Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Strój składa się ze wspomnianej w tytule spódnicy zakupionej na Allegro, która okazała się poszerzać moją sylwetkę, ale bardzo mi się podobała, żal było wydawać, więc to właśnie z jej powodu powstał zestaw:)

Czarna bluzka pod spodem, wiązana na szyi oraz brązowe bolerko zostały zakupione w lumpeksach.
Wzorzyste rajstopy Gatta dostałam w prezencie od mamy. Czarne buty kupiłam w promocji za 19 zł.
Pasek kupiłam jakieś 3 lata temu za 10 zł - była końcówka sezonu i przeceny. Przeleżał cały czas w szafie i odkryłam go niedawno.
Całość kosztowała grosze:)
Zakładam do tego stroju jeszcze wiszące kolczyki w stylu hiszpańskim.
Lubię to zestawienie, gdyż odpowiadają mi w nim stonowane kolory.
Czekam na Wasze opinie względem niego:)


Więcej na mojej szafie: http://szafa.pl/c3075916-co-mozna-wyczarowac-ze-zbyt-duzej-spodnicy.html



Hm.... Jeśli o mnie chodzi, to jednak wydaje mi się, że czegoś tu za dużo... no bo i bolerko ażurkowe (do tego chyba nie czarne, a brązowe), sukienka z kolorowym pasem na dole, do tego jeszcze fikuśny pasek, rajstopki z motywem kwiatowym, a do wszystkiego jeszcze wspomniane kolczyki w stylu hiszpańskim... Nie wiem - ja wolę "spokojniejsze" zestawienia :) No i zdecydowanie zrezygnowałabym z tej bluzki, która jest pod spodem...

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

nie podoba mi sie ten stroj ;]

z tym paskiem jest juz zbyt przesadzona, za duzo tego... jak tobie sie podoba to dobrze

dla mnie nic tu do niczego nie pasuje, a już zwłaszcza kolory
pewnie założone osobno byłoby ok

jak mawiał dr Gonzo: too much, too much...

ta czarna bluzka pod spodem i pasek ... wyglądasz jak przebieraniec. :)

Nie podoba mi się ten zestaw. Za dużo tego wszystkiego.

Za dużo. Na Twoim miejscu zdjęłabym wszystko, potem nałożyła tę spódnicę, tylko z trochę "spokojniejszym" paskiem. Jakimś brązowym, z prostą, nie przykuwającą uwagi klamrą i brązowe sandały. Do tego jakieś drewniane kolczyki.
Spódnica ma fajny dół, więc szkoda odciągać od niego uwagę. Tak prosto będzie naprawdę ładnie, spróbuj ;).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-03 19:19 przez Kelebi.

Sorry,okropny zestaw,wyglądasz jak choinka:/

przekombinowane. pasek zamień na bezklamrowy, dyskretny, rajstopy również zamień na gładkie czarne, zdejmij ten topik spod spódniczki, a bolerko zostaw. będzie ok

Troche przesadzilas z tym wszystkim,mi sie nie podoba.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie dodatki?