Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

hala łukowa

5 minut temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Widziałyście nowy cennik Poczty Polskiej ??
Ceny listów to jakieś nieporozumienie, wiec zapraszam na zakupy już dziś.
Podbijajcie i reklamujcie się.
Tylko modne ciuszki ;)



poczta polska zwariowała.. już niedługo w ogóle nie bedzie sie oplacało wysyłać bo koszt wysyłki będzie przekraczał koszt ubrania :P

zapraszam również do mnie! ;)

A gdzie mozna znaleźć ten nowy cennik i od kiedy on ma obowiązywać? Bo jak wchodzę na kalkulator, to mi wylicza po staremu (co już i tak było za drogo zresztą).

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

Podbijam i zapraszam również do siebie :)
Atrakcyjne ceny, mega rabaty
Większość rzeczy przeconiona o ponad 30% super

ZAPRASZAM :)

Cytat
DaChoice
A gdzie mozna znaleźć ten nowy cennik i od kiedy on ma obowiązywać? Bo jak wchodzę na kalkulator, to mi wylicza po staremu (co już i tak było za drogo zresztą).

Od 1.02 :/

za wysyłkę zwykłych butów zapłaciłam 16 zł.
Wysyłka torebki 15zl, masakra, a ma być jeszcze drożej?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-22 10:05 przez asiafashion.

Na stronie PP podwyżkę tłumaczą m. in. tym, że coraz mniej ludzi wysyła listy - "ciekawe" podejście, dzięki któremu będą wysyłać jeszcze mniej konflikt Dosyć często wysyłałam nierejestrowanym listem priorytetowym za 2,5 zł (nie na szafie), a teraz będzie kosztował 3,2 zł - spora podwyżka jak na takie małe kwoty.

Cytat
mucho_morek
Na stronie PP podwyżkę tłumaczą m. in. tym, że coraz mniej ludzi wysyła listy - "ciekawe" podejście, dzięki któremu będą wysyłać jeszcze mniej konflikt
Haha, padłam :D Rozumując ich tokiem myślenia, skoro od dawna nic mi się nie sprzedało na szafie, powinnam teraz podwyższyć ceny wszystkich rzeczy, i liczyć na to, że ludzie się rzucą :D

Zapraszam na wymiany lub WSZYSTKIE ceny do sporej NEGOCJACJI !

Przy zakupie powyżej 40zł z wliczoną już przesyłką - męski krawat GRATIS* :)

*do wyboru u mnie w szafie

nowość zapraszam ;)

zapraszam czasu coraz mniej !!;)

NOWOSCI, ZAPRASZAM






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-30 14:47 przez luuzikowa_a.

zweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Nie tylko poczta, ale jeszcze InPost od 22.02 likwiduje swoją przesyłkę e-commerce (za 4,60 zł) i podwyższa ceny poleconych na Allegro (na 7,20 zł) :/ Tłumaczenie jest równie dobre co w przypadku poczty - "Jest to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy potrzebują mniejszych i tańszych przesyłek." Tańszych, więc podwyższymy ceny, mniejszych, więc zwiększymy nieznacznie gabaryt. Lo-gicz-ne. Z tej okazji również zapraszam do mnie, póki to się jeszcze w ogóle opłaca.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowa na szafie - zapraszam