Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:15:57

Witajcie, mam 20 lat i coraz bardziej mi się rzucają w oczy zmarszczki pod dolną powieką. Dołączam zdjęcie.
Macie na to jakieś rady? Nie chciałabym zaniedbać takich rzeczy. Co jest tego przyczyną? Jak sobie z tym radzić?
P o m o c y !



zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:19:09

Ja tez mam ten problem i nie moge soebie z nimi poradzić;/ a juz skóre bardzo nawilżam;/

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:24:52

Może znajdzie się tu jakaś Szafiarka która nam pomoże?
Może to wina diety? Jakich kremów używać etc...

:(

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:32:01

za dużo sie smiejesz:)) mysle ze nie jest tak źle:))

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:28:20

Ja mam 18 i mam z tym wielki problem !! Zmarszczki + doły pod oczami + sucha skóra !!! Kazdy korektor włazi mi w zmarszczki i zaznacza suche skórki (wyglądam jakbym miała makę pod oczami ). Szczerze zaczynam sie tym martwić b nie wyglada to za fajnie... a gdy dodam do tego cienie perłowe do już całkiem jest tragedia :( Kiedyś kochałam sie uśmiechać a teraz uważam zebym tego często nie robiła bo to sprawia ze wory i zmarszczki sa jeszcze większe :(

Jeżeli macie jakieś rady to proszę piszcie !!

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:33:00

ja mam juz 24l. i też mam taki problem help...!!!!!

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:33:02

Ja mam 21 lat i nie mam takiego problemu dlatego kompletnie nie wiem jak Ci pomóc... Są różne kremy pod oczy, moja mama stosuje z garniera, spróbuj może akurat zadziała ?

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:39:54

ja mam 26 i od roku uzywam AA pod oczy jest tani ok16 zł i skóra pod oczami bardzo mi sie poprawiła, polecam


Dodam że używam go w ogromnych ilościach;) grrruba warstwa , skóra szybko go wchłania



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-25 19:42 przez eli25.

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:42:12

trzeba dbac o cere... zawsze zmywac make-up... stosowac np tonik przeciw zmarszczkowy a potem kremik pod oczy rano i wieczorem :P

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:42:25

ja mam 17 lat i tez mam ale mniejsze...wgl to mam takie sine podkówki i jeszcze wory pod oczami ale o pewnie dziedziczne bo mama ma..i uzywam korektora ale za duzo mi nie pomaga ...;/ Maskara kompletna aha i te worki to mam od rana a czym poznej to mi sie zmniejszaja takze pod wieczor prawie nie mam...

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:43:00

Krem AA pod oczy tez stosuje od ok. miesiąca i narazie wiekszej poprawy nie widze, ale moze przy dłuzszym stosowaniu pomoze :)

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:38:55

najlepiej używać dobrych kremów pod oczy, nie myć skóry wokół oczu wodą, a płynem do demakijażu lub mleczkiem, są teraz nawet głęboko nawilżające maseczki pod oczy firmy Dermika, które osobiście bardzo sobie chwalę.Jeśli chodzi o kremy to polecam la roche hydraphase-kosztuje coś ok 35-40 zł, a naprawdę ładnie nawilża na długi czas.

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:43:13

;o! moja mama w wieku 48lat ma takie!
kremy! dobre kremy! ale nie takie za 16zl, które nic Ci nie dadzą.

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:39:07

yyy, to nie są chyba zmarszki, naturalnie oko Ci się hmm- kurczy że tak powiem, każdy ma takie coś jak zmruży oko, nawet ja, ale jak już nie mrużę to nie mam, pomimo 27lat..; może dlatego, że odkąd pamietam, zawsze używałam kremów pod oczy...

zmarszczki pod oczami :(

25 kwi 2010 - 19:44:39

ja teraz używam serum pod oczy olay, jest bardzo dobry, napina skórę i liftinguje, jest głaciutka i bez żadnej zmarszczki, ktore i tak powstaja po 25 roku życia więc nie przejmujcię się tak.;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie dodatki?