Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

przestrzeganie diety

4 minuty temu

skuteczna dieta

40 minut temu

informacje o żywieniu

58 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przed chwila sie dowiedziałam ze ide na Sylwestra na bal przebierańcow. Nie mam pomysłu za co sie przebrac,skad wziąć taki strój no i czasu tez niewiele:) Macie jakies pomysly?

albo za taka sexi pokojówkę lub pielęgniarkę ;D stroje na allegro

alboo....za LADY GAGE !!!!! ubierzesz cokolwiek i bd wygladac jak ona ;D efekt gwarantowany;D

Może za diablice? :-) Nie potrzeba typowego stroju, wystarczą np. czerwone rajstopy, czarne spodenki, czarna bluzka, jakieś różki i do tego możesz założyć czerwony krawat i gotowe :) Widziałam kiedyś dziewczynę tak przebraną, fajnie wyglądała!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-18 18:51 przez funny.

Cytat
topoli
za kociceeeee:D!
:)
Cytat
olgaaa111
albo za taka sexi pokojówkę lub pielęgniarkę ;D stroje na allegro

alboo....za LADY GAGE !!!!! ubierzesz cokolwiek i bd wygladac jak ona ;D efekt gwarantowany;D
tez myslałam o pokojowce,tylko że te stroje sa tak krótkie ze nadaja sie raczej do łóżka niz na impreze:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-18 18:51 przez gosiaczek.

buhahahha wołowa "kreacja" Gagi bile rekory:D! ale osobiscie nie polecam:P

za Dzwoneczka będziesz taka bajkowa a zarazem sexowna.

to moze taka sexi pani domu ? np mozesz zalozyc fajny gorset na to szlafroczek odpowiedniej dlugosci i w ulubionym kolorze, na głowe różowe wałki, oko pociągnij eyelinerem i voila ;)

Cytat
lola8285
za Dzwoneczka będziesz taka bajkowa a zarazem sexowna.
ale skad wziąć te stroje? z Allegro? nie wiem,bo nigdy sie tym nie interesowałam.
Cytat
olgaaa111
to moze taka sexi pani domu ? np mozesz zalozyc fajny gorset na to szlafroczek odpowiedniej dlugosci i w ulubionym kolorze, na głowe różowe wałki, oko pociągnij eyelinerem i voila ;)
dobre:) i z fryzura miałabym spokój:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-18 18:57 przez gosiaczek.

Cytat
gosiaczek
Cytat
lola8285
za Dzwoneczka będziesz taka bajkowa a zarazem sexowna.
ale skad wziąć te stroje? z Allegro? nie wiem,bo nigdy sie tym nie interesowałam.
założysz zieloną miniówkę i jakiś gorset zielony włosy w kok makijaż zresztą zobacz jak wygląda Dzwoneczek sam sex heheh mi sie wydaje że warto pomysleć tak orginalnie.

zweryfikowana
Posty: 437
Ostrzeżenia: 1/5

za wróżkę!!
w mojej szafie sukienka za jedyne 45zł idealnie będzie pasować!
bedziesz przebrana (dodaj jakieś wróżkowe dodatki) i jednocześnie sexi! :D



Cytat
fruittella
za pszczółkę ;DD
fajny ten strój,tylko troche za krótka ta kiecka:)

wejdź na ladiescrazy, tam mają duuużo strojów więc może coś wybierzesz dla siebie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka