Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

15 minut temu

Biznes

19 minut temu

tabernakula sklep

38 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:28:12

Dziewczyny zastanawiam się jakie znacie trafne i cięte riposty, mówię tu o sytu. gdzie facet jest nie miły lub chamski lub nieprzyjaciółka coś na nas gada;p....ja sama się zastanawiam co odpisać facetowi który na nk napisał mi że nice fotki po czym po paru min dostałam od niego wiadomość "w sumie, ruchałbym cie:)"...no po prostu śmiech na sali. macie jakiś pomysł ;>??...i podawajcie swoje niezawodne lub zasłyszane odzywki:)

ON: Jestem fotografem. Szukałem takiej twarzy, jak twoja.
ONA: Jestem chirurgiem plastycznym. Szukałam takiej twarzy, jak twoja.

ON: Cześć! My się znamy! Byliśmy raz czy dwa na randce...
ONA: To musiało być raz - nigdy nie popełniam dwa razy tego samego błędu.

ON: Myślę, że mógłbym cię uszczęśliwić.
ONA: A co? Wychodzisz?

ON: Co byś powiedziała, gdybym poprosił cię o rękę?
ONA: Nic. Nie umiem równocześnie mówić i śmiać się.

ON: Czy mógłbym dostać twój numer telefonu?
ONA: Czemu? Nie masz własnego?

ON: Nie sądzisz, że to przeznaczenie zetknęło nas ze sobą?
ONA: Nie, to był zwykły pech!

ON: Gdzie byłaś przez całe moje życie?
ONA: Chowałam się przed tobą.

ON: Czy my się już gdzieś nie widzieliśmy?
ONA: Tak, dlatego już tam nie chodzę...

ON: Czy to miejsce jest wolne?
ONA: Tak, a jeśli usiądziesz, to też będzie!

ON: Dla ciebie poszedłbym na koniec świata!
ONA: A zostałbyś tam?

ON: Gdybym zobaczył cię nagą - pewnie umarłbym ze szczęścia...
ONA: Gdybym zobaczyła cię nago - umarłabym ze śmiechu.

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:31:09

ha ha ha ;];];]

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:32:54

dobre trzeba zapamietać :)

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:34:26

ost w sklepie w ktorym pracuje koles oparł sie o manekina i " zakochalem sie wyciagnij aparat zrob mi zdjecie z ta laską" ja zero uwagi ,podchodzi do kasy z kolega ktory cos tam kupowal i mowi" czemu nie wyciagnales aparatu taka fajna laska zakochalem sie w niej" (patrzy w moja strone czeka na reakcje)a ja na to z usmiechem (bo przeciez klient nasz pan) " w takiej bladej i brzydkiej?" (manekin byl biały i obdrapany ciut) koles nie wiedzial co ma powiedziec.

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:36:25

Bardzo prymitywne jest kierowanie się jak to nazwałaś "ciętymi ripostami" z Internetu, wybacz za szczerość. Jest to dla mnie również bardzo szczeniackie, mało tego, inteligentna kobieta nie potrzebuje "tekstów z neta".

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:36:35

jest podobny wątek
"wmurowane przez tekst faceta" :) lub jakoś tak :)

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:37:46

nie klocic sie !!:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-29 18:44 przez citronka.

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:40:47

Kochana, jeśli potrafisz sama od siebie powiedzieć coś inteligentnego z klasą, to nie jest potrzebna Ci pomoc internetu :) Poza tym, na głupie uwagi marginesu społecznego najczęsciej się nie zwraca uwagi. Bo dla mnie taki własnie facet, który nie potrafi uszanować kobiety jest totalnym gburem i marginesem.

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:44:33

Cytat
DiabelRogaty
Kochana, jeśli potrafisz sama od siebie powiedzieć coś inteligentnego z klasą, to nie jest potrzebna Ci pomoc internetu :) Poza tym, na głupie uwagi marginesu społecznego najczęsciej się nie zwraca uwagi. Bo dla mnie taki własnie facet, który nie potrafi uszanować kobiety jest totalnym gburem i marginesem.

popieram. Ja myślę, że w ciętej ripoście właśnie chodzi o to żeby samemu zareagować a nie kierować się oklepanymi tekstami !!!

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:46:46

hehehehe juz to slyszalam ;];];] dobre są te riposty hehe facet na pewno zostanie zamknięty xDD

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:49:53

ja cie kocham matulu;d ale to chodzi chyba zeby poczytac i sie posmiac a nie od razu latac po miescie i do kazdej napotkanej osoby gadac teksty z neta.. dziewczyny niektore tak sie tu unosza swoja wyzszoscia" ja nie potrzebuje tego i tamtego" a kogo to obchodzi .......;/

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:51:08

ja jestem mistrzynią w ripostach i docinaniu a robie to "niechcący" xd
ostatnio u koleżanki byłam i przeglądam się w lusterku i mówie "o kurcze ale ja brzydka nie dziwie się że jestem sama..."
koleżanka siedzi za mną i słcuha jak narzekam na swój wygląd, po czym po chwili odpowiadam "o kur... przez ten cały czas obserwowałam ciebie!" :D najpierw strzeliła focha a potem sie śmiałyśmy :D

albo kiedyś taki pajac do mnie startował i mówi do mnie "ale ty piękna" a ja do niego "ale ty za to brzydki, źle na zjdęciach razem będziemy wyglądać" i dał mi spokój :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-29 18:53 przez kasiiia.

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:52:37

niektorym faceta przydadza sie takie teksty:P

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:53:18

we wszystkich watkach musi byc klotnia ;/

Cięte RIPOSTY :)

29 cze 2009 - 18:54:17

PolaManola
Złe interpretowanie tekstu ;)
Przeczytaj jeszcze raz co napisała załozycielka wątku "podawajcie swoje niezawodne odzywki"- do pośmiania się?
Nie sądzę :)
I nie chodzi tu o żadną wyższość i unoszenie się, a czystą inteligencję :P Jeżeli ktoś powtarza to, co ktoś mu powiedział, lub usłyszał,nie mając swojegozdania to jest dla mnie, potocznie mówiąc, pustostanem :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KAWAŁY / DOWCIPY