Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Czy ktoś tu kupuje?

27 gru 2016 - 22:17:36

Cytat
czarownicaao
Ja wystawiam wtedy,kiedy sama dostanę.
Nie wystawiają,to same też nie dostaną.:)

Dokładnie zgadzam się z Tobą tak

Czy ktoś tu kupuje?

28 gru 2016 - 08:45:39

Jestem tu nowa, zapraszam do obserwowania mojego profilu:)

Zapraszam na zakupy :* serce

Czy ktoś tu kupuje?

28 gru 2016 - 22:07:48

Ja kupuję (znaczy na razie kupiłam dwie rzeczy, bardzo fajne zresztą, pozdrawiam @ANWEGE ) a sama właśnie przeszukuję Szafę i powiem Wam, że niestety ceny często są z kosmosu... albo jest sporo zwykłych handlar z cenami butikowymi (rzeczami również ale jednak dla mnie nie o to w Szafie chodzi)... wcale nie jest łatwo coś fajnego znaleźć w przystępnej cenie i żeby jeszcze stan był min. bardzo dobry. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-28 22:08 przez her-ring.

Czy ktoś tu kupuje?

29 gru 2016 - 00:14:47

zapraszam:)

Czy ktoś tu kupuje?

30 gru 2016 - 15:37:03

Cytat
her-ring
Ja kupuję (znaczy na razie kupiłam dwie rzeczy, bardzo fajne zresztą, pozdrawiam @ANWEGE ) a sama właśnie przeszukuję Szafę i powiem Wam, że niestety ceny często są z kosmosu... albo jest sporo zwykłych handlar z cenami butikowymi (rzeczami również ale jednak dla mnie nie o to w Szafie chodzi)... wcale nie jest łatwo coś fajnego znaleźć w przystępnej cenie i żeby jeszcze stan był min. bardzo dobry. :)

Przyznaję Ci rację.super

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

Czy ktoś tu kupuje?

18 sty 2017 - 21:31:04

nie wiem co tu się dzieje, ale nic nikt nie kupuje , za to na OLX tak

Czy ktoś tu kupuje?

18 sty 2017 - 21:50:58

U mnie też słabo ze sprzedażą... Wystawiłam na WOŚP dużo ubrań niech idą a pieniądze do puchy na sprzęt dla chorych dzieci i seniorów

Czy ktoś tu kupuje?

19 sty 2017 - 21:13:36

Ja założyłam konto niecały rok temu, w ciągu pierwszych kilku miesięcy byłam zachwycona, bo sprzedało mi się tu trochę rzeczy, ale od lipca kompletnie NIC. Nie wiem, czy ludzie sobie z tego portalu poszli, czy po prostu została mi już sama słabizna w szafie ;) Choć na innych portalach w międzyczasie trochę się jednak udało sprzedać.

Czy ktoś tu kupuje?

28 sty 2017 - 17:03:22

@DaChoice
Myślę,że mogłabyś troszkę zejść z cen,gdyż niektóre (moim skromnym zdaniem) są nieco przywysokie.
Choć co do zakupów to przyznaję,że faktycznie "szaleństwa" nie ma.
Czasem bywa,że mam rzeczy taniuteńko i nic,a jak tylko zmienię ceny na nieco wyższe,od razu się sprzedają.Taki paradoks...:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-28 17:04 przez czarownicaao.

Czy ktoś tu kupuje?

28 sty 2017 - 18:13:00

nawet na forumjuż nikt nie pomoże:(:(:(

Czy ktoś tu kupuje?

28 sty 2017 - 18:14:01

@czarownicaao
To może tak wyglądać, z tym że podane ceny u mnie są z już wysyłką (w kw mam wszędzie zaznaczone 0,00 zł). A co do tego paradoksu - zgodzę się. Ostatnio własnie (jakoś niedługo po tym wpisie tutaj) się wkurzyłam i z ciekawości tak zrobiłam, choć podwyżki nie były jakieś znowu ogromne w porównaniu do poprzednich cen. I nagle sprzedały mi się 2 rzeczy: jedna z nich wystawiona całkiem po raz pierwszy (sprzedała się dzień po wystawieniu), a druga rzecz sprzedała się na olx, jej cenę podwyższyłam o 5 zł, a laska wynegocjowała cenę niższą akurat o te 5 zł, czyli w rerezultacie sprzedałam ją za tyle, za ile było wystawione od pół roku :D

Czy ktoś tu kupuje?

29 sty 2017 - 17:36:50

@DaChoice
Oj,nie zauważyłam,że Twoje przesyłki wynoszą 0 zł.
W takim razie nie było uwagi z mojej strony.
Wybacz.:o

Czy ktoś tu kupuje?

29 sty 2017 - 19:00:18

Z 4 lata temu miałam tu konto i sprzedawałam swoje rzeczy i nawet sporo. Teraz założyłam ponownie konto nowe bo tamtego już niestety nie pamiętam. Za to teraz wystawiam same nowe rzeczy z mojego butiku. Zobaczymy czy coś tu pójdzie :)

Czy ktoś tu kupuje?

30 sty 2017 - 15:58:31

Mam konto od dobrych kilku lat. Tak jak kiedys co chwile sie cos dzialo stad moje prawie 200 komentarzy tak teraz od jakiegos roku po prostu nic, zero, masakra jakas. Moze faktycznie na olx trzeba sie przeniesc :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tylko dzisiaj 15% taniej od podanej ceny!