Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uśmiechnij się

14 mar 2011 - 12:46:42

Cytat
Lirelle
Z życia wzięte.

Poznań.... Hipermarket.... kolejka do kas....
w kolejce klient - młody facet ze 25 lat - kupił mrożonego kurczaka i tradycyjnie przed zapłatą położył go na taśmie. Kurczak się już lekko rozmrażał i cała taśma była mokra....
Gdy przyszło do płacenia i taśma przesunęła się w kierunku kasjerki, miła ekspedientka zauważyła tę nieapetyczną plamę na swoim stanowisku pracy. Nie zastanawiając się zbyt długo, włączyła mikrofon i woła: Ekipa sprzątająca proszona do kasy nr 5. Panu z ptaka pociekło!!!!!!
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa ; DD

Uśmiechnij się

14 mar 2011 - 12:49:07

Proszę pani, ja się w pani chyba zakochałem - mówi dziesięcioletni Jasiu. - Przykro mi Jasiu, ale ja nie lubię dzieci. - A kto lubi, będziemy uważali.

niezweryfikowana
Posty: 176
Ostrzeżenia: 1/5

Uśmiechnij się

14 mar 2011 - 12:58:01

Cytat
huana
nie kojarzyc ze mna nie mam siostry:)
Chlopak odprowadza swoja dziewczyne do domu po imprezie. Kiedy dochodza do klatki, facet czuje sie na wygranej pozycji, podpiera sie dlonia o sciane i mowi do dziewczyny:
- Kochanie, a gdybys mi tak zrobila laseczke...
- Tutaj? jestes nienormalny.
- Noooo, tak szybciuko, nic sie nie stanie...
- Nie! a jak wyjdzie ktos z rodziny wyrzucic smieci, albo jakis sasiad i mnie rozpozna...
- Ale to tylko "laska", nic wiecej... kobieto...
- Nie, a jak ktos bedzie wychodzil...
- No dawaj nie badz taka...
- Powiedzialam ci ze nie i koniec!
- No wez, tu sie schylisz i nikt cie nie zobaczy, glupia.
-nie!
W tym momencie pojawia sie siostra dziewczyny. w koszuli nocnej, rozczochrana i mowi:
- Tata mowi ze juz wyrzucilismy smieci i masz mu zrobic tę laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobie. a jak nie, to tata mowi, ze zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie reke z tego domofonu bo jest ku....rwa 3 rano




Hahahahhaha padłam noooo!! buhahahhaha:))!

Uśmiechnij się

14 mar 2011 - 12:58:36

...



Uśmiechnij się

14 mar 2011 - 13:00:20

"Z życia wzięte.

Poznań.... Hipermarket.... kolejka do kas....
w kolejce klient - młody facet ze 25 lat - kupił mrożonego kurczaka i tradycyjnie przed zapłatą położył go na taśmie. Kurczak się już lekko rozmrażał i cała taśma była mokra....
Gdy przyszło do płacenia i taśma przesunęła się w kierunku kasjerki, miła ekspedientka zauważyła tę nieapetyczną plamę na swoim stanowisku pracy. Nie zastanawiając się zbyt długo, włączyła mikrofon i woła: Ekipa sprzątająca proszona do kasy nr 5. Panu z ptaka pociekło!!!!!! "


prawie pod stół wpadłam hahahaha dobre!!! ja za to przed swietami bylam na zakupach w carrefour, duże kolejki do kas, a przez jednąz nich chcial sie przecisnąć moher, bo mowi ze nic nie kupowal, ale ochrona kazala jej przejsc specjalnym przejsciem z boku kas, a ze bylo daleko, to mowi ze jest stara obolała i sie ciśnie przez kasę. jak juz chciala tam przejsc babka z kasy patrzy na moherA i nagle krzyczy: Boże! krew pani leci z głowy!!!, no to wszyscy sie patrzą na moherka i faktycznie, spod beretu dwie struzki krwi płyną po czole, wszyscy w szoku, przeprowadzili ją przez tą kase, posadzili na ławce wezwali karetkę i chcieli zdjąć ten beret, ale ona sie nie dała, nie pozwoliła go zdjąć. po 10 min przyjechała karetka, pielęgniarz przyleciał, i na siłe zdjął jej beret zgłowy. i teraz uwaga: pod beretem była... WĄTROBA!!!!! surowa wątroba, z której zaczęła sączyć się krew, bo się zaczęła rozmrażać... jaja jak nie wiem co, wszyscy polani na maksa!! pielęgniarz to aż usiadł na podłodze i nie mógł ze śmiechu..! hahaha mogla chociaz troche pomysleć i zawinąć ją w jakąś folie, a nie tak na włosy położyla hahaha, :)

I Herkules d*pa jak wrogów kupa xD

Trzy starsze panie chcą kupic jacht (70 latka, 80 i 90), facet ktory je sprzedawal mowi ze musza udowodnic mu ze umieją plywac to im ten jacht sprzeda. poszli na basen, 70 latka przeplynela jego kilka dlugosci w bardzo szybkim tempie, jak pani to zrobila?? pyta facet. spokojnie bylam mistrzynią europy w plywaniu - odpowiada babcia. 80 latka przeplynela jeszcze szybciej niz poprzedniczka. Jak pani tego dokonala, pyta facet nie ukrywając szoku. Spokojnie ja bylam mistrzynią swiata w plywaniu - odpowiada. natomiast 90 latka przeplynela jeszcze szybciej niz tamte dwie. facet bardzo oszolomiony pyta: to niemozliwe... jak pani to zrobila, przeciez 70 latka byla mistrzynią europy, 80- mistrzynią swiata, a pani kim byla??? - Ja serdeńko bylam ku*wą w wenecji i nie mialam gondoli..
xDDDDDD

Uśmiechnij się

14 mar 2011 - 13:00:23

Wśród moich znajomych ostatnio panuje moda na Rumunię.

-Dlaczego w Rumunii nie ma łabędzi?
-Bo Rumuni szybciej do chleba podpływają;)

Uśmiechnij się

14 mar 2011 - 13:01:21

Cytat
huana
Z zycia wziete:
Siedzi w autobusie murzyn,widzac wchodzaca kobiete w ciazy,schodzi zeby ustapic jej miejsca..zanim kobieta zazyla usiasc wepchnal sie tam mocher i murzyn mowi ze to miejsce dla kbieta w ciazy.a babka do niego:nie wie pan ze w naszym kraju ustepuje sie osobom starszym ..a murzyn starajac sie zlozyc zdanie:A my taka stara k...ur.....wa w afryka zjadac:)

Teraz to sie naprawde usmiałam:D

Uśmiechnij się

14 mar 2011 - 13:32:37

hahha dawjcie jeszcze

Uśmiechnij się

15 mar 2011 - 14:52:45

Mężczyzna około 40-tki pomykał szosą w swoim nowiutkim Porsche. Kiedy już dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, we wstecznym lusterku zobaczył charakterystyczne czerwono-niebieskie migające światełka.
Pewien mocy swojego samochodu ostro przyspieszył, ale wóz policyjny nie dawał za wygraną. Po chwili zdał sobie jednak sprawę, że w ten sposób może przysporzyć sobie wielu kłopotów i zjechał na pobocze. Policjant podszedł do niego, bez słowa sprawdził prawo jazdy i powiedział:
- To był dla mnie długi dzień, zbliża się koniec mojej zmiany, na dodatek jest piątek trzynastego. Mam dość papierkowej roboty, więc jeśli znajdzie pan jakieś dobre wytłumaczenie to może Pan odjechać bez mandatu.
Mężczyzna pomyślał chwilkę i powiedział:
- W zeszłym tygodniu moja żona zostawiła mnie dla jakiegoś policjanta. Bałem się, że chciał mi ją pan oddać.
- Życzę miłego weekendu - powiedział policjant.
*************************************************************************************************************************************************************
Wraca facet do domu i krzyczy od progu:
-Yessss,wygrałem w lotto,yesss,udało się
sześć szóstka,,yesss- wydziera się zadowolony z siebie.
Patrzy ,a żona siedzi i płacze
-Co się stało?-pyta
-mama mi dziś umarła-odpowiada zona.
-Facet wrzeszczy:
-Yesss..,ku**a kumulacja!!!

Uśmiechnij się

17 mar 2011 - 14:51:05

Facet chce wziąc dziewczynę za żonę, ale zanim doszło do ślubu, pyta się przyszlego tescia jaką ona ma.. ojciec mówi że jak 50 groszy xD. uradowany facet bierze słub z dziewczyną, jednak szybko się rozczarowuje. Idzie ponownie do tescia i mowi: ona nie ma jak 50 groszy, tylko jak 5 złotych!!! a tesc na to: masz dom?
- no mam..
- a skąd masz?
- no kupileś mi tato.
- a skad masz samochód?
- Też mi tata kupił. - odpowiada teściowi zięć.
- To co się ku*wa bedziesz kłucić o czterdy pięćdziesiąt!!
:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

specyficzne wyposażenie wnętrz;) tak na poprawę humoru