Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

50 minut temu

sprawdzony stomatolog

53 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przed chwila sie dowiedziałam ze ide na Sylwestra na bal przebierańcow. Nie mam pomysłu za co sie przebrac,skad wziąć taki strój no i czasu tez niewiele:) Macie jakies pomysly?

albo za taka sexi pokojówkę lub pielęgniarkę ;D stroje na allegro

alboo....za LADY GAGE !!!!! ubierzesz cokolwiek i bd wygladac jak ona ;D efekt gwarantowany;D

Może za diablice? :-) Nie potrzeba typowego stroju, wystarczą np. czerwone rajstopy, czarne spodenki, czarna bluzka, jakieś różki i do tego możesz założyć czerwony krawat i gotowe :) Widziałam kiedyś dziewczynę tak przebraną, fajnie wyglądała!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-18 18:51 przez funny.

Cytat
topoli
za kociceeeee:D!
:)
Cytat
olgaaa111
albo za taka sexi pokojówkę lub pielęgniarkę ;D stroje na allegro

alboo....za LADY GAGE !!!!! ubierzesz cokolwiek i bd wygladac jak ona ;D efekt gwarantowany;D
tez myslałam o pokojowce,tylko że te stroje sa tak krótkie ze nadaja sie raczej do łóżka niz na impreze:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-18 18:51 przez gosiaczek.

buhahahha wołowa "kreacja" Gagi bile rekory:D! ale osobiscie nie polecam:P

za Dzwoneczka będziesz taka bajkowa a zarazem sexowna.

to moze taka sexi pani domu ? np mozesz zalozyc fajny gorset na to szlafroczek odpowiedniej dlugosci i w ulubionym kolorze, na głowe różowe wałki, oko pociągnij eyelinerem i voila ;)

Cytat
lola8285
za Dzwoneczka będziesz taka bajkowa a zarazem sexowna.
ale skad wziąć te stroje? z Allegro? nie wiem,bo nigdy sie tym nie interesowałam.
Cytat
olgaaa111
to moze taka sexi pani domu ? np mozesz zalozyc fajny gorset na to szlafroczek odpowiedniej dlugosci i w ulubionym kolorze, na głowe różowe wałki, oko pociągnij eyelinerem i voila ;)
dobre:) i z fryzura miałabym spokój:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-18 18:57 przez gosiaczek.

Cytat
gosiaczek
Cytat
lola8285
za Dzwoneczka będziesz taka bajkowa a zarazem sexowna.
ale skad wziąć te stroje? z Allegro? nie wiem,bo nigdy sie tym nie interesowałam.
założysz zieloną miniówkę i jakiś gorset zielony włosy w kok makijaż zresztą zobacz jak wygląda Dzwoneczek sam sex heheh mi sie wydaje że warto pomysleć tak orginalnie.

zweryfikowana
Posty: 437
Ostrzeżenia: 1/5

za wróżkę!!
w mojej szafie sukienka za jedyne 45zł idealnie będzie pasować!
bedziesz przebrana (dodaj jakieś wróżkowe dodatki) i jednocześnie sexi! :D



Cytat
fruittella
za pszczółkę ;DD
fajny ten strój,tylko troche za krótka ta kiecka:)

wejdź na ladiescrazy, tam mają duuużo strojów więc może coś wybierzesz dla siebie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka