Obecnie rozmawiamy o:

Opakowania

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Czy ktoś tu kupuje?

23 gru 2016 - 16:41:08

Zapraszam serdecznie na profil!

Różne rozmiary

Czy ktoś tu kupuje?

23 gru 2016 - 16:47:02

tu jest padaka

Czy ktoś tu kupuje?

23 gru 2016 - 16:50:59

Ostatnio nastały gorsze czasy tutaj, na olx idzie lepiej ;) no ale mimo to, czasem coś się uda sprzedac, w tym tygodniu jedna rzecz..

Czy ktoś tu kupuje?

23 gru 2016 - 22:48:08

u mnie średnio jedna rzecz miesięcznie, ale dobre i to! :)

Czy ktoś tu kupuje?

23 gru 2016 - 23:20:18

Odpowiadając na pytanie z tytułu : Tak, kupuję, ale tylko to co jest cenowo i modowo atrakcyjne :)

Czy ktoś tu kupuje?

25 gru 2016 - 19:13:30

...Kupuje,ale rzeczy w korzystnych cenach,w promocjach i w dobrym stanie.
Na Twoim miejscu odrobinę zeszłabym z niektórych cen.
Proponuję też zakupić jakąś rzecz od kogoś,jeśli chcesz zdobyć komentarze.
Powodzenia.tak

Czy ktoś tu kupuje?

26 gru 2016 - 10:02:10

Trochę kupują dziewczyny, tylko nie wiem czemu komentarzy nie wystawiają często :/

Czy ktoś tu kupuje?

26 gru 2016 - 12:06:56

Cytat
kamila249
Trochę kupują dziewczyny, tylko nie wiem czemu komentarzy nie wystawiają często :/
mam ten sam problem :/ chyba z 30 komentarzy niewystawionych, czego kompletnie nie rozumiem :(

Czy ktoś tu kupuje?

26 gru 2016 - 14:06:48

Ja wystawiam wtedy,kiedy sama dostanę.
Nie wystawiają,to same też nie dostaną.:)

Czy ktoś tu kupuje?

26 gru 2016 - 14:58:34

Cytat
czokoszok1992
Cytat
kamila249
Trochę kupują dziewczyny, tylko nie wiem czemu komentarzy nie wystawiają często :/
mam ten sam problem :/ chyba z 30 komentarzy niewystawionych, czego kompletnie nie rozumiem :(
To jest nas więcej, kilkadziesiąt spokojnie mam na minusie:)


Jeżeli nyny166pytasz czy kupujący są na szafie, napewno są i kupują...trzeba brać pod uwagę jak ostatnio mnożą się takie portale, i to jest możliwe że główna przyczyna takiego "zawieszenia", a sprzedających również jest dużo więcej:)

Czy ktoś tu kupuje?

26 gru 2016 - 15:15:56

Cytat
czarownicaao
Ja wystawiam wtedy,kiedy sama dostanę.
Nie wystawiają,to same też nie dostaną.:)
Ale chyba to kupujaca powinna pierwsza wystawic, skad sprzedajaca ma wiedziec czy rzecz juz przyszla i czy dziewczyna jest zadowolona czy akurat bedzie robic jakies problemy (nie mowie o niezgodnosci z ogloszeniem), bo roznie bywa. A tu najczesciej ani komentarza, ani wiadomosci, ze przesylka odebrana i wszystko ok

Czy ktoś tu kupuje?

27 gru 2016 - 14:41:34

NO wlasnie jakas slaba sprzedaz na szafie ostatnio, pare lat temu bylo lepiej. To juz zszywka ma wiekszy ruch, ale to tez grupa szafa. Gdzie jeszcze sprzedajecie?

Czy ktoś tu kupuje?

27 gru 2016 - 16:37:25

Cytat
agatekladomel
NO wlasnie jakas slaba sprzedaz na szafie ostatnio, pare lat temu bylo lepiej. To juz zszywka ma wiekszy ruch, ale to tez grupa szafa. Gdzie jeszcze sprzedajecie?

mi na vinted dużo lepiej idzie sprzedaż, chociaż i tutaj i tam mam ponad 100 komentarzy :)

Czy ktoś tu kupuje?

27 gru 2016 - 18:26:23

Konto masz od pazdziernika więc jesteś nowa ludzie nie maja zaufania hmm nic dziwnego ,
Ceny wysokie tak w sklepie taniej jest i można ciuch przymierzyć ,pooglądać a nawet oddać i odzyskać pieniądze za nie trafiony zakup super
Twoje swetry szału nie robią ,wyglądają nie które na wieszaku jak z gardła wyciągnięte tak
w ciucholandach można kupić super firmówki i markowe ciuszki za grosze więc po co mają przepłacać u ciebie i jeszcze koszt wysyłki

Czy ktoś tu kupuje?

27 gru 2016 - 18:33:49

Cytat
kamila249
Cytat
czarownicaao
Ja wystawiam wtedy,kiedy sama dostanę.
Nie wystawiają,to same też nie dostaną.:)
Ale chyba to kupujaca powinna pierwsza wystawic, skad sprzedajaca ma wiedziec czy rzecz juz przyszla i czy dziewczyna jest zadowolona czy akurat bedzie robic jakies problemy (nie mowie o niezgodnosci z ogloszeniem), bo roznie bywa. A tu najczesciej ani komentarza, ani wiadomosci, ze przesylka odebrana i wszystko ok

Nie,no w tym wypadku masz rację oczywiście.
Kupująca powinna wystawić komentarz pierwsza.
Ale spotkałam się z sytuacjami,że ja-kupująca się wywiązywałam (wystawiałam),a sprzedająca nigdy w życiu.
Zatem...piszę,że "przesyłka dotarła,wszystko ok i poproszę o komentarz".
W tym momencie jakby wyczuwam,jakie jest podejście drugiej strony,jaki mam kontakt,ale...raczej nie wystawię,póki nie otrzymam komentarza sama.
Mnóstwo dziewczyn uważa,że komentarze są nieobowiązkowe,a więc niekonieczne.Dla Nich nie są najważniejsze.
Dla mnie przykładowo są istotne,gdyż są zamknięciem całej transakcji-jej definitywnym zakończeniem.
Brak wystawienia komentarza,to nie w porządku.

Cytat
Polaris3
Konto masz od pazdziernika więc jesteś nowa ludzie nie maja zaufania hmm nic dziwnego ,
Ceny wysokie tak w sklepie taniej jest i można ciuch przymierzyć ,pooglądać a nawet oddać i odzyskać pieniądze za nie trafiony zakup super
Twoje swetry szału nie robią ,wyglądają nie które na wieszaku jak z gardła wyciągnięte tak
w ciucholandach można kupić super firmówki i markowe ciuszki za grosze więc po co mają przepłacać u ciebie i jeszcze koszt wysyłki

Oczywiście,że masz rację!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-27 18:40 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprzedam GORSETY - na Sylwestra i nei tylko