Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szalony prezent!:))

16 maj 2010 - 09:37:00

Jaki był najbardziej szalony prezent jaki zrobiłyscie komuś w życiu?:))

Szalony prezent!:))

16 maj 2010 - 09:43:18

czekoladki w kształcie penisów i bukiet z dmuchanych prezerwatyw:))

Szalony prezent!:))

16 maj 2010 - 09:46:09

W dzień urodzin mojego chłopaka dowiedziałam się, że mnie zdradził. Wieczorem mimo wszystko dałam mu prezent, a później się kochaliśmy :)
Chyba najbardziej wymagający prezent jaki w życiu kiedykolwiek dałam - wybaczenie :)

Szalony prezent!:))

16 maj 2010 - 09:46:40

Cytat
r_lukas
czekoladki w kształcie penisów i bukiet z dmuchanych prezerwatyw:))

jaka zboczone heheh ; p
Cytat
franzie
W dzień urodzin mojego chłopaka dowiedziałam się, że mnie zdradził. Wieczorem mimo wszystko dałam mu prezent, a później się kochaliśmy :)
Chyba najbardziej wymagający prezent jaki w życiu kiedykolwiek dałam - wybaczenie :)

ja bym nie wybaczyła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-16 09:46 przez asikxd.

Szalony prezent!:))

16 maj 2010 - 09:47:21

Wiesz, też tak kiedyś mówiłam. Ale pierwszy raz w życiu tak porządnie się zakochałam, nie wyobrażam sobie innego życia jak z nim..

Szalony prezent!:))

16 maj 2010 - 09:51:26

Cytat
franzie
W dzień urodzin mojego chłopaka dowiedziałam się, że mnie zdradził. Wieczorem mimo wszystko dałam mu prezent, a później się kochaliśmy :)
Chyba najbardziej wymagający prezent jaki w życiu kiedykolwiek dałam - wybaczenie :)

O jej... a on wiedział o tym, że Ty wiesz?

Szalony prezent!:))

16 maj 2010 - 09:51:02

Cytat
franzie
Wiesz, też tak kiedyś mówiłam. Ale pierwszy raz w życiu tak porządnie się zakochałam, nie wyobrażam sobie innego życia jak z nim..

Zdradził raz to zdradzi kolejny bo będzie wiedział że mu wybaczysz lub że się o tym nie dowiesz...

Szalony prezent!:))

16 maj 2010 - 09:57:16

Tak wiedział, że się dowiedziałam, bo on spał, a ja miałam koszmar o jego byłej, coś odruchowo pognało mnie do komputera no i znalazłam...jego rozmowy z nią. Obudził go mój płacz. Do wieczora obrzucałam go bluzgami, mówiłam jak go nienawidzę, żeby dał mi wreszcie spokój, ale się nie poddawał, w sumie tylko dlatego się zgodziłam. Bo gdyby nie przejawiał żadnych wyrzutów sumienia, czy czegokolwiek to na pewno byłby to koniec. Już minęło od tego momentu pare miesięcy i wierzcie mi, że zrobiłam mu porządną szkołę jazdy, musi mnie naprawdę kochać skoro przetrwał to wszystko i nie narzekał, ani mnie po tym nie zostawił ;p

Szalony prezent!:))

06 kwi 2011 - 16:49:51

Jeśli chodzi o szalony prezent to ja ostatnio zrobiłam mojemu chłopakowi motoprezent, świetna zabawa z duża dawka adrenaliny była naprawdę zadowolony...

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Szalony prezent!:))

17 paź 2013 - 15:57:17

Wszystko zależy od skali szaleństwa, zobaczcie - http://prezentmarzen.com/jazda-off-road-4x4-w-rzeszowie/ Ludzie kupują sobie już takie prezenty ;-) Wiadomo, że wszystko kwestia budżetu jaki się posiada, ale to już rzeczywiście prezent z wyższej półki. Sami przyznajcie ;-)

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 11:24:06

kapcie i poduszka w kształcie penisa :)

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 11:28:51

jeszcze nie mialam okazji zrobic szalonego prezentu :p

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 11:48:50

Cytat
franzie
Tak wiedział, że się dowiedziałam, bo on spał, a ja miałam koszmar o jego byłej, coś odruchowo pognało mnie do komputera no i znalazłam...jego rozmowy z nią. Obudził go mój płacz. Do wieczora obrzucałam go bluzgami, mówiłam jak go nienawidzę, żeby dał mi wreszcie spokój, ale się nie poddawał, w sumie tylko dlatego się zgodziłam. Bo gdyby nie przejawiał żadnych wyrzutów sumienia, czy czegokolwiek to na pewno byłby to koniec. Już minęło od tego momentu pare miesięcy i wierzcie mi, że zrobiłam mu porządną szkołę jazdy, musi mnie naprawdę kochać skoro przetrwał to wszystko i nie narzekał, ani mnie po tym nie zostawił ;p
Kocha cię bo cię nie zostawił po awanturze za zdradę? o.O No ja dziękuję za takie dowody miłości... Jestem jeszcze w stanie ogarnąć, że wybaczyłaś mu, ale tak od razu? I do tego jeszcze "w nagrodę" seks dostał i prezent? o.O Szok

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 12:35:23

Cytat
fajnakropka
Cytat
franzie
Tak wiedział, że się dowiedziałam, bo on spał, a ja miałam koszmar o jego byłej, coś odruchowo pognało mnie do komputera no i znalazłam...jego rozmowy z nią. Obudził go mój płacz. Do wieczora obrzucałam go bluzgami, mówiłam jak go nienawidzę, żeby dał mi wreszcie spokój, ale się nie poddawał, w sumie tylko dlatego się zgodziłam. Bo gdyby nie przejawiał żadnych wyrzutów sumienia, czy czegokolwiek to na pewno byłby to koniec. Już minęło od tego momentu pare miesięcy i wierzcie mi, że zrobiłam mu porządną szkołę jazdy, musi mnie naprawdę kochać skoro przetrwał to wszystko i nie narzekał, ani mnie po tym nie zostawił ;p
Kocha cię bo cię nie zostawił po awanturze za zdradę? o.O No ja dziękuję za takie dowody miłości... Jestem jeszcze w stanie ogarnąć, że wybaczyłaś mu, ale tak od razu? I do tego jeszcze "w nagrodę" seks dostał i prezent? o.O Szok

Szalony prezent!:))

14 lis 2013 - 12:40:40

powinien dostać patelnią w mordę jako prezent.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy ze zdjęciami! przerobic