Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na wesele . Może tak być ?? :)

21 lip 2011 - 15:12:26

Dziewczyny jakie dodatki do tej sukienki ?



Na wesele . Może tak być ?? :)

22 lip 2011 - 00:17:03

na gore raczej jakies bolerko by sie przydalo

Na wesele . Może tak być ?? :)

23 lip 2011 - 20:29:26

Sukienka bardzo ładna :] ale marynarka nie pasuje, ; / .... Za dużo kolorów na raz ! Bolerko tak, ale w bardzo podobnym kolorze jak któryś z sukienki :P I będzie dobrze ...^^

Na wesele . Może tak być ?? :)

23 lip 2011 - 21:20:57

Ja na taką sukienkę nie zróciłabym uwagi w sklepie, dla mnie zbyt hmmm wieśniacka, bez obrazy oczywiście to tylko moje odczucie. Zgadzam się, że tutaj bardziej pasowałoby bolerko bo inaczej jak włożysz tą marynarkę będziesz cała biała :/ Bolerko proponowałabym czarne albo w kolorze tej czerwieni/koralu na sukience.
Ubrałabym kolczyki i ewentualnie coś na rękę, przy dekoldzie nie ma co majstrować bo dwa kolory na sukience już go dodatkowo zdobią.
Pozdrawiam

Na wesele . Może tak być ?? :)

24 lip 2011 - 01:07:13

Bardzo nie podoba mi się ta sukienka. Jeśli jednak jest ona dla Ciebie niezbędna to założyłabym buty na obcasie klasyczne tego samego koloru co sukienka ( malinowy łosoś) lub cieliste. Z pewnością nic czarnego i białego!

Na wesele . Może tak być ?? :)

24 lip 2011 - 08:56:07

Oj sukienka jakich tysiące :( Módl się, żeby się nie powtórzyła na weselu! Dodatki proponuję cieliste.

Na wesele . Może tak być ?? :)

24 lip 2011 - 09:10:29

sukienka średnia bardzo, ale grunt, że Tobie się podoba, dodatki jasne, ale nie białe
chyba będziesz miała problem z tymi dodatkami, takie dziwne zestawienie tych kolorków na tej sukience, że ciężko coś tu dołożyć.. no chyba, że srebro

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Na wesele . Może tak być ?? :)

24 lip 2011 - 09:15:58

Taka sobie, niezbyt mi się podoba.

zweryfikowana
Posty: 752
Ostrzeżenia: 1/5

Na wesele . Może tak być ?? :)

24 lip 2011 - 09:20:51

Bolerko by się przydało, albo krótsza marynarka, bo ta wydaje się taka 'ciężka' i jeśli to na ten okres lata to będzie Ci za gorąco ;-) No i buty jakieś beżowe, też delikatne na szpilce albo sandałki ;-) A biżuteria hmm srebrna?

Na wesele . Może tak być ?? :)

24 lip 2011 - 09:27:47

przesadzają ...jak założysz ładnego buta, bedzie fryz i makijaz to bedzie ok, bolerko moze bedzie bardziej pasowac, ale nie wiadomo jaka bedzie pogoda bo jak chlodno to wedlug mnie zmarzniesz w bolerku

Na wesele . Może tak być ?? :)

25 lip 2011 - 03:36:30

ta marynarka zakryje całą sukienke :P bolerko kup ;

Na wesele . Może tak być ?? :)

02 sie 2011 - 00:09:26

nie ładna

Na wesele . Może tak być ?? :)

02 sie 2011 - 00:10:35

Też żakiet mi coś nie gra , może to kwestia fasonu ?

Na wesele . Może tak być ?? :)

02 sie 2011 - 00:12:30

tak, ta marynarka jest za ciężka do tej sukienki, przytłacza ją ;) podoba mi się połączneie tych 2óch kolorów- kawy z mlekiem z koralem ;)) ale fason znów srednio odpowiada ;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pięęęęęękny