Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

25 minut temu

Drukarnia

57 minut temu

Samochód.

godzinę temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, mam mega parcie na pozbycie się rzeczy z mojej szafy przed wyprowadzką, zostało już mało czasu, a ja na prawdę nie mam ochoty ze sobą ciągać tych kartonów.
Sprawa jest prosta. Za 100zł możesz sobie wybrać 7 dowolnych rzeczy z mojego profilu.
Do tej promocji nie zaliczają się jedynie 3 rzeczy: granatowe botki z H&M, czarno biała sukienka maxi i szara marynarka. Reszta jest do wzięcia :D
Żeby było jeszcze fajniej, ubrania w cenie mniejszej niż 10zł liczą się jako pół rzeczy, więc wybierając dwie koszulki za 5zł, liczy się to jako jedna koszulka :) Do tego, oprócz tych 7 rzeczy możesz dobrać sobie przedmioty wystawione jako "prezent" kompletnie za darmo!
Jeśli wybierzesz jakieś buty lub kosmetyki (są ciężkie) za całą wysyłkę płacisz jedynie 10zł, jeśli w twojej paczce znajdą się same ubrania to będzie zupełnie darmowa! ♥

Zapraszam również na mój profil na vinted. Występuję pod tym samym niciem i mam więcej wystawionych rzeczy :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 22:37 przez carolle397.

Masz tylko 10 rzeczy jak tu wybrać zestaw 7sztuk? trochę kiepski wybór :)

@ModneZegarki2016
No, to samo pomyślałam po zajrzeniu na profil autorki, nie odważyłam się sama napisać, ale skoro Ty już to zrobiłaś, to się przyłączam. Po temacie spodziewałam się jednak trochę większego wyboru - @carolle397 może masz więcej rzeczy na sprzedaż, tylko nie wszystkie wystawione tutaj, jeśli tak to wystaw pozostałe.

@DaChoice dlatego też napisałam na dole o vinted. tam mam wszystko wystawione. jeśli ktoś woli transakcje na szafie to nie ma problemu. ja się jeszcze średnio odnajduję na tym portalu i nie mam zbytnio czasu wszystkiego wystawić, ale jeśli ktoś skompletuje sobie jakiś zestaw to chętnie wystawię tu wszystkie te rzeczy i nie widzę problemu by dokonać transakcji tutaj :)

Cytat
ModneZegarki2016
Masz tylko 10 rzeczy jak tu wybrać zestaw 7sztuk? trochę kiepski wybór :)

Jasne.Dla mnie też nie wygląda dobrze proponowanie zakupu tutaj i odsyłanie gdzie indziej.Moim skromnym zdaniem najpierw wystawiam,potem proponuję.:)
Pomijając brak komentarzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-22 12:16 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprzedam paki ciuchów w różnych rozmiarach