Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 12:33:51

Zrobiliście już komuś kawał prima aprilisowy?. Ja skorzystałam z tego żartu Rewelacyjny zart na prima aprilis

Kawał się udał :D

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 13:04:21

Ja jeszcze nikomu numeru nie wykręciłam, jakoś nie mam weny:)

Ale zadzwoniła do mnie koleżanka z samego rana, i oznajmiła że zrobiła sobie test powiedziała" widać słabo dwie kreseczki" jest nadzieje! Strasznie się ucieszyłam, pogratulowałam, wiem że chciałaby mieć dzidziusia, a ta wredna małpka na koniec dodała Pryma Aprilis ehhh
a byłam taka szczęśliwa że jej marzenie się spełniło :)

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 13:23:13

Widzę, że Twoje marzenie jest coraz bliższe do spełnienia ;)

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 14:09:21

a ja po coreczce zachowalam sobie na pamiatke test (moze to troche glupie no ale) i wkrecilam meza ze jestem w ciazy! wyjelam ten stary test i z grobowa mina powiedzilam ze wczoraj kupilam sobie test a dzis rano zrobilam..haha ,nabral sie:)

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 15:45:16

to z tym papierem superowe!!!hehe

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 16:09:22

Ja jeszcze nikogo nie wkręciłam ;/ też jakoś nie mam weny ;/ z tym papierem fajne ;) ale mam lenia a za dużo z tym roboty ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 16:09 przez edyta8501.

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 16:12:20

mnie wkrecił brat , dzwonił domnie ze ze spoldzielni mieszkaniowej zadzwonili do niego ze okradli piwnice , polecialam ja wariatka sprawdzic!!!!

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 16:28:17

mnie mama wrobiła, rano zadzwoniłam ze byla premia a po poludniu mama dzwoni ze byli na szybie i premie sa odwolane, wkurzylam sie a ona prima aprilis:)

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 16:58:20

Dziś nie zrobiłam żadnego kawału ale rok temu kupiłam taką maskotkę,jak żywego, pieska śpiącego na poduszce ( chciałam dodać zdjęcie takiego pieska ale jakiś problem z dodaniem zdjęć chyba jest),włożyłam go do pudełka po butach,położyłam w łazience i postawiłam koło pudełka miskę z wodą.Mąż przyszedł z pracy a ja do niego mówię,żeby zajrzał do łazienki.Wszedł i zdębiał.Spytał się co to jest,ja mu na to ,że szczeniak,że ojciec mi przyniósł,dostał od kolegi z pracy i przyniósł mi bo on nie ma czasu na zajmowanie się psem.Szczeniak naprawdę wyglądał jak prawdziwy,mąż oznajmił,że nie damy rady z dzieckiem,do tego jeszcze z psem,kto będzie z nim wychodził na dwór.Mi się tak śmiać chciało bo mąż był okropnie przestraszony,jakby mu ktoś dziecko podrzucił.Spytałam się go dlaczego go nie pogłaszcze.On kucnął,pogłaskał pieska i znów zdębiał:"Ten pies jest tak jakby nieżywy" - stwierdził.Wtedy zaczęłam się śmiać i powiedziałam Prima Aprilis:D

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 17:32:28

ja akurat siedzialam z mezm i kolega i do kolegi sie pytam Tomek to nowa koszulka?? a on ze tak wczoraj ja kupil, ja na to ze jaka wielka dziura na rekawie, nabral sie co mnie bardzo zdziwilo, rano maz i mama rowniez uwierzyli w prima aprilis:P

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 19:29:32

ja tez mam dobry kawal...
napiszcie do kogos smsa, ze glosnik w tel Wam nie dziala, ze jestescie u kumpeli lub, ze ona jet u was i macie sprawe pilna i jak moze to nich zadzwoni na jej nr 566108100

to nr do radia maryja:D hehehe ja opierdziele zbieram od 40min ;p :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 19:30 przez Klauduska1212.

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 19:36:05

ja zadzwoniłam do męża siostry przedstawiłam sie że dzwonie z TP.SA poprosiłam ja żeby zmierzyła kabel od internetu gdyż teraz abonament za intarnet bedzie płaciło sie w zależności od długości kabla:)uwierzyła i poszła mierzyć ,ale syn ją uświadomił ,że to nie możliwe a ja zaczełam sie śmiac:)

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 21:10:46

Cytat
reniaiskierka
ja zadzwoniłam do męża siostry przedstawiłam sie że dzwonie z TP.SA poprosiłam ja żeby zmierzyła kabel od internetu gdyż teraz abonament za intarnet bedzie płaciło sie w zależności od długości kabla:)uwierzyła i poszła mierzyć ,ale syn ją uświadomił ,że to nie możliwe a ja zaczełam sie śmiac:)

hahaha dobre, dobre!!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

Kawał na prima aprilis

01 kwi 2011 - 22:54:57

Klauduska1212 a jest jeszcze jakaś audycja "live" przed północą?:)

Kawał na prima aprilis

02 kwi 2011 - 01:50:54

Ja nie miałam jakoś dziś weny,ale jak mama zadzwoniła, to zażartowalam,że moja półtoraroczna córka powiedziała stół z powyłamywanymi nogami:)
i uwierzyła ,ale pewnie po prostu nie zdążyła się zastanowić:) a ja szybko powiedziałam jej prima aprilis

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rewelacyjne torty - prawdziwy talent cukierniczy