK1qz6vufo1_500.jpg
jezeli to taki efekt, to mega pomysł zeby chodzic tak po domku przy ukochanym- wykorzystam :D ale nie na ulicy, gdzie jacys obcy sie beda gapic na tylek :/ nie dla psa kielbasa...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 01:12 przez soso.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Jak ma się ładne ciało i pośladki to czemu nie
Ale nie warto też przesadzać
Co innego jak się jest na plaży lub tak jak piszesz, w ciepłych krajach
Ale na codzień to lepiej swoje wdzięki dla partnera zostawić i okazywać w domu :D

Na miasto w nich nie chodzę,no może raz ale zakładam na plażę,w domu lub czasami jak idę do sklepu,bądź jak wychodzę z psem na spacer

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

skoro jemu sie podoba - to chodź w nich po domu

Moim zdaniem jak widać pośladki to wcale nie jest hot, a już stwierdzenie twojego faceta całkiem mnie rozwala, cieszy się jak inni kolesie gapią się na odsłonięty tyłek jego dziewczyny o.O

Cytat
fajnakropka
Moim zdaniem jak widać pośladki to wcale nie jest hot, a już stwierdzenie twojego faceta całkiem mnie rozwala, cieszy się jak inni kolesie gapią się na odsłonięty tyłek jego dziewczyny o.O
Mój chłopak tez sie cieszy i jest dumny jak inni faceci sie za mna ogladaja, a to on idzie ze mna...ale bez przesaaady, jakbym tak wyskoczyla do ludzi, to chyba by zerwal z siebie koszulke i rzucil sie w moja strone jak rambo zeby szybko zaslonic moj tylek, zanim ktos go zobaczy xD Jednak niektóre widoki są zarezerwowane tylko dla wlasnego faceta (z wyjatkiem plaży, wiadomo, że tam sie nie da uniknac rozneglizowania) i to dziwne jak koles lubi zeby jego dziewczyna kusila innych gołą pupą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 01:17 przez soso.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fotki-co myślicie o tych botkach do spódnicy? i czy zestaw jest ok?