Obecnie rozmawiamy o:

Czy to nie jest dziwne?

gorący temat

Mat czy lakierki?

10 minut temu

Ślub 2015 cz. II

14 minut temu

Masaże

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 12:33:51

Zrobiliście już komuś kawał prima aprilisowy?. Ja skorzystałam z tego żartu Rewelacyjny zart na prima aprilis

Kawał się udał :D

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 13:04:21

Ja jeszcze nikomu numeru nie wykręciłam, jakoś nie mam weny:)

Ale zadzwoniła do mnie koleżanka z samego rana, i oznajmiła że zrobiła sobie test powiedziała" widać słabo dwie kreseczki" jest nadzieje! Strasznie się ucieszyłam, pogratulowałam, wiem że chciałaby mieć dzidziusia, a ta wredna małpka na koniec dodała Pryma Aprilis ehhh
a byłam taka szczęśliwa że jej marzenie się spełniło :)

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 13:23:13

Widzę, że Twoje marzenie jest coraz bliższe do spełnienia ;)

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 14:09:21

a ja po coreczce zachowalam sobie na pamiatke test (moze to troche glupie no ale) i wkrecilam meza ze jestem w ciazy! wyjelam ten stary test i z grobowa mina powiedzilam ze wczoraj kupilam sobie test a dzis rano zrobilam..haha ,nabral sie:)

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 15:45:16

to z tym papierem superowe!!!hehe

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 16:09:22

Ja jeszcze nikogo nie wkręciłam ;/ też jakoś nie mam weny ;/ z tym papierem fajne ;) ale mam lenia a za dużo z tym roboty ;p

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 16:09 przez edyta8501.

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 16:12:20

mnie wkrecił brat , dzwonił domnie ze ze spoldzielni mieszkaniowej zadzwonili do niego ze okradli piwnice , polecialam ja wariatka sprawdzic!!!!

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 16:28:17

mnie mama wrobiła, rano zadzwoniłam ze byla premia a po poludniu mama dzwoni ze byli na szybie i premie sa odwolane, wkurzylam sie a ona prima aprilis:)

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 16:58:20

Dziś nie zrobiłam żadnego kawału ale rok temu kupiłam taką maskotkę,jak żywego, pieska śpiącego na poduszce ( chciałam dodać zdjęcie takiego pieska ale jakiś problem z dodaniem zdjęć chyba jest),włożyłam go do pudełka po butach,położyłam w łazience i postawiłam koło pudełka miskę z wodą.Mąż przyszedł z pracy a ja do niego mówię,żeby zajrzał do łazienki.Wszedł i zdębiał.Spytał się co to jest,ja mu na to ,że szczeniak,że ojciec mi przyniósł,dostał od kolegi z pracy i przyniósł mi bo on nie ma czasu na zajmowanie się psem.Szczeniak naprawdę wyglądał jak prawdziwy,mąż oznajmił,że nie damy rady z dzieckiem,do tego jeszcze z psem,kto będzie z nim wychodził na dwór.Mi się tak śmiać chciało bo mąż był okropnie przestraszony,jakby mu ktoś dziecko podrzucił.Spytałam się go dlaczego go nie pogłaszcze.On kucnął,pogłaskał pieska i znów zdębiał:"Ten pies jest tak jakby nieżywy" - stwierdził.Wtedy zaczęłam się śmiać i powiedziałam Prima Aprilis:D

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 17:32:28

ja akurat siedzialam z mezm i kolega i do kolegi sie pytam Tomek to nowa koszulka?? a on ze tak wczoraj ja kupil, ja na to ze jaka wielka dziura na rekawie, nabral sie co mnie bardzo zdziwilo, rano maz i mama rowniez uwierzyli w prima aprilis:P

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 19:29:32

ja tez mam dobry kawal...
napiszcie do kogos smsa, ze glosnik w tel Wam nie dziala, ze jestescie u kumpeli lub, ze ona jet u was i macie sprawe pilna i jak moze to nich zadzwoni na jej nr 566108100

to nr do radia maryja:D hehehe ja opierdziele zbieram od 40min ;p :D

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 19:30 przez Klauduska1212.

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 19:36:05

ja zadzwoniłam do męża siostry przedstawiłam sie że dzwonie z TP.SA poprosiłam ja żeby zmierzyła kabel od internetu gdyż teraz abonament za intarnet bedzie płaciło sie w zależności od długości kabla:)uwierzyła i poszła mierzyć ,ale syn ją uświadomił ,że to nie możliwe a ja zaczełam sie śmiac:)

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 21:10:46

Cytat
reniaiskierka
ja zadzwoniłam do męża siostry przedstawiłam sie że dzwonie z TP.SA poprosiłam ja żeby zmierzyła kabel od internetu gdyż teraz abonament za intarnet bedzie płaciło sie w zależności od długości kabla:)uwierzyła i poszła mierzyć ,ale syn ją uświadomił ,że to nie możliwe a ja zaczełam sie śmiac:)

hahaha dobre, dobre!!

zweryfikowana
Moderator

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 22:54:57

Klauduska1212 a jest jeszcze jakaś audycja "live" przed północą?:)

Kawał na prima aprilis

02 kwi 2011 - 01:50:54

Ja nie miałam jakoś dziś weny,ale jak mama zadzwoniła, to zażartowalam,że moja półtoraroczna córka powiedziała stół z powyłamywanymi nogami:)
i uwierzyła ,ale pewnie po prostu nie zdążyła się zastanowić:) a ja szybko powiedziałam jej prima aprilis

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Rewelacyjne torty - prawdziwy talent cukierniczy