Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SECOND HAND ONLINE

19 gru 2012 - 12:58:30

funkyshop.pl ;)

SECOND HAND ONLINE

12 mar 2013 - 08:47:52

Ja rozkochałam się w sklepie Fashioncode http://www.fashioncode.pl/gdyż mają pojedyncze egzemplarze używanej odzieży m.in. marek takich jak: Versace, Escada, Donna Karan, Max Mara, Gianfranco Ferre, Yves Saint Laurent, Moschino, Dolce&Gabbana, Marc Kain, Burberry, Joop, Iceberg, Pringle of Scotland, a ja mam na tym punkcie bzika!Ponadto miesięcznik „Twój Styl” wybrał adres fashioncode.pl jako jedną z najlepszych stron dla kobiet polskiego internetu, pisząc „Pierwszorzędne marki z drugiej ręki. Dzięki Twojemu Stylowi poznałam w ogóle ten sklep! W swej ofercie mają luksusowe marki, ale podkreślam, że są one zawsze w najlepszych cenach! Zajrzyjcie na stronę, popatrzcie :)

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

SECOND HAND ONLINE

12 mar 2013 - 08:53:55


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-12 08:54 przez gwiazdeczkaa.

SECOND HAND ONLINE

12 mar 2013 - 09:00:57

Tylko

loompex.pl

Ceny niskie jak w sh i przejrzysta stronka. Codziennie nowa dostawa.
BO te inne to jakaś porażka.

SECOND HAND ONLINE

12 mar 2013 - 09:04:13

loompex.pl jest super i ceny nie są horrendalne;)

SECOND HAND ONLINE

12 mar 2013 - 09:12:45

Cytat
lizka903

powalajace ceny;D

Bo to niby są sklepy vintage, czyli teoretycznie oferujące rzeczy wyjatkowe, niepowtarzalne.

Z wymienionych w wątku zagladam na decobazaar, vintageshop, inne rzadziej. Odnosze wrażenie, że kiedys tych naprawdę oryginalnych ciuchów było tam więcej i faktycznie była spora szansa upolowania czegoś unikalnego za fajne pieniądze.
Teraz te najbardziej znane jadą chyba na marce, a coraz wiecej tam ciuchów z sieciówek sprzed paru sezonów, jak w stacjonarnych lumpkach. Rozbawiło mnie, bo własnie w jednym z tych sklepów zobaczyłam spódniczkę Atmosphere za 39 + wysyłka, identyczną jak moja, którą kupiłam rok temu na szafie, i to taniej :)
Trochę inaczej wyglada vintage-agi, z tym, ze to są w dużej części faktycznie ciuchy, które wygladają na vintage z lat 80-90. Nie musi się podobać - wiekszosć pewnie powie, że porażka - ja też nie widze siebie w większości tych stylizacji, ale miałam z tego sklepu parę fajnych kiecek i moje ukochane, jedyne w swoim rodzaju wysokie traperki :)
Ciekawy jest jeszcze vintageladies.pl. Drogi, ale tu też jest autentyczne vintage. Niektóre kiecki, zwłaszcza wieczorowe, naprawdę świetne.

Mimo wszystko czasem lubie poszperać, zwłaszcza kiedy nie mam czasu wybrac się do lumpeksu stacjonarnego.
Ogólnie jednak - szału nie ma.

Edit: właśnie zajrzałam na wintageshop i jednak zmieniłam zdanie - fajne kiecki tam są :) jakbym miała za co, to bym brała ;)



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-12 09:24 przez angua79.

SECOND HAND ONLINE

12 mar 2013 - 09:16:49

loompex.pl ;)

SECOND HAND ONLINE

20 kwi 2013 - 20:20:37

jest jeszcze www.second-shop.pl, na przecenach spoko ceny :)

SECOND HAND ONLINE

01 maj 2013 - 15:12:34

polecam www.bemine.pl :)

SECOND HAND ONLINE

08 maj 2013 - 21:53:18

www.boutique1.pl ceny średnie ale za to super ciuszki i super jakość ! :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

SECOND HAND ONLINE

01 sie 2013 - 10:51:02

Jeśli chodzi o secondhand online, to mogę polecić http://www.innestyle.pl/. Można tam znaleźć oryginalne ubrania w dobrej cenie.

SECOND HAND ONLINE

18 lis 2013 - 11:42:11

amoramor.pl
polecam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wieśniackie metamorfozy na youtubie?