Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:45:01

Jak na starszą kobietkę dobrze się ubiera,ma klasę;)

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:46:37

super babeczka:)

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:46:49

Cytat
Hooney_M
Trzeba przyznać,ma gust i klasę:)
Bardzo mi się podobają jej ciuchy:)

TEŻ TAK UWAŻAM, elegancko, kobieco, stosownie do wieku i figury.

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:47:53

A mi tam najbardziej podoba się Dawid Woliński:)

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:47:57

bardzo mi sie podoba :-)

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:48:24

dokladnie- Magda ma swietne wyczucie stylu , i ubiera sie znakomicie eksponujac swoje atuty a zakrywajac niedoskonałosci:)

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:49:42

Ona zawsze wyglada bardzo lekko, jak taki duży motyl ;-)
Ale jej nogi mi się całkowicie nie podobają, są nieproporcjonalne.

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:50:03

Podobają mi się te zestawy, bardzo fajnie kolorki dobrane

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:51:51

te, które dodałaś akurat mnie nie zachwyciły, ale zgadzam się, że Pani Magda ma świetny gust, nie pcha się na siłę w rozm. 36, ubiera się klasycznie, ale jednocześnie wychodzą jej ciekawe połączenia.
Obserwuję ją w Rewolucjach i kilka razy już zwróciłam uwagę na to, że ma naprawdę fajne ciuchy i co najważniejsze potrafi je dobrze zestawić.
A jej włosy są po prostu rewelacyjne :D

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:52:09

Ja ja lubie, a w szczegolnosc kuchenne rewolucje.. Co do ubioru fajnie i odpowiedni do wieku i figury ;)

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:53:22

bardzo mi się podoba jej styl ubierania
nie jest szczupła, więc ubiera sukienki ,,workowate"-jak tu niektóre napisały dziewczyny, idealnie takie sukienki maskują niedoskonałości figury
+ kolory sukienek- są śliczne

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:55:32

podoba mi sie bardzo jej styl chodz nie wyobrazam siebie nim ale lnianych sukienek to jej sttttttttttttrasznnnnnnnnnie zazdroszcze i oczywiscie bizuterii a wogole to wszystko mi sie podoba co zaklada :) nie wiem jak ona to robi ze mimo mankamento figury wyglada bosko az czekam na nastepny program ::)

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:57:11

Mi też bardzo podoba się jej styl ubierania, wygląda bardzo fajnie. Kuchenne Rewolucje tez super ;]

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:57:26

Uwielbiam jej styl. Sama się podobnie ubieram mimo, że jestem zdecydowanie drobniejsza. Ma cudowne włosy! A w dopasowanych ciuszkach wyglądałaby bardzo niekorzystnie! Jest dowodem na to, że takie "worki" wcale nie pogrubiają - wręcz przeciwnie :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Styl Magdy Gessler:)

10 paź 2011 - 22:57:42

Cytat
Kayleigh
A mi tam najbardziej podoba się Dawid Woliński:)

o kurcze, a ja za to gościa nie mogę. Ma takie szczurze ślepia i fałszywy uśmiech :D

A co do Magdy Gessler to ja tam ją lubię chociaż czasem rzuci za bardzo chamskim hasłem. Ale zdecydowanie bardziej wolę ją niż na przykład Ewę Wachowicz - ta to mam wrażenie, że by tylko żarła dosłownie, ogólnie jakoś jej nie lubię :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka bandage