Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 7 8 9 -->

Czy ktoś tu kupuje?

09 lut 2017 - 14:32:45

Po skokach cen listów poleconych sama się zastanawiam czemu poczta robi sobie taka krzywdę. Przecież inpost ma lepsze ceny i wiele zadowolonych klientów. Chociaż nigdy stamtąd nie wyslalam zaczynam myśleć o zmianie dostawcy, bo po co kupować cos w godziwej cenie skoro wysylka drugie tyle :(

Czy ktoś tu kupuje?

09 lut 2017 - 15:35:33

to prawda
ceny powalają
zwykły polecony to 9,80 zł za 170 gram a reszta szkoda słów.

Czy ktoś tu kupuje?

09 lut 2017 - 17:06:31

Zawsze starałam się mieć rzeczy inne niż nosi ulica, taka ze mnie przewrotna osobahi Modne, nie modne;) dla mnie najważniejsze są ciuszki które są inne,fajne i pasują do mojego stylu. Niektóre są dizajnerskie lub z outletu. Zapraszam zainteresowane osoby do oglądania i kupowaniachcę to! Ceny do uzgodnienia przy większych zakupach super- obniżki

Czy ktoś tu kupuje?

09 lut 2017 - 18:36:45

Cytat
czarownicaao
Tyle,że brak konkretnej opcji "kupuję" jest bardzo denerwujący.
O innych kombinacjach użytkowniczek nie wspomnę.
No, mnie też to deneruje, zwłaszcza gdy coś kupuję, bo każdy sprzedawca ma swój własny zwyczaj zaznaczania, kiedy rzecz jest sprzedana: jedni zaznaczają to od razu po wymianie danych, inni dopiero gdy wpłata wpłynie na konto, a jeszcze inni dopiero gdy przedmiot jest już u mnie. A z zaznaczaniem rezerwacji to już w ogóle, większość z tej opcji nawet nie korzysta, a ja się wtedy jako kupująca denerwuję niepotrzebnie, że coś jest nie tak.

Czy ktoś tu kupuje?

09 lut 2017 - 18:37:37

Cytat
banach
to prawda
ceny powalają
zwykły polecony to 9,80 zł za 170 gram a reszta szkoda słów.
czas szukać alternatywy ;)

Czy ktoś tu kupuje?

09 lut 2017 - 23:57:41

@DaChoice
Te Ich funkcje są po prostu nienormalne.
Nie ma jasnej,klarownej sytuacji-kupuję,przedmiot sprzedany i już.Taką ikonkę powinien kliknąć kupujący i transakcja powinna się rozpocząć.Nie rozumiem takiej "poczty pantoflowej" i pisania,gdzieś na boku,w wiadomościach.Rezerwacje też w wiadomościach.
Wszystko takie jakieś "na wodzie pisane".
A najgorsze jest to,kiedy właśnie zrobisz przelew,bo po prostu nie wiesz,na czym stoisz.

Cytat
banach
to prawda
ceny powalają
zwykły polecony to 9,80 zł za 170 gram a reszta szkoda słów.

Jak 9,80 zł. to chyba 0,350 g.?
To jest ta pierwsza opcja w gabarycie B,prawda? (było 7,50 zł.)
Tak,czy inaczej te Ich ceny zabijają.
InPost u mnie nie funkcjonuje (no...może gdzieś tam sporadycznie),
a więc czas zwijać majdan chyba.hmm



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-10 00:21 przez czarownicaao.

Czy ktoś tu kupuje?

10 lut 2017 - 08:10:51

Cytat
czarownicaao
@DaChoice
Te Ich funkcje są po prostu nienormalne.
Nie ma jasnej,klarownej sytuacji-kupuję,przedmiot sprzedany i już.Taką ikonkę powinien kliknąć kupujący i transakcja powinna się rozpocząć.Nie rozumiem takiej "poczty pantoflowej" i pisania,gdzieś na boku,w wiadomościach.Rezerwacje też w wiadomościach.
Wszystko takie jakieś "na wodzie pisane".
A najgorsze jest to,kiedy właśnie zrobisz przelew,bo po prostu nie wiesz,na czym stoisz.

Cytat
banach
to prawda
ceny powalają
zwykły polecony to 9,80 zł za 170 gram a reszta szkoda słów.
tak do 350gram a powyżej 1kg 10,90

Jak 9,80 zł. to chyba 0,350 g.?
To jest ta pierwsza opcja w gabarycie B,prawda? (było 7,50 zł.)
Tak,czy inaczej te Ich ceny zabijają.
InPost u mnie nie funkcjonuje (no...może gdzieś tam sporadycznie),
a więc czas zwijać majdan chyba.hmm

Czy ktoś tu kupuje?

10 lut 2017 - 08:17:34

@banach
:o Ja zwijam majdan-nie miałam na myśli Ciebie.
Zresztą i tak się wymieniam nie sprzedaję więc
wszystko mija się z celem.
Pomijając sprzedaże,to nawet wymianek tu nie ma.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-10 08:25 przez czarownicaao.

Czy ktoś tu kupuje?

10 lut 2017 - 12:41:02

ale teraz te wszystkie portale kuleją hmm to tak jakby ludzie z powrotem wrócili do zakupów w sklepach niż w internetach.Mniej mają problemów (z oszustami)i rozmyśleniem się na zakupionym przedmiotem.
W sklepie można oddać z paragonem - nikt cię nie oszuka-przymierzysz -poglądasz - no i nie ma dodatkowego kosztu wysyłek poczty,kurierów.

Czy ktoś tu kupuje?

10 lut 2017 - 17:58:42

Wysyłałam dzisiaj kilka przesyłek poleconych zwykłych pocztą do 350g-gabaryt A, zapłaciłam po 5,20zł za każdą...warunek, koperta nie może być większa od A4 i grubość do 2cm. To jeszcze nie jest tragicznie:)
Zapomniałam dodać że koperta była bąbelkowa A4.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-10 18:01 przez CzerwoneUsta.

Czy ktoś tu kupuje?

10 lut 2017 - 18:03:30

Cytat
CzerwoneUsta
Wysyłałam dzisiaj kilka przesyłek poleconych zwykłych pocztą do 350g-gabaryt A, zapłaciłam po 5,20zł za każdą...warunek, koperta nie może być większa od A4 i grubość do 2cm. To jeszcze nie jest tragicznie:)
Zapomniałam dodać że koperta była bąbelkowa A4.
No, mi też się ostatnio udało wysłać szorty za 5,20 - na szczęście kopetra przeszła pani przez tą miarkę :D

Czy ktoś tu kupuje?

10 lut 2017 - 18:06:15

Cytat
DaChoice
Cytat
CzerwoneUsta
Wysyłałam dzisiaj kilka przesyłek poleconych zwykłych pocztą do 350g-gabaryt A, zapłaciłam po 5,20zł za każdą...warunek, koperta nie może być większa od A4 i grubość do 2cm. To jeszcze nie jest tragicznie:)
Zapomniałam dodać że koperta była bąbelkowa A4.
No, mi też się ostatnio udało wysłać szorty za 5,20 - na szczęście kopetra przeszła pani przez tą miarkę :D

U mnie to były większe rzeczy takie jak bluzki, sweterek itp:)

Czy ktoś tu kupuje?

10 lut 2017 - 18:10:49

Cytat
CzerwoneUsta
U mnie to były większe rzeczy takie jak bluzki, sweterek itp:)
Bluzki to w sumie płaskie, ale ze sweterkiem to już zależy, na kogo się trafi w okienku. Na mojej Poczcie sweterek pewnie by już nie przeszedł :(

Czy ktoś tu kupuje?

10 lut 2017 - 18:14:20

...Bo właśnie,kiedy się dobrze "splaska" i list ma do 2 cm,to przejdzie spokojnie w A.To raczej kwestia ułożenia.Często coś zawijam,podklejam,przyczepiam,żeby było płasko i ważne,żeby wagowo przeszło.
Takie mniejsze rzeczy da radę "rozłożyć".
Gabaryt B okrutnie podskoczył.

Widziałam na jednym z portali rysunek papierowy,gdzie wielkości jak najbardziej przechodzą w gabarycie A,a wystawiono go za 20 zł. poleconym ekonomicznym.ściana

Czy ktoś tu kupuje?

10 lut 2017 - 18:23:14

Cytat
czarownicaao
...kiedy się dobrze "splaska"

No, jak czasem jak tak siedzę w tej kolejce na Poczcie i nie mam co robić, to staram się w tym czasie jak najbardziej spłaszczyć kopertę :D
Oczywiście tylko w przypadku rzeczy, którym nie może się od tego nic złego stać. No i gdy są na tyle płaskie, że w ogóle jest jakakolwiek szansa na gab. A.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciuszki na lato wiosnę zapraszam