Obecnie rozmawiamy o:

skup aut uszkodzonych

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ten czas, w ktorym myslisz w co sie ubrac, moglabys poswiecic na powtorzenie sobie materialu..
Kto bedzie zwracal uwage na stroj? Komisja? ;)

Ja na pisemny ubieram sie normalnie ... ale zarzucam jakiś żakiety , czy koszule . Wiecie o co chodzi nie jest to pełna elegancja , ale tez nie totalny luz , na ustny juz bardziej elegancko jednak tez bez przesady :)

wiekszość szafowiczek byla bardzo przemiła (bez komentarza) , dzięki za pomoc :)

ja na pewno radze założyć wygodne majtki, ja założyłam spódniczkę w 1 dzień i do niej stringi i nie mogłam wysiedzieć po godzinie tak mnie tyłek bolał.

a co do stroju ro 1 dnia miałam właśnie spódnice plus biała koszula
2 sukienkę plus sweterek
3 miałam czarne rurki, koszula i marynarka



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-02 10:50 przez coco-moko.

Dajcie spokój dziewczynie, kiedyś tu była taka, co pytała w co ma się ubrać na randkę do kościoła...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-02 10:48 przez Crazy_eyes.

dziecko załóż granatową spódniczkę białą bluzkę, balerinki albo mały obcas i już. to egzaminy a nie fashion week.

Ja też mam egzaminy. Ale nei przejmuje sie tym w co sie ubiore ma byc elegancko i galowo. Bardziej przejmuje się tym czy cos na nich napisze bo to zaważy o naszej przyszlosci, ubiór to nie wszystko. Ale też chodze do gimnazjum i wiem że liczy się to jak jestes ubrany a nie to co masz w glowie. To taka moja mała sentencja. A ubierz biała bluzke, spódnice i może lepiej baleriny bo ze stresu mozesz sie przewrocic :) Powodzenia.

Cytat
pomarancza5
Na Twoim miejscu zamiast strojem bardziej martwiłabym się o wiedzę i o to co napiszę na egzaminach. Strój w tym przypadku jest najmniej ważny. Ten test decyduje o tym czy dostaniesz się do swojej wymarzonej szkoły oraz o tym czy będziesz mogła spokojnie spać i nie martwić się tym czy Cię przyjmą czy nie.
Widzę, że teraz mniej liczy się to co ma się w głowie. Lepiej prezentować swoją "wiedzę" ubiorem.


dokładnie!!!

zweryfikowana
Posty: 127
Ostrzeżenia: 1/5

Drogie szafowiczki ... na pewno każda z Was ma trochę racji .. ale można wykazać się odrobina inteligencji i wyrazić to w nieco inny sposób ;)

I życzę powodzenia na testach ;)

Cytat
Dusia15
Ja też mam egzaminy. Ale nei przejmuje sie tym w co sie ubiore ma byc elegancko i galowo. Bardziej przejmuje się tym czy cos na nich napisze bo to zaważy o naszej przyszlosci, ubiór to nie wszystko. Ale też chodze do gimnazjum i wiem że liczy się to jak jestes ubrany a nie to co masz w glowie. To taka moja mała sentencja. A ubierz biała bluzke, spódnice i może lepiej baleriny bo ze stresu mozesz sie przewrocic :) Powodzenia.

W końcu, jakaś mądra młoda dziewczyna!
Dzięki Tobie odzyskałam wiarę w młodsze pokolenie.

ubierz dresy na pewno bedziesz się wyróżniała:):):)

Boże, co za różnica?
To nie pokaz mody, należy ubrać się elegancko, ale wygodnie, żeby podczas egzaminu nie zastanawiać się, że spódniczka pije w pasie, buty cisną, a koszulka ze sztucznego materiału nie przepuszcza powietrza...

Ja ma maturze mialam fajną bluzeczkę z krótkim rękawkiem w chińskim stylu, do tego lejące spodnie w kant, wygodne półbuty na płaskiej podeszwie. Stresowałam się więc tak na prawdę w tamtej chwili ostatnia rzecz nad jaką miałam ochotę się zastanawiać to był ubiór.

Natomiast teraz na egzaminy na studiach zakładam czarne materiałowe spodnie w delikatne bordowe prążki, bluzeczkę zwykłą białą z bufkami i na to koronkową kamizelkę i najważniejsze, że jest mi wygodnie, nie za gorąco, i nic mi nie przeszkadza w dumaniu nad testem. Nad butami zbytnio się nie zastanawiam, to mnie ma być wygodnie a nie egzaminatorowi, zwykle stawiam na półbuty.

to tylko egzamin na którym się tylko siedzi i wychodzi... ;] to nie istotne

Dziecko zacznij się uczyć, tam ważna jest wiedza a nie wygląd. Patologia...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HURTOWNIA AWANTI - ZAMÓWIENIE