Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:34:32

Mam problem,w wakacje wybieram się na wesele...normalna rzecz,tylko że na wesele wypada iść raczej w sukience, a ja sukienek nie noszę.Może z pięć razy w życiu miałam ubraną.
No ale do rzeczy...mam 20l., 1,70m ważę 78kg. i szerobie biodra.
Boję się że w każdej sukience będę wyglądać jak wieloryb.
Proszę o pomoc w jakim fasonie sukienki mogę ukryć wystający brzuszek i szerokie biorda?
Proszę o propozycje...

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:39:35

Polecam sukieneczki odcięte pod biustem, z jakimś paskiem w najwęższym miejscu tułowia i dalej rozszerzane. Do tego zabójcze obcasy:)

A tak w ogóle to polecam Ci nieprzejmowanie się wagą. Ważę teraz tyle co Ty przy wzroście 174 cm, ale nie widzę u siebie ani brzuszka ani bioder, które trzeba by było ukrywać. Moje ulubione sukienki są obcisłe i króciutkie i nawet mój megakrytyczny chłopak mówi, że wyglądam dobrze.

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:42:56

no fakt jestes wielorybem i zadna kiecka tego nie zamaskuje,lato sie zbliza proponuje diete niskokaloryczna i ruch na swierzym powietrzu nie ma nic gorszego niz spocone latem tluste cialo bleeeeee

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:44:34

Cytat
AniaMrz
Polecam sukieneczki odcięte pod biustem, z jakimś paskiem w najwęższym miejscu tułowia i dalej rozszerzane. Do tego zabójcze obcasy:)

A tak w ogóle to polecam Ci nieprzejmowanie się wagą. Ważę teraz tyle co Ty przy wzroście 174 cm, ale nie widzę u siebie ani brzuszka ani bioder, które trzeba by było ukrywać. Moje ulubione sukienki są obcisłe i króciutkie i nawet mój megakrytyczny chłopak mówi, że wyglądam dobrze.

potwierdzam! ja mam 178 wzrostu, ważę koło 75 kg, mam szerokie biodra, spory tyłek i noszę, co mi się żywnie podoba :) oczywiście wszyskto musi być dobrane do figury. pokaż swoje zdjęcie, będzie łatwiej coś doradzić :)

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:47:04

Cytat
blo0ndi
no fakt jestes wielorybem i zadna kiecka tego nie zamaskuje,lato sie zbliza proponuje diete niskokaloryczna i ruch na swierzym powietrzu nie ma nic gorszego niz spocone latem tluste cialo bleeeeee

to nie wątek o krytykowaniu....
A co do sukienkito moze taka wiazana na szyi i puszczona w doł? I oczywiscie te obcasyyyy ;D

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:47:48

Cytat
blo0ndi
no fakt jestes wielorybem i zadna kiecka tego nie zamaskuje,lato sie zbliza proponuje diete niskokaloryczna i ruch na swierzym powietrzu nie ma nic gorszego niz spocone latem tluste cialo bleeeeee

A Tobie proponuję zapoznanie się z zasadami pisowni w języku polskim.
Do autorki: Odcinane pod biustem, nie opięte na biodrach i brzuchu i najlepiej jednolite, bo wzory poszerzają.
Jeśli masz ładne nogi, to na pewno pokazać łydki!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-28 16:50 przez miamiu.

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:49:06

Cytat
blo0ndi
no fakt jestes wielorybem i zadna kiecka tego nie zamaskuje,lato sie zbliza proponuje diete niskokaloryczna i ruch na swierzym powietrzu nie ma nic gorszego niz spocone latem tluste cialo bleeeeee


ooo jaka koleżanka miła i sympatyczna uhu hu .

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:49:59

Cytat
blo0ndi
no fakt jestes wielorybem i zadna kiecka tego nie zamaskuje,lato sie zbliza proponuje diete niskokaloryczna i ruch na swierzym powietrzu nie ma nic gorszego niz spocone latem tluste cialo bleeeeee

zapoznaj sie najpierw ze słownikiem,jesteś żenująca

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:51:55

Sukienki o takich krojach ukrywaja brzuszek i biodra no i podkreślają to, co powinno przyciągać uwage. :)



sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:52:07

hehe blondi widzę udziela się w każdym wątku o odchudzaniu, trzeba olać trolla :)

Co do wątku, zajrzyj do mnie, mam kilka dużych sukienek, może któraś Ci się spodoba, jak byłam większa to chyba nieźle leżały ;) (mam taką czerwoną odcinaną pod biustem, fajnie maskuje brzuszek i biodra a uwydatnia biust ;p)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-28 16:53 przez helga_aus_bavarie.

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:52:59

Cytat
joker020
Cytat
blo0ndi
no fakt jestes wielorybem i zadna kiecka tego nie zamaskuje,lato sie zbliza proponuje diete niskokaloryczna i ruch na swierzym powietrzu nie ma nic gorszego niz spocone latem tluste cialo bleeeeee


ooo jaka koleżanka miła i sympatyczna uhu hu .
tak mila i szczera a do tego szczupla,waga w normie

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:53:47

nie zważaj na wagę :)
wydaję mi się że sukienka, odcięta pod biustem a dalej opadająca będzie fajnie wyglądała i nie wzory tylko jednolity kolor, i do tego sandałki na obcasiku i dodatki.
udanego wesela:)

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:54:47

Cytat
blo0ndi
no fakt jestes wielorybem i zadna kiecka tego nie zamaskuje,lato sie zbliza proponuje diete niskokaloryczna i ruch na swierzym powietrzu nie ma nic gorszego niz spocone latem tluste cialo bleeeeee

Znam gorsze rzeczy niż nadwaga. Np tak mało inteligentne wypowiedzi jak Twoja. Nadwagę da się zrzucić, zamaskować odpowiednim strojem itp- chamstwo ponoć nieuleczalne.

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:55:23

Cytat
helga_aus_bavarie
hehe blondi widzę udziela się w każdym wątku o odchudzaniu, trzeba olać trolla :)

Co do wątku, zajrzyj do mnie, mam kilka dużych sukienek, może któraś Ci się spodoba, jak byłam większa to chyba nieźle leżały ;) (mam taką czerwoną odcinaną pod biustem, fajnie maskuje brzuszek i biodra a uwydatnia biust ;p)[/quote o tlusta helga sie pojawila zamiast mniej zrec to tu sie zali,won z netu i biegac !
Cytat
Kaalina
Cytat
blo0ndi
no fakt jestes wielorybem i zadna kiecka tego nie zamaskuje,lato sie zbliza proponuje diete niskokaloryczna i ruch na swierzym powietrzu nie ma nic gorszego niz spocone latem tluste cialo bleeeeee

Znam gorsze rzeczy niż nadwaga. Np tak mało inteligentne wypowiedzi jak Twoja. Nadwagę da się zrzucić, zamaskować odpowiednim strojem itp- chamstwo ponoć nieuleczalne.
hehe napewno jestes gruba



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-28 16:57 przez blo0ndi.

sukienka dla XXL-ki

28 kwi 2011 - 16:58:53

Cytat
blo0ndi
Cytat
joker020
Cytat
blo0ndi
no fakt jestes wielorybem i zadna kiecka tego nie zamaskuje,lato sie zbliza proponuje diete niskokaloryczna i ruch na swierzym powietrzu nie ma nic gorszego niz spocone latem tluste cialo bleeeeee


ooo jaka koleżanka miła i sympatyczna uhu hu .
tak mila i szczera a do tego szczupla,waga w normie

Szkoda tylko, że cały świat nie kręci się wokół wagi, a dla niektórych ludzi jedynie "waga w normie\" jest jedyną rzeczą, którą mogą się pochwalić :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

elegancja, pomocy