Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY!!!W CO UBRAC SIE NA KOMUNIE.

27 kwi 2011 - 15:39:02

Dziendobry wszytskim!
Jestem w jak wielu z Was w sytuacji odnosnie sukienki odpowiedniej na Komunie,a do komuni jest coraz blizej.Nie wypada mi ubrac sie byle jak gdyz to mojego Męza chrzesnica ze strony siostry wiec prosze pomózcie Mi,była bym bardzo wdzieczna Wam za jaką kolwiek podpowiedz w tym temacie.
Ponizej załaczam zdjecie sukienki która zakupiłam na ta okazje lecz coraz bardziej mi trudno ze wzgelu ze niewiem co do niej,sweterek odpada gdyz nie pasuje(SUKIENKA ZAKARDOWA) PO głowie mi chodzi szal-chusta (KOLOR NIEWIEM JAKI) Tyczy sie to rowniez butów.
Prosze o pomoc.
Zastanawiam sie czy nie bedzie najodpowiedniejsze na tego typu przyjecie komunijne spoódnica ołówkowa i koszula.Przepraszam ze wykorzystuje fotografie (BU-MADER)MAM NADZIEJE ZE SIE NIE POGNIEWA TA OSOBA.do wgladu z poprzedniego watku od Kobiety która naprawde rewelacyjnei wyglada, i ja siebie naprzykąłd widze w takich typu zesatwieniu.Prosze o Pomoc
Pozdrawiam

POMOCY!!!W CO UBRAC SIE NA KOMUNIE.

27 kwi 2011 - 15:48:31

na 3 zdjęciu elegancko wygląda i fajnie jest wszystko dobrane ;))

POMOCY!!!W CO UBRAC SIE NA KOMUNIE.

27 kwi 2011 - 15:53:49

ejj już to gdzieś dzisiaj czytałam ale w innym wątku ;/

POMOCY!!!W CO UBRAC SIE NA KOMUNIE.

27 kwi 2011 - 15:54:13

zdecydowanie 3

POMOCY!!!W CO UBRAC SIE NA KOMUNIE.

27 kwi 2011 - 15:55:50

ja też. Ale tak to 3 zdjęcie najlepsze

POMOCY!!!W CO UBRAC SIE NA KOMUNIE.

27 kwi 2011 - 15:56:42

ta z ostatniego zdjęcia

POMOCY!!!W CO UBRAC SIE NA KOMUNIE.

27 kwi 2011 - 15:57:15

3 jest bardzo ładnym zestawem,a w tamta czarna kiecke bron boze sie nie ubieraj na komunie,poniewaz w czarnym na sluby ,chrzciny,komunie i inne wesołe okazje koscielne nie wypada czern jest dobra i bezpieczna na sylwestra,kolacje ale do koscioła not:):)

zweryfikowana
Posty: 626
Ostrzeżenia: 2/5
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomożecie????