Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 1.260
Ostrzeżenia: 1/5

moze kiedys tez zejde na l ale teraz powiem szczerze NIECHCE MI SIE:P

zweryfikowana
Posty: 2.899
Ostrzeżenia: 1/5

ja nie mam wyjścia. ciągle słyszę jaka to jestem ładna ale gruba , a jak chodzę po sklepach i chce coś kupić to nigdy nie ma mojego rozmiaru ;/

ja mam 40-42 i nie nawidze kupywac spoooodni...;/ nigdzy nie umim dopasowac rozmiaru...!!!!!!!!

http://forum.szafa.pl/7/4062695/a-co-wy-byscie-zrobily-.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-29 12:14 przez Rraepg.

Cytat
Rraepg
ja mam 40-42 i nie nawidze kupywac spoooodni...;/ nigdzy nie umim dopasowac rozmiaru...!!!!!!!!

http://forum.szafa.pl/7/4062695/a-co-wy-byscie-zrobily-.html
kupOwać, moja droga.

nie jestem puszysta ale znam jedna panie co sie super ubiera a ma taki rozmiarek. np ciemne rurki plus biala bluzeczka a do tego rozowy blazer plus botki na szpili. i wcale nie jestem zdania ze puszyste nie powinny nosci rurek0 bzdura! i tak swojej otylosci sie nie ukryje. a grubsze panie moga sie ubierac tak jak chude- modnie i na czasie.

zaluje, ze nie mam zdjec tej pani, ale ubiera sie tak niesamowicie modnie, ze robi pozytywne wrazenie:)

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
buyxme
zaglądnijcie do tego wątku ;)
są tam ubrania w większych rozmiarach na sprzedaż ;))

http://forum.szafa.pl/16/4004298/_subject_.html
Cytat
pesciaa
Cytat
kulinosek
zgadzam sie trudno znalezc cos fajnego
jak w sklepach same S M :(
jeszcze ja mam problem ze spodniami bo mam szerokie biodra...

spodnie kupuję tylko w lumpie właściwie ... też mam z nimi problem - jestem w pasie w miarę wąska ,a uda mam o rozmiar większe niż reszta ;//


ja mam ten sam problem uda mam dość szerokie a w pasie spodnie są luźne nie cierpię tego :(
No i czym żeś wyskoczyła? Same dziadostwa.

Cytat
pesciaa
co prawda mam rozmiar 42... czasem dół 44 , ale coś wstawię ;]
[attachment 541053 P6100038.JPG]


leblogdebigbeauty.com - polecam ;]]



na tym pierwszym zdjęciu wyglądasz conajwyżej na rozmiar M :)

na razie mam 1 zdjęcie na kompie jak znajdę więcej to wrzucę a jak na razie to 1.Niestety też noszę rozmiar xl czasami xxl staram się ubierać w to co mi się podoba lecz trudno jest znaleźć większe rozmiary i sensowny fason.



ja noszę L, ale czasami też XL



Cytat
goska_201
nie jestem puszysta ale znam jedna panie co sie super ubiera a ma taki rozmiarek. np ciemne rurki plus biala bluzeczka a do tego rozowy blazer plus botki na szpili. i wcale nie jestem zdania ze puszyste nie powinny nosci rurek0 bzdura! i tak swojej otylosci sie nie ukryje. a grubsze panie moga sie ubierac tak jak chude- modnie i na czasie.

zaluje, ze nie mam zdjec tej pani, ale ubiera sie tak niesamowicie modnie, ze robi pozytywne wrazenie:)

Moja ciocia nosi 3xl i wygląda świetnie. Ma zawsze bardzo ładne dodatki- torebki, czy buty.
Mimo, że stara się być na czasie jednak nie nosi obcisłych ubrań.
Wątpię, aby przy duuużych rozmiarach obcisłe spodnie i top był jakimś pozytywnym przeżyciem estetycznym dla samej siebie i otoczenia.
Poza tym to samo się tyczy ludzi z rozmiarem 38. Gdy widzę jak panie zakładają o rozmiar mniejszy spodni i dwie oponki wystają niedobrze mi się robi.
Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.

Umiecie się dobrze ubrać :) A nie jak niektóre, które ubierają o parę rozm. za małe ubrania :)





Wypowiadajcie się :) http://forum.szafa.pl/45/4064728/seks.html

kobietki załozyłam ten wątek,żeby zobaczyc wasze stylizacje, żebyście pomogły mi się modnie ubierać nawet w tych większych rozmiarach a wy dyskutujecie jaka jaki rozmiar nosi... no kobiety wstawiajcie zdjęcia proszę..pomóżcie

Cześć Paulinko! Wrzucam moją ulubioną panią w rozmiarze xxl. Może Cię zainspiruje. Zwróć uwagę na dodatki i szaliki kryjące fałdki :).
Jeszcze jeden przykład kolorowych stylizacji Magdy G.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-30 12:06 przez zmorunia.

Cytat
zmorunia
Cześć Paulinko! Wrzucam moją ulubioną panią w rozmiarze xxl. Może Cię zainspiruje. Zwróć uwagę na dodatki i szaliki kryjące fałdki :).
Jeszcze jeden przykład kolorowych stylizacji Magdy G.
dziękuje bardzo za chęci ale Pani Magda mogłaby być moja matką więć raczej nie chciałabym się ubierac tak jak ona.... na swój wiek jest naprawdę elegancko i stylowo ubrana ale nie wyobrażam sobie żebym jako 26 latka miała iśc tak ze znajomymi na impreze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DZIEWCZYNA Z ANGLII POTRZEBNA OD ZARAZ